Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
7. mar 2010

Caute koceny 😀 jaj tak mi je zle od zaludka,ze normalne mi preskakuje a musim to nejako pretrpiet tak vyvadzam jak diva,muz sa mi smeje ze mi riadne preskakuje,presviecam ho nech ide pri porod a nechce
co je nove?
my mame mat navstevu pobede ale ideme babke zaniest jest,potom vtaka zaniest svokre,lebo mi lezie na nervy s tym jeho piskotom

a ozaj ,zajtra bucham sampano,maly ide do skolky 😀

groka
7. mar 2010

bris tu 32 ti tak velmi zavidim

groka
7. mar 2010

a este...mam nafotene brusko dnes som fotila,ale este to neni v pc,ked som videla ten rozdiel az som nechapala,neviem ako budem vyzerat v 9 mesiaci

groka
7. mar 2010

bris izbicka nema chybu,presne moje farby a uz viem ake kmbinacie dam 😀

groka
7. mar 2010

pisem sama

sisa2
7. mar 2010

bris krasna izbicka! 😵 moc moc sa vam vydarila. to mas to specialne kreslo na kojenie? sebastianko bude hned v tejto izbicke, ci bude s vami?

groka
7. mar 2010

a babule posledne 2 dni citim viac a viac pohyby,ono je to take krasne,vcera to uz bolo riadne,dnes citim uz aj ze sa to blizi tak hned dam ruku 😀

sisa2
7. mar 2010

groka nezavidim ti. mne ked byvalo tak zle, tak som si vzdy povedala, ako som maleho moc chcela, kym sa nam nedarilo, dala by som cokolvek za to, aby som bola tehu, kludne by som aj cele tehu preblila, len nech je. a teraz si vravim to iste 😀

brisilda
7. mar 2010

kocky mne napriek tomu ako bolo zle a nato ze aj dnes rano moj obsah zaludka skoncil na WC aj tak mi to uz nevadi a strasne sa tesim ja neviem no clovek na to zle akosi rychlo zabuda 😉 groka neboj ani sa nenazdas a budes mat aj ty 32-jku popripade 40 tku 😀 nejako to pretrpime 😉
inak dik za pochvalu 🙂 ja som v nej vcera vecer sedela do 2 rana 😀 a hojdala sa lebo som cezden spala a potom ked trebalo sa mi uz nedalo ☹ a ano maly bude od zaciatku v izbe mozno ho nanoc budem davat k nam do toho kosika no este uvidim kedze monitor dychu mam v postielke a do kocika sa nevojde 😖 a poviem vam ze nachapem ako moze spustat falosne pipanie lebo mne to funguje ked som iba opreta o postielku a akonahle sa jej pustim tak zacne pipat 😉

groka
7. mar 2010

bris teraz som ukazovala mm izbicku,ti poviem ja sa neviem vynadivat,napodobnim ta ak ti to nebude vadit,ale iba jednou stenou 😀

no tie nevolnosti ja verim ze sa to pomali bude koncit,maly idem do skolky,ja budem mat cas pre seba a mozem sa pustit do toho do coho som chcela ,slniecko svieti uz,aj ked zasa je zima,ale bude teplucko aj,ide Velka Noc,bude sa robit vyzdoba ,vajicka mam uz sice kupene,ale este musim zajacov dokupit,pohlad na moje brusko ma nadchyna,pohyby babatka upokojuju,chystam sa na kupu nejakch tehu veci,mam nieco vyhliadnute,tak sa tesim na buduce obdobie ,ale prijala by som taky maj uz

janulka04
7. mar 2010

Ahoj groka, siska...
no groka, uz sa tesim na fotku
a bris, veru, ze som aj pisala, ze kazda si to musi upravit podla seba...i ked ja som kupovala takmer vsetko 😝 😀

groka
7. mar 2010

NAVRHUJEM baby nepresunieme sa do noveho koniika?

brisilda
7. mar 2010

groka mne ostalo este 5 metrov 😉 tak som hodila na aukcie co ja s tym???? kedze uz mame izbu hotovu 😉 takze mozes napodobnovat kolko chces 😉 ale poviem vam to miesanie farieb ma bavilo do zltej sme museli pridavat aj oranzovu aby to nebola tak asvetla slnieckova a vzorkovniek sme robili na stenu 😀 a cakali kym to vyschne juuuj 😀 😀 😀 aj Samko nam pomahal malovat a miesat
groka v pohode ale podla mna sa tam mozeme hodit az ked nas tam adnimi daju sami 😉

groka
7. mar 2010

bris ipni mi za kolko to predavas

groka
7. mar 2010

bris tusim pisat tam mozeme uz ved to mam skusat bolo pisane

brisilda
7. mar 2010

groka no jasne pisat mozme len ci v tom potom nebude zmatok 😉 inak uz som ti ipla

groka
7. mar 2010

idem babule nabalit babke jest a potom ideme na chvilku prec,tak pa

a ja sa presuvam do noveho konika

brisilda
7. mar 2010

kocky tak ja teda nenecham groku samu v novom konikovi a idem zanou 😀 papa babulky a piste teraz tam 😉

fazulka1512
7. mar 2010

ahojte aj ja sa presuniem na noveho konika, ale najprv vas docitam 😉

dzou
7. mar 2010

ja ani neviem ze je nejaky novy konik 😕 kde a co a ako?

sisa2
7. mar 2010

baby na co vymyslate? vsak to je BETA verzia, akonahle to budu mat hotove a vsetko spojazdnene, prehodia to oni automaticky.

sisa2
7. mar 2010

dzou - na uvodnej stranke je pisane, ze robia novu verziu konika, ako je aj strecha. je to zatial testovacia stranka, aby sa s tym dalo zoznamit.

brisilda
7. mar 2010

sisa no tam je to lepsie 😀 takze ja vas tam uz cakam 😀

sisa2
7. mar 2010

bris len aby ste neboli prekvapene, ked vam tie prispevky potom nahodou zmiznu, ked budu preklapat databazu 😉

fazulka1512
7. mar 2010

ja som si tiez vsimla ze to tesotvacia verzia
ja budem tam kde budeme vsetky, ja sa prisposobim
oznamujem ze dnesny den dorazila mrcha, takze boj pokracuje
ked otehotniem tento mesiac v marci, tak porodim v decembri a to bude ako vianocny darcek pod stromcek

dzou
7. mar 2010

ja som teda nakukla a mam tam este staru fotku takze budem tu 😀
a nezmenili smajliky asi im napisem 😀
fazul mrcha ma mrzi no drzim palce do dalsieho kola hlavne treba viac sexiku bez toho to nejde 😅

sisa2
7. mar 2010

okrem toho to tam je aj jasne napisane "Zatiaľ je v testovacej prevádzke s neaktuálnym obsahom. Pri ostrom spustení novej verzie budú všetky dáta na testovacej verzii prepísané. "
ale samoska mozete pisat tam, mne to je v podstate jedno.

fazulka1512
7. mar 2010

no dzou ja viem ze treba viac ale tento mesiac to bola muka, takze som rada ze mrcha dorazila tak ako mala
a ze tie femi kvapky ucinkuju na moje vajka, pekne to ukazalo na grafe
ja som si myslela ze zacneme spolu mrchovat nech je zabava a ty nic

fazulka1512
7. mar 2010

ja ostanem tu ved ako pise sisa tak oni nas presunu tam ked to bude aktualne spustene
dzou ani nemozem tvrdit ze idem do 9 kola lebo nie kazde kolo je 100 percentne vysexikovane

sisa2
7. mar 2010

fazulka mrcha ma mrzi ☹ tak snad sa dockame vianocnych prekvapeni 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre