Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
10. mar 2010

dala si 2 krat femi kvpaky si napisala...
podaj by si mala pravdu aj ja sa mylila a bola tehotna,ale HCG je v tele uz dost vysoke na to aby ho zaznamenal aj nejaky smejd test

lucialen
10. mar 2010

Siska, no buracka cesto na skusku, nas smyklo, lebo prsalo, soferoval moj mm, polisi boli trochu vyhukany z jeho vodicaku, on sam vyzera na 15 rokov 😀 Ale boli zlati, nastastie si to odnieslo len nase auto, a este som stilhla aj skusku a dostala A 😀 Ale som sa bala,ze z toho soku si na nic nespomeniem.

sisa2
10. mar 2010

luci drzim palce. si sikulka, ako ti to ide!

sisa2
10. mar 2010

v takychto situaciach si clovek povie, ze fakt stastie, ze su to len plechy. len u mna to dnes bolo uplne zbytocne ☹

sisa2
10. mar 2010

ohladom dzou - my to tu nevyriesime 😀 skratka len dufam, ze je tehu, ze im to vyslo. moc jej drzim palceky.

fazulka1512
10. mar 2010

dobre ranko
miska prajem ti vsetko najlepsie k narodeninam 😉 , hlavne vela zdravicka pre teba a babatko a vela lasky
dzpu mne meskala tiez 2 tyzdne dostala som vyvolavacku a dosla, ja som mala taky isty pripad ako ty, ze nikdy v zivote mi nemeskala, a test biely
moja mama bola si vcera vydebatovat u mojej svokry ze co ma znamenat co o nej rozkrykuje a skoncilo to riadnou hadkou,ale zasluzila si, a vraj mala vypite, takze som rada lebo viem ze ju uz tak skoro u nas neuvidim a ani ja tam nebudem chodit

lucialen
10. mar 2010

Fazulka, no mna by asi porazilo z takej svokry. Tiez byvame na dedine, takze viem, ako dobre a rychlo sa siria veci, ale ked to uz vypusta vlastna rodina, to je sila. Inak my mame v rodine tiez taku psycho osobu, ale uz sa z nej len smejeme, co ta zase vypoti, nastastie si to ostatny ludia uvedomuju, ze nie je cista 😀

lucialen
10. mar 2010

Neviete mi poradit, co kupit bratovi na narodky? 😅

fazulka1512
10. mar 2010

luci ludia vedia ze je pripecena, ale moja mama sa nenecha urazat, povedala jej co chcela a basta, a nech si robi co chce
pije a potom trepe somrainy
ale jej manzel a ma este jedneho syna, vcera sa za nu tak hambili ze hruza, nevieme co sa dialo ked moja mama odisla ale aj oni na nu kricali a stali na mojej mame strane a nie na nej
oni nou normalne opovrhuju, nadavaju jej do alkoholickoch a ona sa im do ksichtu smeje

lucialen
10. mar 2010

Fazul, tak to je fakt na psychiatriu 😒

sisa2
10. mar 2010

fazulka nezavidim. mat toto v rodine ti urcite nepridava na psychickej pohode 😖 ale je fajn, ze sa mamina nedala a ze aj svokor sa postavil na stranu tvojej maminy.

sisa2
10. mar 2010

luci kolko ma brat rokov?

lucialen
10. mar 2010

sisa, 24 😉

sisa2
10. mar 2010

hm, nejake CD-cko, co pocuva? alebo knihu, DVD... alebo znackove tricko??? neviem, ci take veci nosi.

brisilda
10. mar 2010

ahojte kocky nemozem vas podrobne citat tak sorry no nemam vela casu 😠
sisa tak to si mala stastie ze to mm zobral sportovo 😀 lucka aj ja kebyze ma obcas vidia pri soferovani policajti tak uz ani vodicak nemam 😀 semtam asi kazdy sofer spravi nejaky ten kikx 😀
Inak co sa tyka dzou tak podla mna keby bola tehu tak tienik uz na teste by davno bol ! tot moj nazor takze je zbytocne jej davat nadej a potom bude sklamana pokial viem uz sme tu take mali co bol tien na teste a mrcha prisla lebo sa nejednalo o tehotenstvo dzou ma kliku aspon v tom ze ju test neklame a ked ano tak bude o to vacsia radost a ja aj sampus otvorim 😀 velmi jej to prajem ale davat si klapky na oci tiez neni dobre 😒 tot moj nazor 😀
miska blahozelam k narodkam vsetko naj naj naj a aby ste coskoro oslavovali aj narodenie maleho 😉
fazulka mne to cele pripada ze tvoja svokra si vyzaduje pozornost tak od samej rozkose vymysla hovadiny 😀 zbytocne sa nerozculuj nad tym 😉

sharmana
10. mar 2010

ahojte babulky, tak ja som tiez zvedava, ako to dopadne u dzou.. ak nie je druha čiarka, tak si tiež myslim, že asi nejde o tehu, ale všeličo sa stáva... 🙂
ja sa dnes cítim nejako blbo, nie že by som bola priamo chorá, ale taký ako predchorobný stav, to je asi z toho počasia...

majuska7979
10. mar 2010

ahojte bambulky
chcem sa opytat, chystame sa s mm na dovolenku, rozhodli sme sa ze dominicanska republika, uz som vzala volne z prace, ale este som nekupila letenky, lebo neviem, ak by som otehotnela nemalo by vadit ze budem letiet 8hodin, myslim ze by to malo byt ok, co myslite 😅 😕

brisilda
10. mar 2010

majuska vadit to nebude 😉 ja som tiez bola na dovolenke ked som bola v 6tt tehotenstva 😉 inak letiet sa moze do 7 mesiaca 🙂

majuska7979
10. mar 2010

no ja viem ze sa moze letiet do 7mesiaca, 😉len proste som chcela vediet nazor, lebo niektore baby hovoria ze by neleteli na zaciatku tehu, ale vsak nietore ani nevedia ze su tehu a letia,.proste uvidime 😉

majuska7979
10. mar 2010

takze dzou kedy sa ukazes, tiez sa mi to zda divne, len chcem verit ze ti tie femi krapky nepokazili cyklus 😕 a radsej nech najdes krasne //, takze sup sup nas rychlo poinformovat 😉

janulka04
10. mar 2010

âhojte, babulky,
tak ja som marod 😢 ...uz len Linduska je fit 😉 , zivim sa homeopatikami, pijem caje a striekam morsku sol, ale som totalne ako zdochlina...uz vecer mi nebolo dobre, v noci som ani nespala...od piatej som hore, rano tycky do zachodu..potom sme behali zase po uradoch a obchodoch...kupovali sme matrac, malej nejake oblecko, deky, osusky a navlecky, postielku a mam fakt dost..taka zima ma striasa ze dovi dopo 😔
to mam za to...lebo toto tehu som chora nebola a ja byvam dost casto, tak raz to prist muselo...

budem sa snazit ukazat...ale momentalne mi je najlepsie v posteli a moc k notebooku nechodim, lebo len minam na E-bayi a v e-shopoch 😀
uz som vyhrala dalsie rifle...a dve tehu tricka 😀

xena1
10. mar 2010

ahojte babulky,ako sa mi tu mavate,ja vecer odpadavam mrtva malokedy vydrzim...dnes som na sone videla svoju prvu machulku a HCG sa mi krasne zvysilo z 550 na 1225...tak som spokojnejsia a modlim sa aby to takto pekne pokracovalo...
a vy co mate nove???
nejaka nova tehulka?dzou???

dzou
10. mar 2010

Ahojte zienky .... takze po 1.hlavne sa tu kvoli mne nevadte 😀 😀 😀 😀 😀
no a teda ide objasnit co a ako.......
1. neverim ze je to z choroby..... od kedy nemam HAK (cca 4 roky) som mala najdlhsi cyklus 32dni.... a medzi tym som bola chora X-krat.... X-krat som brala nejake ATB alebo ine lieky... a nikdy my to cyklus nepredlzilo tak neverim ze by sa to teraz stalo....
2. femi kvapky tak ako ste napisali som si dala 2x.... a aj na krabicke pisu ze pri dlhsom pravidelnom pouzivani pomoze tak ako napisala luci cca mali by po 3 mesiacoch.... a ak by daco spravili skor by dosla mrcha kedze obsahuju alchemilku a teda aj pochybujem ze by mi predlzili lf ved uz ju mam dost dlhu 15-16dni tak ako este viac by to predlzilo? takze neverim ze tie kvapky to sposobili....
3. netvrdim ze som tehu a viem ze by uz malo byt hcg v moci ALE nebola by som ani prva ani posledna ktorej by test nic neukazal ..... citala som na kopec strankach ze je urcita skupina zien ktorym test neukaze nic ani v pripade vyssieho stadia tehu neviem preco ale aj lucka to tu spominala viem ze je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mala pravdepodobnost ze ja akurat spadam medzi ne ale moznost tu je.....

a teda uz to nerieste uvidime ako to dopadne

dzou
10. mar 2010

a teda dnes 40dc a teplota rano 37.0 a takisto zvysenu teplotu mozem mat sice aj z prechladnutia ale merala som napr, na 35dc v piatok co som bola ok a tepl. bola 37.2

xena1
10. mar 2010

dzou co sa to tu deje???uved ma do obrazu prosim

dzou
10. mar 2010

no nemam mrchu uz som 40dc teplota vysoka a testy neg....

dzou
10. mar 2010

jaj a inac gratulacia miske 😉
a aj tebe xeni k machulke 😵

xena1
10. mar 2010

jaaj strasne moc ti prajem aby to bolo tehu,podla teploty to vyzera...neposunula sa ti ovulka?

dzou
10. mar 2010

to neviem kedze som nemerala .........predtym

xena1
10. mar 2010

miska je tehu?
dzou dakujem ale ty si smutna a to am netesi...a nechcela si ist niekde na krv???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre