Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pici
4. aug 2009

bola som v praci. mam dve roboty, v normalne riesim faktury, objednavky a v druhej predlzujem vlasy. dufam, ze to admin nezmaze ako nedovolenu reklamu

idem spinkat.. virusiky od malady som nachytala akurat ze mrcha musi prec prec a potom uvidime ci sa na mna nieco nalepilo...

sisi peknu sluzobku. ostatnym pekjne snazenie.. a sebe dobru nocku 😀

sisa2
4. aug 2009

pici - ziadnu reklamu nerobis. a andzi sa snad uz ukludnila 😀
ako to funguje, to predlzenie vlasov? by ma to zaujimalo 🙂
mrcha nech je rychlo fuc a mozete snazilkovat 😵

brisilda
4. aug 2009

sisa co uz moja mamina stale hovorieva, ze deti su chore stale 😒 musime si zvykat ae je to tazke .Inak tvoje sidielko chodi tak neskoro do postele ako ten moj certisko 😀 este stastie ze uz o 21:00 je tma inak by ani o deviatej nebol v izbe

maznacik007
4. aug 2009

pici dnes sa mi vysypala krabica so starymi fotkami este z letnych taborov.. z R. .. z SC a nasla som nas dve odfotene s Indianom co sme ho malovali.. 😀 tak som si na teba spomenula...

ak chces poslem ti aj par mojich virusov...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

specialne pre teba.. otehotnela som v juli /aby som bola k teme/ po 5 rokoch snazenia.. ked sme sa def. rozhodli ze si berieme dietatko z detskeho domova.. /teda ked sme si uz vsetko vybavili.. a uz chodime za nim/

hadam ti prinesu stastie... a vytuzene babetko.. 😉

cheerlady
4. aug 2009

katka dakujem za povzbudenie,budem cakat na stvrtok 😉 inak kolko ste mali baby prve hcg z krvi??? ja vobec nemam sajnu,kolko by asi malo byt 😅

tea333
4. aug 2009

malalady uprimnu sustrast,viem ake to je ked stratis milovaneho clena rodiny ☹ ☹ ☹
ale mysli na to ze je jej lepsie ako keby sa mala trapit starobou, je lepsie ked sa psik sam vysporiada so zivotom akoby si s nou musela ist na injekciu, to by bolo ovela lepsie..snad sa aspon netrapila 😔

cheerlady
4. aug 2009

a vychadzaju si v pohodicke,akurat mama je baran a to je teda svata pravda! 😀 ale uz sme si na to zvykli 😀

cheerlady
4. aug 2009

malalady ja mam tiez skoro 12-rocneho psika - zlateho retrievera a neviem si predstavit,keby teraz zomrel 😔 uz som s nim sice menej,lebo je u nasich,ale aj tak,je to predsa len clen rodiny. par-krat nas uz vystrasil,behali sme po pohotovostiach,bola som z toho hotova (a to je "len"psik,co budem robit pri mimcu 😖 ),ale nastastie sa zatial drzi,este beha,skace,takze tuk,tuk,tuk.. je mi tvojho psika luto,uprimnu sustrast ☹

tea333
4. aug 2009

baby nepaci sa mi ze sa rozpisujete ked som v posilke a ked tu nie som 🙂 protestujem 🙂
noo my sme sa este druhykrat dnes posnazili 😀 a to sa stalo prvykrat za velmi dlho 😀
cheer - neboj este budes vo stvrtok oslavovat nealkom 😉

brisilda
4. aug 2009

cheerlady drzim palce stvrtok inak hcg sa tu uz pisalo ake by malo byt ale v tvojom pripade to moze byt jedno hlavne je , ze na teste su // a kedze mas ist na krv tak to tam zistia este skor ako test ukaze // takze neboj vsetko bude OK 😉

tea333
4. aug 2009

a groka nie zeby som zdrhla ale ma vtedy odpojilo od netu ☹ okolo pol osmej koly burke, vypla cela ulica 😨

brisilda
4. aug 2009

tea pocuj tak netreba posilovat 😀 😀 😀 sprav si posilku doma na muzickovi je to dobre na celulitidu 😀 😀 😀 😀

tea333
4. aug 2009

pici tak wow ze stihas dve roboty, obdivujem takych ludi 😉
bris ty musis mat teda doma pekne veselo 🙂 do deviatej vecer si asi vela nevydychnes 😀

inak baby mam uplne blbu otazku- ked sa muckate, ako dlho (ak vobec) potom pomahate gravitacii?
je jasne ze by sa to malo niekam dostat, tak ja robim sviecku alebo vykladam nohy, asi na 5-7 min si tak polezim s nohami hore 🙂
ale ked sa potom postavim, tak to zo mna cele vyslovene naraz vytecie (mozno nie uplne vsetko)
ale asi v bruchu nemame nadrze tak chapem ze to musi von, len nechapem ako dlho by som mala tomu pomahat

tea333
4. aug 2009

brisilda moj buduci razmanzel 🙂 vyhlasil ze som ho dnes vystavila a nema ziadnu energiu..a to som bola v posilke.. 🙂
on nema kondiciu, ja ale ked nejdem cvicit saliem, potrebujem aspon 40 min behu a nejaky steper a bycikel k tomu, aby som sa dobre citila.ja popritom zvladam aj 3Xdenne sex 🙂
ale to bude asi vekovym rozdielom sa mu stale smejem, on si zacvici a uz nic nevladze 🙂 a sex kazdy den mu tiez nic nehovori 😅

tea333
4. aug 2009

inak ja mam niekedy pocit ze som netopier, niekedy chodim spavat tak o 2 a vstavam tesne pred obedom,a casto sa s vami minam, vecer uz tu nieste a naobed ste uz rozpisane ☹

cicimon
4. aug 2009

baby tak ja nic nove, dorazili sme na vychod cez vsetky druhy pocasia, brucho na furt boli a mrcha este nedorazila..

tea333
4. aug 2009

a ktory dc mas cicimon? a co na vychode?

cicimon
4. aug 2009

dnes som 23DC

na vychode su nasi aj svokra, takze podnikame rodinne navstevy 🙂

tea333
4. aug 2009

hej poznam, ja tam mam babku, tetu a tak..som z PO
a obycajne mas taky kratky cyklus?

cicimon
4. aug 2009

no my sme TV a KE

naposledy som mala 22, predtym po 27dni...len neviem, preco ma uz tyzden boli brucho

tea333
4. aug 2009

bolest brucha je dobra vec.. tak este cakaj aspon ten tyzden a snad nepride 🙂
idem ja off lebo uz ma oci bolia z cumenia do compu..
uzi si navstevy rodiny, ved ich asi tak casto nevidas, a dobru noc 🙂

tea333
4. aug 2009

dufam ze mi baby napisete vasu odpoved a nazor na vyssie polozenu otazku (tu blbu 🤐 )
dobru noc 😉 a rano 🙂

nadenkaaa
5. aug 2009

caute baby,vcera som sa uz vecer nestihla zastavit nase labradorie babetko nam dalo zabrat 😀 😀 ,
gratulujem malalady k tehu tesim sa s tebou ,cheerlady pokial je sliznica presiaknuta je vsetko ok 😉 mysli mze Hcg by malo byt nad 50 a vtedy je to pozit. 😉 drzim palce ale myslim ze to urcite v tvojom pripade bude tehu 😎
Tea 🙂 ja neviem kolko pomaham po sexe gravitacii 😅 my sme este prituleni a rozpravame sa takze jea to nejako nesledujem 😉 ale asi tak 10min minimalne to je -ale samozrejme to zavisi od situacie ci je to v priebehu dna alebo v noci 😉

kkatkaa
5. aug 2009

ahojte dobre ranko no vy ste tu toho este vecer popisali 😉
tea mas za vcerajsie snazenie 1* k tej gravitacii som rada ze si sa opytala lebo mna to tiez zaujimalo ja robim asi to co ty (nohy hore) alebo to co nadenkaaa (prituleni a rozpravame sa), naposledy som mala nohy hore a potom som vstala a ako pises to zo mna doslova vyletelo a stale som sa pytala mm ze ci si mysli ze mi zostalo aj nieco dnu a on ze urcite 😉 ja si tiez myslim ze ano ale je to taky divny pocit ked to vytecie ze?
inak mm bol vcera taky vystaveny z roboty ze nic nebolo ale dnes to mame slubene tak uvidim co bude 🙂

rhodosbb
5. aug 2009

Ahojte babky 🙂

Tea, tú gravitáciu robím aj ja (sviečku 😀 ), ale potajomky, aby ma mangel nevidel, aby si nemyslel, že som až taká nadržaná mať baby 😀 😀 Lebo ja pred ním vystupujem tak, že ak sa podarí, tak sa podarí, ak nie, tak sa nič nedeje...Nechcem, aby mal pocit, že chcem keksovať len preto, aby sme splodili potomka, to by bol v strese, a možno by som mu to znechautila 😖

Nadenka, ako? Ešte si netestovala? Budúci týždeň 15.8. mám dostať mrchu, ty tuším tiež tak + - 1 deň, nie?

tea333
5. aug 2009

rhodosbb ja som mu tiez povedala tak ako ty, ale aj tak ju urobim a on sa len smeje, vobec ho do toho nezatahujem, len mu hovorim ze si pomaham 😉 ze to predsa nie je zufale,ked pre to robim len takuto malickost 😝

inak dobre rano, este len 10 a som hore, lebo NIEKTO si tu cele rano pusta dokumenty o jacksnovi nahlas a nenechal ma spat 😠

rhodosbb
5. aug 2009

Baby, až teraz som si dočítala tie ostrejšie príspevky na adresu andzi 😕
A teraz si uvedomujem, že aj ja som písala o tom ako si vybaviť pripoistenie na materskú, o vešticiach, o vzťahu s bývalým....tak to som bola tiež riadne mimo témy 😀 - ale myslím, že to bolo oživenie, tiež ma nebaví stále čítať o tom, koho kedy kde a koľkokrát pichlo - nič v zlom 😉

tea333
5. aug 2009

rhodosbb vies andzi je pravnicka, a ona pisala doteraz len do tem kt boli vyslovene z jej prace o vybaveni vselicoho, vyzivnom, rozvodoch...atd..
teda aby som jej nekrivdila, zalozila jednu temu, kde sa pyta ci musi byt pri porode vyzlecena,lebo sa hambi..
a do jednej temy zalozenej v sekcii paragrafy napisala: nechapem ako tato tema suvisi s konikom a preco ju admin este neuzamkol..
predpokladam ze admini by ju mali posluchat na slovo a ona urcuje co je fajn 🙂

brisilda
5. aug 2009

dobre ranko 😅
tea takze pridavam sa k odpovedi o tych nohach ja nohy nedavam hore 😒 uz len preto ze by ma manzel vysmiel 😀 ja ked tak si polezim a mrknem v TV co davaju napr. film takze niekedy tak lezim aj pol hod. a inokedy utekam hned do sprchy ( lebo ide reklama ) 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

ale aj my s buducimM sme pravnici nie zeby to bol defekt 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre