• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
boze fazulka, stoji mi rozum :confused: :angry: niektore svokry naozaj nie su normalne :angry:
9. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa no to uz je sila chapes, to ona vecne musi do nas supat, a so somarinami
ale uz sme si povedali ze stacilo, neprekroci prah tohto domu ani ona a ani jej manzel, koniec
my proti nemu nemame nic ale ona vraj doma robi vojnu, tak nech tu nechodia obaja a bude pokoj aj ked si myslime ze ona si stale nieco najde
ju len treba na psychiatriu poslat
9. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne neviem, co na to povedat. ja nadavam na tu moju, ale zjavne tvojej nesiaha ani po clenky :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa byvame na jednej dedine a stale chodi so svojim pyskom a rozprava o nas bludy, a potom pride do nas a sa tvari ze sa nic nedeje
my sme tomu neverili ale teraz v nedelu sme sa dozvedeli ze uz to riadne prehana,nezasluzi si nic len poriadnu bitku
9. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co na to mm? skoda, ze ste tak blizko pri sebe, to cloveku na psychike neprida :confounded:
9. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm je to velmi neprijemne ale co uz s tym narobi nic, hambi sa za nu strasne
mi mu zakazovat sa stretavat s nimi nebudeme on ot vie a suhlasi s tym aby sem nechodili a dali nam pokoj
9. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musi to byt aj pre mm tazke :confounded: ach jo, hanbit sa za svojich rodicov ... snad do takeho stadia nikdy neprideme :pensive:
9. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kcky...
tak aby toho nebolo u nas malo, Laurinka mi do rana ochorela...este aj mm je chory, tak dnes bola
9. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s nou boli stale problemy, stale sme boli ticho pre mm lebo nam ho bolo luto ale co je vela tak je vela
9. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, to mi je luto. prajem obidvom marodom skore uzdravenie a hlavne to vy s linduskou od nich nechytte.
9. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka teraz je normalne ze su deti chore a hlavne ked nastupili do skolky zvykaj si :wink: doma je zvyknuta na vase bakterie no v skolke to je pre jej organizmius nieco nove a tak sa brani :wink: neboj coskoro ju to prejde
9. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka mas proste podarenu svokru :grinning: zbytocne sa neznervoznut nic s tym nespravis :astonished:
9. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ona nieje podarena ale pripecena :wink:
9. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v pohode, ja jej nasram ale to clovek ma sto chuti ju utopit vo vode a bol by pokoj
9. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , idem kuki dzou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dzou, tak to je zahada :confused:, tak dufam, ze doki ta objedna hned na zajtra!!!

fazulka tak to je iny ulet :confused:

janulka, skore uzdravenie :slight_smile:, ja kamskina mala e prvy krat chora, 38,6 mala :unamused: a ja mam pocit, ze tiez na mnan nieco lezie, som snad nieco ennachytala v tych autobusoch vcera :angry:
9. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no ona prave Laurinka byva velmi malo chora a v kolektive skoro nikdy chora nieje, len nas tatinko ju nakazil, kedze on je premudreny ...nebudem popisovat, co vsetko robi, co by nemal, ved chlap...ale mrzi ma to kvoli nej, lebo v piatok idu na vylet :unamused:
9. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

janulka a co je malej?skore uzdravenie prajem

tehule ako casto chodite na velku?lebo ja posledne 2 dni veeeeelmi casto a prehankovo,keby som tak bola 40tt uz by som vedela co to signalizuje

sisa hej mam ho velke,ale ked budem fotit z takej blizkosti nabuduce sa uz nevojdem do fotky :grinning:
9. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, ja tak raz za dva dni :grinning:

a mala ze ma nejaky virus, zatial iba soplik a trosku teplotu, ale kedze je vselijaka pliaga a aj ta prasacina, tak neriskujem
9. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul potom na FB :sweat_smile:
9. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim pod na FB preskocili mi pismenka
9. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a ty nemas facebook a sisa
a kde je tea, na svadobnej ceste
9. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :grinning: :grinning: :grinning:

fazulka - som na FB ... zabudla som vam vcera napisat, ked ste sa tu o tom bavili. dam ti meno do IP :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka do piatku je este casu dost dovtedy sa mala s toho dostane :wink:
inak dnes som skoro podpalila kuchynu :confused: mala som rozohriaty olej a ja kaca sprosta som do toho kydala ryzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze plamen ako h.....o :zipper_mouth: a ja sprosta som to automaticky vzala a hodila do umyvadla a v tom plamen zhasol :wink: na moje stastie lebo som mala v plane to uhasit vodou to az vtedy by som asi videla ako slahaju plamene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
9. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka mam FB ale ja tam mam iba ludi s ktorimi sa stretavam a ktorych poznam osobne :wink: ale neber to v zlom ze vas tam nechcem
9. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris v pohode je to tvoja vec
9. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
tak dzou este nic, no tak to proste uz neviem, ?????????? :confused:
inak dnes som po dlhom case merala, a pravdu povediac nechce sa mi merat, takze tento mesiac mi je to jedno ci bude ovulka a kedy :wink: necham to na tamtoho hore :wink:
9. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja dnes upratujem ako divá...
mm bolí hlava, tak tu leží na posteli a ja mám chvílku čas na net...
dzou. to je fakt divné, mne sa to síce jeden krát stalo, že mi meškala ms 10 dní, ale to bolo pred svadbou a mám pocit, že zo stresu.. z choroby mi tiež meškala, ale to bolo max nejaké 2 dni.. takže radšej chod k tomu lekárovi..
fazulka. to je sila taká svokra... to musí byt aj tvoj svokor nadšený, že mu takúto hambu spravila...
janulka, to mi je lúto a želám skoré vyzdravenie marodom...
9. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.... no ja som si rano stihla v robote precitat akurat grokin prispevok a dost ma to odradilo takze som sa k dr neobjednala :sweat_smile: .... a teda aby ste boli v obraze lieky ako ATB som nebrala len klasicky paralen.... a teda meska my uz tyzden najdlsi cyklus za niek.rokov mavam 32dni a dnes som 39dc ... takze dnes je to presne 7 dni... no prsia ma uz neskutocne bolia ako pred mrchou takze uz si myslim ze zachvilu pride a ze teda ovula musela byt riadne posunuta....
neviem ako dlho mam cakat aby som sla k dr :unamused:
fazul no svokra je hrozna :confounded: poznam ... ja mam zase drbnuteho bud. svokra :confounded: tiez taky len na odstrel :sunglasses:
jani dufam, ze sa coskoro uzdravia tovji marodi a ze ty to nechytis od nich davaj pozor :wink:
9. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no a konecne som to oznamila mm :grinning: len tak medzi recou ked sa pytal ci dnes bude tutumutu :grinning: :grinning: a ani nejak nereagoval na to :grinning: ja som len spomenula ze mozno je to z choroby.... a on ze ... nooo ja teda neviem :grinning: :grinning: tak ale mozno to este pride ze mu docvakne .... no chlapi nechapu ze by ''to' nemalo takto meskat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou ja som prave teraz chcela napisat ze este k dokimu nechod ved siske meska mrcha aj mesiac a doki s tym nic nerobi podla mna ked ti bude meskat 2 tt a test negat. az vtedy sa oplati niekam ist aj ked v GB to je tak ze take veci beru na lahku vahu a iba by ta vysmiali :frowning2: co uz taka tam je realita podla mna ked im povies ze ti meska jeden tyzden menzes tak ta ani vysetrovat nebude
9. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok