Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
4. mar 2010

Xeni, to ti v cetre nakazali testovat? Tak drzim palce 😉

xena1
4. mar 2010

ano tak to chodi...a potom ides na krv a sono 🙂

sharmana
4. mar 2010

xeni tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne 🙂

sisa2
4. mar 2010

ahojte 🙂

jej, stanka, obrovska gratulacia!!!! teda takyto shocking 😀 sa tu objavis z nicoho nic a s takouto uzasnou spravickou 😵 moc sa tesim spolu s vami!

xeni drzim na zajtra vsetko co sa da!!!

dzou aj tebe. budes testovat?

fazulka grafik vyzera byt zatial fajn ... kedy by ti mala meskat?

sisa2
4. mar 2010

janullka ako si dopadla???? som zvedava 😀

xena1
4. mar 2010

babulky dakujem...sama som zvedava,napisem vam...

brisilda
4. mar 2010

janiiiiiii haloooooo pod sa pochvalit co mas nove dufam, ze si sa pri tom ranajsom holeni neporezala 😉 lebo teraz s takym brusiskom to je vazne riadne umenie 😉 mne uz ani zrkadielka nepomahaju 😀 😀 😀
xena juuj velmi ti drzim place podla mna si tam proste musis !!! najst // ved ked tie male neposlusne spermijky dali az do ciela tak tam hadam aj ostali 😉 tfuj tfuj tfuj rano na teba budem mysliet a drzat palce 😉
kocky co je s grokou ??? vcera mi pisala sms ze ju priserne boli zub no ja kym som si jej spravu precitala bolo uz po polnoci 😝 aj som jej odpisala no dufam ze jej sprava dosla lebo neodpisala 😒

xena1
4. mar 2010

bris dakujem...uvidime...snad tam doplavali?? 🙂

brisilda
4. mar 2010

xena ja by som na tvojom mieste cikla na test aj hned teraz 😀 asi by som to uz nevydrzala 😀

xena1
4. mar 2010

bris jednak ja nerada testujem a dokonca mo jedna kocka z inej temy povedala ze je skoro na test

petafr
4. mar 2010

fazulka, ty si tehu, to je jasne, ak nie, tak ja neviem, preco by si mala taky krasny graf, nie? 😉 no fakt ti drzim palce!
Stanka, uzasne!!!! tesim sa s tebou.
Miska, pekne si to vymyslela s tvojimi darcekmi, tak sa budem snazit 😵 😵 😵
xeni, nepostrehla som kolky si DPO? dufam, ze aj tebe to vyslo, aspon 3 tehulky tento mesiac...
Chuda Jarka, ju nic neobide... snad jej to spravia. Jarka vydrz nam to nejako!

xena1
4. mar 2010

petka som zajtra 14DPO

brisilda
4. mar 2010

kocky ja som si myslela ze budem este niekedy rozmyslat aj o 3 babatku no ked vidim kolko je s tym tehotenstvom problemov a ake su komplikacie tak si uzivam radsej toto tehotenstvo ako posledne 😒popripade si asi zadovazime hned po roku druhe 😀 az som este vo forme 😀

janulka04
4. mar 2010

ahojte, kocky, my sme dnes cely den minali, lebo mi nabehli tie eurace...a budeme mat novu spalnu, sa straaaasne tesim...cierno, bielo tyrkysovu kombinaciu 😉

a inac, babulko sa nam krasne vytrcalo a nadherne nam ukazalo cikulku 😀 😀 😀 ..strasne sa tesim, i ked som viac chcela chlapca...ale uz som dnes pokupila aj kvantum takych cisto babskych handierok 😀 😵 😀 😵

idem citat

lucialen
4. mar 2010

Jani, nechapem 😕 Tak cakate dievca s cikulkou? 😀

janulka04
4. mar 2010

ved cikula....ne pipik, lucka 😀

lucialen
4. mar 2010

U nas je cikulka pipik, takze sa mi to zdalo nejake divne 😀 Ale tak aspon je to iste 😀

janulka04
4. mar 2010

inac, Stanke gratulujem... 😀 juchu, mohla by prist zase tehu vlna 😵
groka, chudatko, ty sa drz...
dzou...no ty si nejaka zvlastna...ale mozno si tu mrchu kamosky odviezly 😀
a teda, citam, ze ste boli zvedave...no my sme len pred osmou prisli domov... 😝 a zajtra ideme na skusku s malymi na dve hodky skolkovat 😵

janulka04
4. mar 2010

aha....lucka... 😀
tak u nas su pipiky...to je podla malychz fuj.."dufam, ze ich to bude dlho drzat" 😀 😀 😀
a potom cikulky...ci pisule... 😵

sharmana
4. mar 2010

ahoj jani, tak ti gratulujem teda oficiálne k dievčatku... a ja som tiež najskôr pochopila, že čakáš chlapca, ked si napísala cikulku, lebo aj u nás to znamená pipík 🙂 u nás sa dievčatku hovorí šušulka 😀 "tolko jazykové okienko" 😀 😀 😀
xeni. no som velmi zvedavá na výsledok, aj ked ja sa to dozviem až v nedelu, nebudem tu dovtedy...

inak babulky začínam silno premýšlat o presťahovaní, aj ked teraz to pôjde asi ťažko, sme ako v klietke.. nemáme prerobené, dieťa na ceste a čo dnes vyvádzali susedia, tak škoda hovoriť... vyslovene toto je už asi vojna medzi nami a nimi, lenže oni sú nad nami, tak nám môžu aj dupať, čo už dnes tá ťava krásne predviedla... baby dve hodiny v kuse dupala z chodby do kúpelne cez obývačku, takže vlastne cez celý byt nad mojou hlavou, plus hulákali, plus hlasná telka, vrzganie stoličkami a stolom po podlahe... ked sme im večer zabúchali, tak dali ešte hlasnejšie, tak sme tomu pridali aj my a riadne... ked sme stíšili, tak sa rozčúlili jak diví, začali hulákat, telku nahlas.. no počúvala som to asi do 21:30h., potom až kdesi po 22:00 stíšili... som z toho na nervy, bojím sa čo bude nasledovať a naše právo je o riti, nič nás nechráni pred takýmito bezohladnými ľuďmi...

janulka04
4. mar 2010

juj, tak som vas tu teda dobre zmiatla... 😕 , no hlavne, ze sme sa pochopili 😀

sharmi...tak to ti teda niet co zavidiet...si viem predstavit, ako sa citis..mna by porazilo...my sme sa dozvedeli, ze horni sa stahuju, tak sa tesim, bude klud....uz sme tu v celom dome len my 😀 , nakolko aj ten pod nami k 1.-mu odisiel 😀
ale ono mat eprijemnych susedov, to vie pekne zneprijemnovat zivot...hlavne teraz, ked by si mala mysliet na ine veci sa musis s takymi primitivmi jedovat....chudatko....no dufam, ze sa ta situacia u vas da nejako do poriadku a tiez prajem pekny vikend u rodicov 😉

sharmana
4. mar 2010

dakujem jani, naozaj som si aj poplakala aj teraz mám ešte slzy v očiach, uvedomujem si, ako moje nervačenie ubližuje malej, ale ked mne už stúpa pulz ked ich počujem... a tebe v dobrom závidím, že tam máš pokoj... babule to je na nezaplatenie, ked prídete domov a máte klud... hlavne v tehotenstve.. teším sa k mamine, tam si aspon pár dní psychicky oddýchnem..

brisilda
4. mar 2010

janka ja som hned pochopila co je cikulka 😀 😀 😀 juuj tesim sa s tebou takze budete mat doma damsku jazdu chuda tvoj manzel 😀 ja to doma mam prezmenu naopak 😉 esteze pes je fenka 🙂
sharmi do riti s tymi susedmi tvoj manzel by mal nanich riadne vyskocit a mozno by im aj facku mohol dat lebo to co robia neni normalne !!! asi by som tiez rozmyslala o zmene byvania tie nervy zato asi nestoja 😖 skuste zavolat aj policiu mozno sa zlaknu inak co na to hovoria susedia nad nimi???

miskahryzka8
4. mar 2010

ahojte 🙂 , strasim tu zase posledna 😀 😕 , ja nikdy po zumbe neviem zaspat 😀 idem citat 🙂

a ozaaaaaaaj ako som bola v gin-five tak som tam nasla cvicenie v bazene pre tehulky, teda nie cez gin five ale v tom arealy na zahradnickej, pondelky a stredy tusim od piatej do siestej este to presne poziem, nechcete sa ku mne niekto pridat a chodit cvicit 🙂 ?

miskahryzka8
4. mar 2010

fazulka ja som 10.3., takze som o dva dni mladsia 😀 😉 , teda mozno starsia, budem mat 29 a ty 🙂 ? No poslednych dsat, ale to leti 😕 , ale vobec sa na to necitim a aj tak mi hadaju vsetci menej 😀 , skromne konstatujem 😀 😝

sharmi a co stepuju tvoji susedia 😕

ahoj stanka, gratulujem ty si julovka 🙂?

xeniii a ake mas pocity 🙂?

majiiiiiiiiiii ja zase citam, ze tvoja koza bola urazena, tie makcene ale klamu 😀, aj ked urazena koža, no hned ma nenapadlo 😕 😀

majuska vyse 4 a pol roka 🙂 a vy? tusim si pisala ze 11 rokov alebo tak nejako, ze 🙂?

xeniiiiiiiiiii ty zajtra testujes 😕, tak drzim palceky 😵 😵 😵 😵, len test nemusi ukazat takto skoro, preco nedali viac dni priestor v centre?

miskahryzka8
4. mar 2010

xeni ak budes mat rano cas, napis hned co a ako 😵 😉

bris, tak groka ma chudatko furt smolu v niecom, aj tie zuby zase 😕

brisa, aj ja by som chcela babatka tak dost po sebe, ale uvidim co budem hovorit ked sa narodi drobcek 😀

janulka, gratulujem k babulke 🙂 , ta tyrkysova v spalni sa mi paci 🙂 , no ja som zvedava, kedy zacneme prestavocat, dufam, ze mmho operacia bude v pohode a da sa rychlo dokopy 😕

juu sharmi, zly sused to je fakt peklo a najhorsie ze clovek si nepomoze 😠

sharmi prijemny pobyt u maminy 🙂

dobre ranko vsetkym 😀 😉

xena1
5. mar 2010

krasne dobre ranko babulky...
slubila som ze napisem...testovala som dnes rano,pre istotu dva rozne testiky a na oboch v momente vybehli krasne viditelne kolajnicky...nemohla som uverit aj ked som citila ze je to ine ako ked ma prist ms,ale nechcela som si nic nahovarat...moc sa tesim ale aj bojim zaroven aby vsetko dobre dopadlo,ale to je asi prirodzene...mm dostane darcek,zajtra ma meninky,ale kedze robi dam mu uz dnes...a dakujem kazdej z vas za podporu...po 15mesiacoch predsa... 🙂

brisilda
5. mar 2010

waaaw xena 😀 tesim sa spolu s tebou je to uzasna novinka takto skoro rano 😉 inak aj ja som mala zo zaciatku strach ci bude vsetko ok 😉 hlavne necitaj ziadne negativne clanky a bude to ok 😀 V pohode sa mozes zacat tesit naplno uz sa tesim na foto testu neskor na foto mrnuska a verim ze postupne budes pridavat aj foto bruska ako rastiete 😉

xena1
5. mar 2010

bris,dakujem,skusim najst kabel k fotaku a co najskor odfotit....neboj deptat sa nebudem..tesim sa velmi a co sa ma stat sa stane

janulka04
5. mar 2010

ahojte, kocky...
xeni, gratulujem...potichicku zatial, ale velmi sa tesim, super novinka pred vikendom....ozi, kolko prckov ste si dali?
Ja len, ze ci aj dve nebudu 😅 ....ale naozaj sa tesim a prajem tebe krasne tehulkovanie a fazulke-fazulkam, nech rastie-rastu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre