• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dzou odfotim zajtra, este som v meste, ale uz cakam na mmho, v robote oznamil, ze bude tata, tak zapijali a kolegom sa nechce domov :grinning: , nas odvoz bude jeho brasko :slight_smile:

veru rhodos, ja na nu som myslela, aj motylika, ale ona nas asi aspon cita :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj tak mm oslavuje :grinning: to je pekne :wink: tak potom zajtra kukneme :wink:
15. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veronika nebola dlho ani v septembrovkach :unamused:
15. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no ja som povodne mala vybrateho len samceka, uz sme isli pre neho a uz tam boli kamosi s abbinkou tak sme ich zobrali oboch a sup, sup, uz to islo :grinning: , ale vsetkych som rozdala so dobrych ruk po cellom slovensku uz maju aj vnucata a pravnucat :grinning: a dvaja su v martine a chalanisko chodi s nimi aj na vystavy, teda mal karamelka a ponnyho jedneho, potom boli premenovane na nelly a kelly, ale jedno uz zomrelo :unamused: a este jimbo a sum o su teraz pestahovi v prahe a este jedno je v brne, takze aj mimo republiky :grinning: , cestovatelia po panicke :grinning: , uz je tu odvoz, papa zatial :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj cas prichadza, stahujem sa s detmi do spalne :grinning: Mm este pracuje chudacik. Tak zajtra sa ukazte :slight_smile:
15. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa baby :wink:
15. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka tak bru noc teda ja som cerstvo vyspata mm ma nechal spat od 19:00 doteraz :grinning:
15. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kade sa flakate? :confused:
16. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano....zase to tu spi? :grinning:
16. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

co robkas janulka?my desiatujeme akurat masielkovy chlebik+syrecek a kakao :sweat_smile:
16. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako brusko?tvrdne?
mne vcera nehorazne,nastali u nas nejake rodinne problemy a velmi som sa rozculila a velmi sa trapim teraz
16. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, groka..
nie uz tolko nie, ale mavam krce..akoby pred menzesom, hlavne ked sa zobudim...po 2 minutach to prejde, alebo, ked sedim a narovnam sa..ale fakt mam strach to povedat dokimu, ma posle do nemocky a to nechcem... :unamused:
16. mar 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka,moj nazor je ze sa ti maternica pripravuje na porod,skus mu to povedat ale tak ze neni to nejako extra bolestive a neni to pravidelne,on ta vysetri od spodu a ked nebudes otvorena alebo nezaznamena nejake zmeny na krcku,neposle ta do porodnice
16. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka..vidis, aka som ja posera...ja ked som rodila male som ani o kontrakciach nevedela..a teraz budem horsia ako prvorodicka :grinning: ...
ved skusim mu to mozno povedat, ide aj mm, tak to mam jednoduchsie..a ako je malemu? Uz lepsie?
16. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
mne dnes dorabaju okna, a poobede idem k lekarke
s mm mame vojnove podmienky, lebo sme sa vystahovali do hostovskej izby, a tam je taka vrzgacia postel, a pod nami ma mama spalnu
vcera sme si ani keksik nedali lebo sme sa okupali a hned sme zaspali ako babatka
dnes som 10 dc, ovu sa blizi k dveram a o 4 dni by mala dojst
16. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,teplotu nema,kasel nema a ked ma sopliky tak to take ze raz za den pocujem,ale ani tie nema,dnes je doma,zajtra taha do skolky
16. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak je dobre, groka...my sme male nechali doma, lebo maju ist na nejake speci vysetrenie...kedze ucitelke to vysetrenie z minula nestacilo a ani sa necudujem... :grinning:
a mm tam volal, ze kedy mame prist a oni ze o 16hod....ma nas...., mohla byt Linda v Skolke pekne
16. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a co muz vcera na tom pohovore?
16. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, na fleku by ho zobrali, no zarobil by o dost menej, co mal doterza, takze hlada dalej....
ono je to tazko, kedze uz mame urcite mesacne vydavky, neda sa ist pod urcitu hranicu a teraz este aj babo dojde, treba dorobit tu spalnu...je to na H... :frowning2:
16. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,nieco mi hovor :cry: my sa nejako dostavame z toho najhorsieho,ale prisiel problem,ktory si beriem dost k srdcu a teraz neviem ci mam aj nieco prerabat v byte,alebo sa prestahujeme,alebo co vlastne...chce sa mi z toho plakat...takze urcite ideme hladat nieco ine,cez vykend to ideme riesit
16. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, groka...tak dufam, ze dobre poriesite..nam chvilku ked vsetko vychadza, potom PRASK ho a pad dole...ja uz sa nepozastavujem, ale faktom je, ze ak by mm nerobil, sme totalne v hajzli... :pensive:
16. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , juuuj mne sa kazdu noc snivaju take zive sny :confused: , dokonca aj eroticke :grinning: :sweat_smile: a ake prasacinky :confused: :grinning: :grinning:

ja som sa rano zobudila so supis naladickou, spravila som si zeleninkovy tanier so zdravym chlebikom, ze ako sa idem zdravo stravovat a uz som to zajedla nanukom magnum :sweat_smile: , idem ale nacvicit na vecer nejake nove chorosky, tak snad vyskacem :sweat_smile:

groka, snad sa to rychlo vyriesi a nebudes sa trapit...

fazulka, tak sa treba cinit, v bojovych podmienkach budu akcni bojovnici :grinning:

julka drzim palceky mm s pracou a jj tazko sa ide pod limit a hlavne ked sa to ani neda....
16. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf merengue uz hotove, uz zo mna tecie a teray rychlejsia samba :grinning: , kde stee :confused:
16. mar 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky
fazulka tak ta tvoja ovulka uz je pred dverami, baby ten cas tak strasne rychlo leti :sweat_smile:
16. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ze dobre rano a je 12 :09 :grinning: :grinning: :grinning:
groka neboj vsetko sa poriesi a ked chces tak si poplac obcas to je lepsie ako to dusit v sebe :unamused:
janka nieco mi o financiach hovor mm teraz tiez znizili plat a to tak ze mu nepreplacaju diety a cestak :angry: :angry: :angry: svine jedne !!! ja som vravela ze ked pominie kriza tak potom okusime my co je kriza lebo ceny pojdu rapidne hore ! :angry:
inak ja od 26 nastupujem na materku ale co uz je to za materska ked mi nedaju ani korunu :confounded: do riti aj s Tomanovou :unamused:
16. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooooooooooooojte kocky tak som tu na chvilu prisla sa pochvalit od vcera od 22.15 som uz dvojnasobna teta narodila sa bratovi dcera Nelinka s vahou 3800g a 50cm a je uplne nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a krasne place som ju pocula v telefone :dizzy_face: :dizzy_face:
nechodim sem uz skoro vobec,obcas vas precitam aby som vedela co mate noveho gratulujem xene k uspesnemu iui :slight_smile: :slight_smile:
ale mam pocit ze uz su tu vsetky debaty viacmenej tehotne :grinning: :sweat_smile: a kedze ja sa velmi nemam cim chvalit tak ...
dnes som 31dc a zajtra predpokladam mrchu
16. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda, tu je 11.09 :wink: :grinning: a vies uzivam si spachtoskovanie v moje dni volna :grinning: :grinning:
babule, vsimla som si ze som mala vcera aj predvcerom eggwhite hlien, ale bez spinenia, bolo bez spotting, myslite ze tie vitaminky, kyselina listova a E250 mi pomahaju :sweat_smile:
16. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaaa, nie vsetky sme tu tehule, :wink:
16. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a prco ani korunu, si si nedoplacala v soc. poist. aby si mala tu max matersku pol roka :confused: ?

nadenka, gratulujem k tetulovaniu :dizzy_face: a prejem veeeelku nemrchu :wink:

majuska jj mozu pomoct, kedy ams ovu :slight_smile: ?
16. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska no neviem, nemeriam vobec, tak netusim, tento mesiac si uzivam mame sexik kedy mame nan chut :wink: a musim povedat ze sa citim super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mozno ovulka uz bola mozno len bude, mam teraz bolest vajicka a tlaky v brusku to mozno bude dnes neviem a tesi ma to ze neviem :wink:
16. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok