• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
kocky vy sa nesmierne nudite co??? ja nestiham citat iba sem tam nieco zazrem :grinning:
jani ved pokial nemas problemi tak pridi v pohode na tu 50 siatku :wink:
sisa no dievcatko isto nebude kedze mam jasny dokaz ze je to chlapcek a aj vcera mi to potvrdil doki + doktorka v nemocnici :grinning: takze ziedne dievcatko do partie uz neberieme :grinning: :grinning: :grinning:
a neviem preco sa vam somnou sniva co ste mnou posadnute :grinning: ze mate somna nocnu moru :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som nemohla spat akosi som mala b ruchu taky divny pocit kebyze som v 9 mesiaci aj si poskacem lebo v jednej chvili som mala aj strach ci uz nerodim :frowning2: no brucho netvrdlo :wink: nastastie
3. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka nevahaj a kup radsej novu kolekciu len bacha na to aby si potom aspon daky kocik mala co ak ti v aprili napisu ze ti ho nedovezu ??? :frowning2: predsalen polsko je blizsie :confounded: a ta pani ochotna no nakolko ta osobne nepozna tak jej napis ze vam necakane do toho prisli nejake vydavky a nemate nazvys peniaze ze ci moze pockat do aprila :wink: potom sa uz rozhodnes :slight_smile:
3. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bris..ja som jej to tak napisala a ona, ze je to v poriadku, ze jej mam dat vediet kedy, lebo dodanie trva 4 dni :slight_smile: ..mame rovnake myslenie.... :wink:

dik, ze ste ma jakz takz pochopili...ono to fakt neni, ze paci sa mi a beriem...vazne som dlho zistovala a pytala sa....takze ked najdem nieco co mi vyhovuje a este aj mozem mat svoju farbu...no pre mna to bol sok..ale ako vravim, az zle mi prislo, ze zase musim odznova riesit :pensive:
3. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: jani avidela si ten uzasny kocik uz aj nazivo??? ja len aby si potom nebola sklamana
3. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, bris, ale len u jednej kocky tu a este starsiu kolekciu 2008 a ona mala len sportiak, lebo ine sa tu nedovaza, ale bol super, fakt sa mi pacil...odvtedy ho nahanam komplet...no predpokladam, ze je zmena len vo farbe :grinning:
a teda verim si..no... :sweat_smile:
3. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, bris...mna stale trapi hrozny hlad.. a strasne som zdochnuta....? divne...
ty to mas teraz ako? :confused:

a este aj groka sa nam tula kdesi :unamused:
3. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som tiez stale hladna no konecne sa mi podarilo pribrat za 2 tyz. iba jedno kilo :grinning:
3. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, bris, tak to v dobrom zavidim..ja dnes rano na vahe sok..ze 4,5 kila za mesiac...bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kuknite, co som nasla...mile, ze?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4161517&tab=2
3. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, kukla som fotku...mi povedz, kde si pribrala? :confused:
ja som k tym hrochom a velrybam blizsie :grinning: :grinning: :grinning:
a to co mas za stvorlistok...ze ho tu maju skoro vsetky? :grinning:
3. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka to je ten moj co som ho nasla oni ho kopiruju odomna :frowning2: svine jedne :grinning:
3. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mam ho este stale ale zosuseny a bolfoteny na kozusinke lebo na vychode bol jarmok tak som nakupila kozusinky do bytu :grinning:
3. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze to niekde z netu obrazok....keby ze si tam das svoju znacku, bris, aj zarabat na nom mozes :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no mna to teraz napadlo ze som tam mohla coto napisat :grinning: vtedy by to uz kopirovat nemohli ale kaslat nato
inak tie deky su pekne no ja nechcem aby kazdy na ulici vedel ako sa vola moj syn
3. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to skor paci ako darcek :wink:
ja som mala pri malych taku spanielsku z Evenitu a teraz chcem od nich aj pre male... :wink:
3. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :wink: Tak mne sa zatial nesnivalo s bris, ale dnes som mala taky zivy sen. Piekla som croisanty s dzemom s kamoskou u nas na gynekologii v nemocnici, lebo nam to doki dovolil :grinning: :grinning: Tak som aspon prisla na to ako sa robia croisanty :grinning: Dnes som bola u kozmeticky, ta si vsimla ze som tehu, lebo som pribrala :sweat_smile: Zajtra idem zase k zubarovi.
Jani, ja som zvedava s akym kocikom ty nakoniec skoncis :grinning:
Fazulka, ved este si len 12dpo, tak este ma mrcha 2 dni cas :wink:
Dzou, uz by si sa mohla ukazat :wink: Som zvedava, zda sa mi, ze dnes ti mali odist kamosky :unamused:
3. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska a krv ti ide brat na ake vysetrenia? Aj mne brali, ale neviem na co :confused:
Jej Peti, ides soferovat sama do fr? Veru radsej snazte pred ovu, ja si stale myslim, ze vtedy je vacsia sanca :wink:
3. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, luci....nesmej sa...skoncim urcite pri Jane...nieje lahko vyberat kocik a ked uz jeden mas vybrany a stale sa ti to zmeni, ze ide objednat, nejde, ide a nejde...ja uz som tiez KO, len ja ked nieco chcem :angry:
3. mar 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , tak mozem ist citat :slight_smile:

fazulka, to je zaujimave, ze ti to vyskocilo este :confused:

peti, tak prestahovana :slight_smile: , juuj tak stastnu cestu, radsej ale niekde prespi, to je dlha cesta :slight_smile:

jeej fazul, ale ten vytok je dobre znamenie to sme mali aj ja aj lucka ak si dobre pamatam :dizzy_face:

janulka, veru nadenka dlho nebola a ani rhodos a motylek nas mozno cita, len neprispieva ak ano motylek pozdravujem ta :dizzy_face:
3. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty si bola prave v telkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
3. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska tak drzim mm palce, nech si sen splni, na to ich mame :slight_smile: , a ten geneton ma hrozne nastval, keby bola ta cena na zaciatku 70 Eur neriesim, ale toto ma uplne odradilo a podla mna odradi aj dalsich... presne ako pises, mala kopa pyta viac vrrrr, cisty business...

aha s tym 3D a este je aj 4D, co je lepsie :confused: ?

jeeeeeeeeeeej sisa, ja citam, ze si tesne predo mnou pisala, ze sa ti snivalo s bris a ja som to rano ani necitala, len hned pisala, tak to je uz uplna haluz :grinning: , tak kocky, kt. sa vam este nesnivalo s bris, sup, sup snivajte :grinning:

jeej sisa fakt pekne moto :dizzy_face:

ahoj majuska, tak nech uz je po mrche a dalsia ovulka :wink:

janulka, ten link sa otvoril nejaky moc vseobecny, kt. kocik z toho :confused: , no ams to tazke :grinning: , ja sa fakt tesim uz na tu fotku z predsiene :grinning: :wink:

siska no rovno cele ihrisko dame na zahradu :grinning:

chudak danielko :unamused: , tak dufam, ze tuto nic budete mat lepsiu :dizzy_face:
3. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som ju nevidela :angry:
Akurat obkukavam tie sady do postielok, musim pozret kolko to stoji u nas :unamused:
3. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, môj mm ma pomaly ani nepustí ku compu, lebo tu hrá nejakú strategickú hru.. skúsim prečítat, čo ste napísali... :wink:
3. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,len vas zdravim,lebo nestiham citat :slight_smile: ako sa mate?dufam,ze babatka v bruskach posluchaju a snazilkam nechyba chut :wink:
3. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, praveze to je dobre, ze pozeras kade tade ja ta sledujem a nieco odkukam :grinning: :wink:

luci aj tebe sa pekne snicky snivaju :grinning:

luci, tiez neviem na co tu krv :confused: , ja idem zajtra zubarovi este na ten krcok :frowning2: , vidis, musim si vypytat to potvrdenie a co tam ma doki napisat :confused: ?
3. mar 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ake sady do postielok :confused: ?

ahoj sharmi ahoj cheer :dizzy_face:
3. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky... :dizzy_face:
drzte zajtre palce na rozcapene nozky...prosim...a nech doki neni slepy :grinning:
3. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, ja neviem co tam ma zubar napisat :grinning: Poviem tete sestricke, ze potrebujem potvrdenie o prehliadke v tehu :wink: Ved ona uz bude vediet :slight_smile:
Pozeram tie sady obliecok, baldachyny, tie narazniky ci co to je :wink: A rozmyslam, co obsahuje 6 dielna sada :unamused: Obliecku na vankus, paplon, naraznik, baldachyn a este co? :confused:
Caute sharmi a cheer :slight_smile: Cheer, vidim, ze meno uz mate vybrate :grinning: Ci uvidis ako bude maly vyzerat a potom sa rozhodnes? :wink:
3. mar 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a co sa deje,stale nevieme co je to za mrnuska??? :confused: :grinning:

ahoj miska,ako sa mas? :slight_smile: co si to pisala za ten geneton? si si chcela dat zistit pohlavie z krvi?
3. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, tak mna radsej nesledovat a neobkukavat....
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja uz chcem vediet, co to mame, nech mozem doladit zvysne veci... :unamused:
a tiez kukam na tie sety, luci..tu ale vyjdu okolo 48€ a podobne aj na Slovensku, som to srovnavala, minimalny rozdiel tam je
:wink:
a inac, baby...mne nemecko doplati pridavky za rok 2009 za slovensko, lebo som na male dostavala 42€ a tu je to o trosku viac.. :dizzy_face: :grinning: , tak dnes mi prisiel papier, ze nam ten cely rok minuly doplatia...juchuchuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka...v 6 dielnych su asi aj tie vyplne...aspon zvacsa to tak byva... :wink:
cheerly, ja si myslim, ze Stellinka, uz od zaciatku, no vsetky tabulky a mm su presvedceni, ze chlapec.... :grinning:
3. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok