• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
akurat som chcela napisat, ze ved babo je v brusku pokrutene, take vo vajicku je to prirodzenesia poloha. Aj ta sa babatka po narodeni stale krcia ako v brusku a chvilu im trva kym sa narovnaju :wink:
8. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ups, malo byt 30tt :grinning:
8. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik jani, posielam cmuky cmuk.
a kludne beriem velkost 42 vsetkymi desiatimi :grinning: :grinning: :grinning: to by som bola pekne schudnuta :grinning:
8. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac to siska dostala tu moju mrchu ... ale mne nikto neposlal vyrusiky tak nemam ani // :frowning2:
8. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy sem pridete vzdy tak neskoro, ked ja som uz v polospanku :unamused:
Jani, zatial sa netes ze to s tou vahou vyhras, este som tu ja :grinning: Do tabulky si pridame kolonku kolko sme pribrali v tehu :grinning:
Dzou, tak mozno aj on bude stresovat, ze co sa deje :wink: :grinning:
8. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som ti za nu vdacna, fakt. a verim, ze zajtra ich tam mas. fakt ti to moc moc prajem.
8. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babule, ako sa mi mate?? ako tehulkujete?? :slight_smile:
8. mar 2010 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki siska.... ja uz neverim :pensive: preco by tam doteraz neboli????
no luci on urcite bude stresovat :sweat_smile: :grinning: a urcite bude nadavat ze to mam z toho ze na to furt myslim :angry: uz ho vidim :angry:
8. mar 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning:
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning:
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning:
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// :grinning:
dzou chytaj zajtra dufam ze aspon // tam najdes :wink:
8. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bris ja mam pocit ze mne uz ani svatena voda nepomoze :grinning: ale cenim si to :wink:
8. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne kilá pribúdajú čím dalej tým rýchlejšie mám taký pocit... budem zachvílu jak tank...
ahoj monika, dakujem dobre sa mám.. a ty? vidím že 29tt, jak to letí... meno ešte nemáte vybraté?
bris. ešte nemám vajíčko autosedačku, práve hladám, akú by som kúpila, neviem či si mám kúpit rovno k tomu abc design, alebo inú značku..
8. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak budem musiet na teba poslat cele embargo :grinning: a kasli uz na mrchu jasne? nechcem tu o nej uz pocot !!!
Dzou, no jasne :grinning: Alebo ze ti to vsetky tie caje co pijes nejako posunuli :grinning:
Ahoj Moni, mi tu v pohode. A ty? :slight_smile:
tda fakt moni ze 29tt wau... neskutocne to leti si pametam jak vcera ked si napisala ze mas // :dizzy_face:
8. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. ja som nedočkavá.... ale naozaj už veelmi dúfam že tie čiarky sa konečne ukážu, ved to ti nemôže tolko ms meškat a len tak z ničoho nič... :slight_smile:
8. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj dou, rybicky este neporodili? :grinning:
Ja tiez myslim, kasli na mrchu, tie vase testy su smejdy :wink:
sharmi ja neviem mne sa ta k ABC nepozdavala ja som vsadila radsej na kvalitu aj ked to nebola stale najdrahsia autosedacka no svoju som predala za 55 € a tu ciernu kupila za 150 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no sak ale ja nic nepijem.... jasne ze to urcite povie... ale ja ich nepijem a mozem mu ukazat ze su este vsetky pekne zacelofonovane :grinning: .... cakam na mrchu aby som ich zacala pit :angry:
8. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja to veru nechapem, neviem, preco sa tie // uz konecne neukazali, na co cakaju. ale zajtra tam BUDU a basta! bez debaty, jasne? :grinning:
8. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi veru leti to a dooost rychlo, ved aj ty si uz 30 tt :slight_smile: uz mame vybrate, ale este som nestihla zmenit v pase, resp. zabudla :grinning: najnovsie to bude Natalka :dizzy_face:

lucka aj ja v pohode, len niekedy trosku menej kopkame, ale to zato ,ze sa nam zuzuje priestor :slight_smile: teda dufam, ze za to. pozeram, ze pekne napredujes v tehotenstve, tak ti gratulujem a dufam, ze tentokrat to dopadne dobre.
8. mar 2010 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou a nezabudni nas prist informovat, lebo ty strasne dlho robis :wink:
8. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: asi si ich tam aspon dokreslim pre radost :grinning: :grinning: :grinning:
este musim zavolat kamoske co je tu sestricka ze co mam vlastne robit ci sa len klasicky objednat k dr alebo rovno na krv alebo co :unamused:
no neviem ci su smejdy... ako je to 10ml... co je aj napr. rapiclear a je to smejd :sweat_smile: no kukala som na nete a vsetky anglicanky pisu ze su dobre a spolahlive....tak nevieeeeeeeeeeeeeeeem :sweat_smile: aj tie moje kamosky my uz kazdy den vypisuju ze ci uz mam mrchu a ze urcite som tehu .... ja by som tomu verila ale ked tie testy inak ukazuju a uz ma aj prsia zacali boliet tak mozno uz aj mrcha nakoniec pride :pensive:
8. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou veru aj ja si pamatam ako keby to bolo vcera co som napisala, ze som mala // :slight_smile: a kolko ti uz meska?? hm som neni v obraze, nechodim sem vela, ja som meskala 2 dni a len taaaaku strasne slabulinku mi tu druhu ukazalo
8. mar 2010 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, diky, verim, ze uz to bude ok :wink:
Idem ja spat, lebo uz dva dni som si poobede nezdriemla, vyvadza ma to z miery :grinning:
8. mar 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lucka prajem ti sladunke snicky, ja zas v noci malo spinkam bo moj pokladik sa mi zavrta pod rebra a je to dost nepohodlne
8. mar 2010 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik som uz 38DC a meska 6dni :unamused: a v sobotu na 35dc test nic :pensive:
8. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac luc krasne plavky si si kupila :wink:
8. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak, no tak ak si mala neskor ovulku tak neskor aj ukaze
8. mar 2010 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, ja pozeravam v sobotu tu relaciu, ze nevedela som ze som tehu, a tym babam cele tehu vychadzaju negativne testy, este aj v nemocnici ked ich doktory testuju z mocu, tak su neg., len z krvi su pozitivne :unamused: Takze vsetko je mozne :wink:
8. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, pekne su, ale dobre su mi aj teraz, takze uvidim v lete ci sa na mne neroztrhnu :grinning:
Ale uz fakt idem :slight_smile:
8. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok