Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
15. mar 2010

dzou odfotim zajtra, este som v meste, ale uz cakam na mmho, v robote oznamil, ze bude tata, tak zapijali a kolegom sa nechce domov 😀 , nas odvoz bude jeho brasko 🙂

veru rhodos, ja na nu som myslela, aj motylika, ale ona nas asi aspon cita 🙂

dzou
15. mar 2010

jaaaaj tak mm oslavuje 😀 to je pekne 😉 tak potom zajtra kukneme 😉

lucialen
15. mar 2010

No veronika nebola dlho ani v septembrovkach 😒

miskahryzka8
15. mar 2010

bris no ja som povodne mala vybrateho len samceka, uz sme isli pre neho a uz tam boli kamosi s abbinkou tak sme ich zobrali oboch a sup, sup, uz to islo 😀 , ale vsetkych som rozdala so dobrych ruk po cellom slovensku uz maju aj vnucata a pravnucat 😀 a dvaja su v martine a chalanisko chodi s nimi aj na vystavy, teda mal karamelka a ponnyho jedneho, potom boli premenovane na nelly a kelly, ale jedno uz zomrelo 😒 a este jimbo a sum o su teraz pestahovi v prahe a este jedno je v brne, takze aj mimo republiky 😀 , cestovatelia po panicke 😀 , uz je tu odvoz, papa zatial 🙂

lucialen
15. mar 2010

Moj cas prichadza, stahujem sa s detmi do spalne 😀 Mm este pracuje chudacik. Tak zajtra sa ukazte 🙂

dzou
15. mar 2010

tak papa baby 😉

brisilda
15. mar 2010

lucka tak bru noc teda ja som cerstvo vyspata mm ma nechal spat od 19:00 doteraz 😀

brisilda
16. mar 2010

kocky kade sa flakate? 😕

janulka04
16. mar 2010

dobre rano....zase to tu spi? 😀

groka
16. mar 2010

ahojte 😵

co robkas janulka?my desiatujeme akurat masielkovy chlebik+syrecek a kakao 😅

groka
16. mar 2010

ako brusko?tvrdne?
mne vcera nehorazne,nastali u nas nejake rodinne problemy a velmi som sa rozculila a velmi sa trapim teraz

janulka04
16. mar 2010

ahoj, groka..
nie uz tolko nie, ale mavam krce..akoby pred menzesom, hlavne ked sa zobudim...po 2 minutach to prejde, alebo, ked sedim a narovnam sa..ale fakt mam strach to povedat dokimu, ma posle do nemocky a to nechcem... 😒

groka
16. mar 2010

janulka,moj nazor je ze sa ti maternica pripravuje na porod,skus mu to povedat ale tak ze neni to nejako extra bolestive a neni to pravidelne,on ta vysetri od spodu a ked nebudes otvorena alebo nezaznamena nejake zmeny na krcku,neposle ta do porodnice

janulka04
16. mar 2010

groka..vidis, aka som ja posera...ja ked som rodila male som ani o kontrakciach nevedela..a teraz budem horsia ako prvorodicka 😀 ...
ved skusim mu to mozno povedat, ide aj mm, tak to mam jednoduchsie..a ako je malemu? Uz lepsie?

fazulka1512
16. mar 2010

ahojte babulky
mne dnes dorabaju okna, a poobede idem k lekarke
s mm mame vojnove podmienky, lebo sme sa vystahovali do hostovskej izby, a tam je taka vrzgacia postel, a pod nami ma mama spalnu
vcera sme si ani keksik nedali lebo sme sa okupali a hned sme zaspali ako babatka
dnes som 10 dc, ovu sa blizi k dveram a o 4 dni by mala dojst

groka
16. mar 2010

jani,teplotu nema,kasel nema a ked ma sopliky tak to take ze raz za den pocujem,ale ani tie nema,dnes je doma,zajtra taha do skolky

janulka04
16. mar 2010

no tak je dobre, groka...my sme male nechali doma, lebo maju ist na nejake speci vysetrenie...kedze ucitelke to vysetrenie z minula nestacilo a ani sa necudujem... 😀
a mm tam volal, ze kedy mame prist a oni ze o 16hod....ma nas...., mohla byt Linda v Skolke pekne

groka
16. mar 2010

jani a co muz vcera na tom pohovore?

janulka04
16. mar 2010

groka, na fleku by ho zobrali, no zarobil by o dost menej, co mal doterza, takze hlada dalej....
ono je to tazko, kedze uz mame urcite mesacne vydavky, neda sa ist pod urcitu hranicu a teraz este aj babo dojde, treba dorobit tu spalnu...je to na H... ☹

groka
16. mar 2010

jani,nieco mi hovor 😢 my sa nejako dostavame z toho najhorsieho,ale prisiel problem,ktory si beriem dost k srdcu a teraz neviem ci mam aj nieco prerabat v byte,alebo sa prestahujeme,alebo co vlastne...chce sa mi z toho plakat...takze urcite ideme hladat nieco ine,cez vykend to ideme riesit

janulka04
16. mar 2010

juuuj, groka...tak dufam, ze dobre poriesite..nam chvilku ked vsetko vychadza, potom PRASK ho a pad dole...ja uz sa nepozastavujem, ale faktom je, ze ak by mm nerobil, sme totalne v hajzli... 😔

miskahryzka8
16. mar 2010

ahojte 🙂 , juuuj mne sa kazdu noc snivaju take zive sny 😕 , dokonca aj eroticke 😀 😅 a ake prasacinky 😕 😀 😀

ja som sa rano zobudila so supis naladickou, spravila som si zeleninkovy tanier so zdravym chlebikom, ze ako sa idem zdravo stravovat a uz som to zajedla nanukom magnum 😅 , idem ale nacvicit na vecer nejake nove chorosky, tak snad vyskacem 😅

groka, snad sa to rychlo vyriesi a nebudes sa trapit...

fazulka, tak sa treba cinit, v bojovych podmienkach budu akcni bojovnici 😀

julka drzim palceky mm s pracou a jj tazko sa ide pod limit a hlavne ked sa to ani neda....

miskahryzka8
16. mar 2010

uf merengue uz hotove, uz zo mna tecie a teray rychlejsia samba 😀 , kde stee 😕

majuska7979
16. mar 2010

dobre ranko babulky
fazulka tak ta tvoja ovulka uz je pred dverami, baby ten cas tak strasne rychlo leti 😅

brisilda
16. mar 2010

majuska ze dobre rano a je 12 :09 😀 😀 😀
groka neboj vsetko sa poriesi a ked chces tak si poplac obcas to je lepsie ako to dusit v sebe 😒
janka nieco mi o financiach hovor mm teraz tiez znizili plat a to tak ze mu nepreplacaju diety a cestak 😠 😠 😠 svine jedne !!! ja som vravela ze ked pominie kriza tak potom okusime my co je kriza lebo ceny pojdu rapidne hore ! 😠
inak ja od 26 nastupujem na materku ale co uz je to za materska ked mi nedaju ani korunu 😖 do riti aj s Tomanovou 😒

nadenkaaa
16. mar 2010

Ahoooooooooooooooooooooojte kocky tak som tu na chvilu prisla sa pochvalit od vcera od 22.15 som uz dvojnasobna teta narodila sa bratovi dcera Nelinka s vahou 3800g a 50cm a je uplne nadherna 😵 😵 😵 😵 a krasne place som ju pocula v telefone 😵 😵
nechodim sem uz skoro vobec,obcas vas precitam aby som vedela co mate noveho gratulujem xene k uspesnemu iui 🙂 🙂
ale mam pocit ze uz su tu vsetky debaty viacmenej tehotne 😀 😅 a kedze ja sa velmi nemam cim chvalit tak ...
dnes som 31dc a zajtra predpokladam mrchu

majuska7979
16. mar 2010

brisilda, tu je 11.09 😉 😀 a vies uzivam si spachtoskovanie v moje dni volna 😀 😀
babule, vsimla som si ze som mala vcera aj predvcerom eggwhite hlien, ale bez spinenia, bolo bez spotting, myslite ze tie vitaminky, kyselina listova a E250 mi pomahaju 😅

majuska7979
16. mar 2010

nadenkaaa, nie vsetky sme tu tehule, 😉

miskahryzka8
16. mar 2010

bris a prco ani korunu, si si nedoplacala v soc. poist. aby si mala tu max matersku pol roka 😕 ?

nadenka, gratulujem k tetulovaniu 😵 a prejem veeeelku nemrchu 😉

majuska jj mozu pomoct, kedy ams ovu 🙂 ?

majuska7979
16. mar 2010

miska no neviem, nemeriam vobec, tak netusim, tento mesiac si uzivam mame sexik kedy mame nan chut 😉 a musim povedat ze sa citim super 😵 😵 😵 😵 mozno ovulka uz bola mozno len bude, mam teraz bolest vajicka a tlaky v brusku to mozno bude dnes neviem a tesi ma to ze neviem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre