• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
inak zienyk ja som si vcera uzila kexik a celu noc som poriadne nespala :frowning2: a dnes poobede som myslela ze asi znova pojdem do nemocnice :frowning2: take tlaky som mala :unamused: aj som si poplakala ze nesom schopna uz ani navarit :frowning2: esteze janka nas tu rozosmiala :grinning:
3. mar 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najlepsie na tom je ze mojho mm stale drzi nadcha :frowning2: takze s prace pride taky zniceny ze ide rovno do sprchy a spat :confounded: chyba mi tu moja mama aby mi navarila :grinning:
3. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, tak to som rada, u nas je to tiez tak nejak, mm bol veeelmi nezavisly, kamarati najprv a teraz pochopil, o com je zivot a ze spolocny zivot a vyrovnany vztah znamena ovela viac... no ale nechcem filozofovat, je krasne nie, ked sa navzajom lubime a mozeme sa jeden na druheho spolahnut... a ja si velmi vazim, ze mam niekoho, kto ma vie mat rad aj taku, aka som so vsetkymi chybami...

je to sranda, ale teraz ako bol u matky, tak je na neho neprijemna a neprebieha to velmi dobre a ked mi povie, ze mu vytyka to alebo to, a ja mu nato, ze ved aj ja som ti take veci predtym vytykala a on mi nato povie, ze "ano, ale ty si mala na to dovod", no nie je zlaty? Zrazu mu to chyba :grinning: :grinning: :grinning: a vie si uznat veci... no ved uvidime, ked budeme znovu spolu...

A Jarka sa ma ako??? Neviete niekto, davno sa neukazala... A Nadenka, tu tiez nevidno... Baby, pridte sa ukazat!!!
3. mar 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, tak ked si si ho uzila, tak snad to nebude az take zle :wink:

jj peti, ja niekedy obdivujem mmho, ze ma zvlada a lubi taku aka som :slight_smile: a to sme uz toho preskakali velmi vela a fakt vazne veci... , ved o tom to je a je to super :dizzy_face: , klop,klop,klop nech nam to co najdlhsie vydrzi :slight_smile:

kocky, idem ja uz dohajan, dobru nocku :slight_smile:
3. mar 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky pozdravujem vas...myslim na vas...len som pracovne strasne vytazena skor tu budem cez vikend....co mate nove??nejaka nova tehulka???
4. mar 2010 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vy ste tu este porozoberali veci :slight_smile:
Xeni, ty ako, uz sa ti blizi termin :wink:
Miska, u nas sa chodi na 3d az okolo 20tt, takze este mam cas :wink: A ako vybavim tu knizku a kupony v dm? Ja tam moc nechodim, ale zacnem
4. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni, ahoj :slight_smile: , drziiim palceky, aby si bola ty nova tehulka :wink: :dizzy_face:

luci aha, no a to dovtedy musime cakat, kym budeme vediet pohlavie :confused: , normalne pri pokladni povies, ze by si chcela kartu na zlavy, oni ti ju daju a aj program pre tehulky a maminy, len to budu chciet mozno tehu knizku a vyplnis take tlacivka a oni ti to daju :slight_smile:, inak mozes kuk aj tu http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/_site_content/slovak/active_beauty/svet_plny_vyhod/ :slight_smile:

fazulka, paraaaaaaaaaada, to vyzera fakt nadejne :dizzy_face:

ja som mala ist rano k tomu zubarovi, ale bolo mi po dlhom case zle, tak som to prehodila na 15.3. a ako som sa najedla a to teda prehodila, je mi lepsie :grinning:
4. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska zajtra padnem a bude po parade
4. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, no grafik vyzera uplne super, len nech sa pekne tak drzka :dizzy_face:
ja uz mam 4dc a uz iba spinenie :dizzy_face: taka mrcha to sa mi paci :grinning:
4. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neviete nahodou co je s dzou ??????????? :confused:
4. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka tvoj graf je super :wink: este pockame a uvidime co teplota vykuzli :wink:
majka dzou ma na navsteve kamosky :wink:
4. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, lebo som nechapala ze preco sa tak dlho neozyva :grinning:
4. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ved nic ine neostava len cakat
a chela by som sa opytat na krcok, ze aky ma byt
4. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dnes som mala sen, bola velmi rozburena rieka, a na druhej strane som vydela ako padlo do nej babatko, to som do nej skocila a zachranila ho
a viete co som precitala v snary??? ze sa mi splni nadej ???????????/ tak aby to bolo to babatko :grinning:
4. mar 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska pekne, zaujimavy sen :slight_smile:
4. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji mne sa snival sen ze sme sli po kraji cesty a bola tam slama tak som sa si robila srandicky a slamu davala na hlavu a v tom sa objavili klieste :confused: take hnusne zlte ble fuj take ani neexistuju no v sne boli :confounded: dufam ze to neznamena nic zle :frowning2:
fazulka krcok ma byt tvrdy :wink: ako spicka nosa :slight_smile: aj je makky ako pery tak mrcha pride no ja sa podla krcka orientovat nemozem lebo moj bol stale akosi makky :grinning: a teraz ho neviem ani najst :grinning:
4. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka, krcok by mal byt nizko a zatvoreny, ked je vysoko a otvoreny mrcha je tu
4. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky... tak kamosky som uspesne odviezla do Birmingahmu na letisko ale az ma noha boli z tolkeho soferovania :sweat_smile:
idem este trochu upratat a varit a prat.... ale tak len nakukam... nieco nove tu je?
No ja som uplne mimo akoze vobec neviem co si mam mysliet.... dnes som 34DC.... a test neg zo vcera ale mrcha nikde :confused: ani prsia proste nic :confused: vobce nechapem pretoze takto dlhy cyklus som este NIKDY nemala.... ani predtym ked sme sa nesnazili max najdlhsi moj je 32DC a to naposeldy bol v auguste inak max 31dc... ako vazne nechapem co sa deje, ako 2x som si dala za nejake 4 dni tie femi kvapky lebo som si uz myslela ze pride ale tak snad tie 2 razy mi to nemohlo nejak poskodit ..... ci?... a teda vcera aj predvcerom som mala taku navalovu bolest asi 15min ze som uz aj kamoskam tvrdila ze uz urcite dostanem a nic :confused:
uz som aj rozmyslala ci ten test nebol nahovno ako vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazne nechapem :confused:
4. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda chod na stranku, www.snar.sk, chod do snar a tak si vpis slama a vyhodi ti par moznosti
dzou ahoj moja, no ja si myslim ze tie femi kvapky ti to mohli troska po...drbkat s prepacenim :confused:
4. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda este taka otazka.... ked som ten test robila ma sa ocikat ale ja neviem preco som sa vycikala do kadicky a tak som ho robila moze to vadit?
4. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis maji? sak iba 2x som ich brala :confused: za viac dni co je vlastne jednodenna davka....
4. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou zaujimave, nemas to z nejakeho stresu, ze ti meska, asi cakas na mna a zacneme spolu, ved sme tu take chuderky ostali :wink:
ked som bola na wc tak tom s prstom nahmatala taky oblucik a je tvrdy , ale to sa asi moze zmenit v priebehu par hodin
4. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohlo to byt ze akoze stres z kamosiek.... ale tak ja som uz bola o vselijakych stresoch a takto dlho som cyklus nemala :confused: a to myslim mozno v priebehu 4 rokoch ze som takto dlho nemala cyklus nie ze len par mesiacov....
4. mar 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda ja praveze ked mam stresy tak dostanem skor .... lebo som v strese :grinning:
4. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nemam tusenie, ale moze to byt zo stresu, alebo bola ovulka neskor nez si myslis :confused:
4. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skor to s tou ovulkou beriem ze bola neskor... mozno kvoli tej chorobe... no ak do zajtra nepride tak rano testujem zase
4. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne tak urob, ja uz koncim so svojou mrchou, dnes uz je spinenie a to je 4dc :dizzy_face: tak sa tesim ze uz bude koniec :grinning:
4. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak som na teba myslela som kukala tvoj graf ze ty uz pomaly koncis s mrchou a mne este ani nedosla :angry: ako nemusi dojst ale nech su // :grinning:
a inac co tu nove? ako xena?
fazulkama krasny grafik moc drzim palceky :wink:
4. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no grafik bol krasny a pekne padol na dno, a rozmyslam ze fakt prestanem merat :grinning:
4. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok