Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
17. mar 2010

no ja som praveze pocula, ze bexa je vacsia, len som si to predstavila a nemam moc odhad 😀 😅 , tak preto chcem porovnat s kamoskinym 😉 a farbu mam vybratu ako ty 🙂 , ta je uplne najsamsuper a univerzalna aj pre chlapceka a pre dievcatko 😵 😵 😵 😵 , tak aj tebe klop,klop,klop 🙂 , a to verim, ze clovek sa potom uz citi ako taky maly hrosik 😅

sharmana
17. mar 2010

no cheer, to ja tiež mám problém s otáčaním a ešte aj celkovo so vstávaním z postele a ked dlho sedím tak ked vstanem, tak ma pichá akoby v klbe a bolest mi aj z krížou vyráža do nohy... potom ked to rozchodím, tak pohodka...
cheer. ty už máš 38tt 😵 teeeda, to je už fakt finish každým dňom 😀 nemáš stresy, ked to na teba príde?
už si doma predpokladám na materskej od 34 tt...

cheerlady
17. mar 2010

no ja mam s tymi modrymi kruhmi,ale pre dievcatko by som vybrala asi inu farbu,ty tu istu? 🙂 ja sa citim ako hroch a mm dnes po dlhej dobe videl moje brusko hole,tak bol z toho namakko,ze ake je krasne a ako mi svedci,ze som nadherna,no normalne som z neho az nechapala 😕 😵 myslim,ze uz mu to zacina dochadzat,strasne sa tesi,dokonca sa rozhodol ist k porodu 🙂

cheerlady
17. mar 2010

miska no to je inak super,ze este vladzes zumbovat 😉 ja co som chodila cvicit do jedneho aerobicoveho klubu,tak majitelka precvicovala az do nejakeho 7.mesiaca a niekedy vladala viac ako my netehotne 😲 😀

ahoj sharmi 🙂 no mna bolievaju poslednu dobu klby bedrove aj kolena-ked dlho lezim na jednom boku v noci,tak sa potom musim tocit na druhy 😒 no zatial stresy nemam,ale opytaj sa ma,ked to na mna naozaj pride 😀 ale myslim,ze tak skoro to nebude-este nemam ani brusko padnute,uvidim,co povie dr.v pondelok na poradni.

miskahryzka8
17. mar 2010

cheer jj ten isty, tiez ho mam aj v albume a moja najoblubenejsia farba je modra, aj pre dievcatko, praveze ja nie som moc na ruzovu alebo tak 😉 , jeej zlaty mm 😵 , no ja baby este stale uskacem 😎 😀 , no uz som pisala, ze mi zumba pomohla, aj ked mi bolo tie 2 tyzdne zle aj teraz celkovo, mam pocit ze som v dobrej kondicke 🙂 a aj ta hudba je taka vesela a vsetko, tak drobcek musi cititi, ze mamina sa bavi 😀

inak u nas sa pozera modre z neba, je akurat co im umrelo 4 mesacne babatko a jej zistili leukemiu, sa mi to zle pozera 😒

inak ma napadlo s tymi s nami, mne sa snivaju neskutocnme haluze, tuto noc som bola na zapase sk-kanada 😀

miskahryzka8
17. mar 2010

ozi a doki na tej poradni aj povie, ze kedy mas ist do nemocky a tak?

a sharmi, ty chces tiez rodit v ruzinove?

dzou
17. mar 2010

Ahojte zienky tak dnes nejak nemam cas 😉 pripravujem sa na 1.4 😀
no teda dnes konecne po 46dnoch -14dnoch meskania dorazila mrsina... uf az sa mi ulavilo i ked mohlo to byt radsej tehu no aj tak dobre... tak keby sa nam v tomto mesiaci nezadarilo by som mala mrchu na 1.4 a tak ak sa to da do normalu tak ako predtym tak by som mala mat plodne dni tak mozno splodime potomka uz ako mm 😵
uz sa zacinam moc tesit 😵

cheerlady
17. mar 2010

miska ja radsej take veci nepozeram,nerobilo mi to dobre ani pred tehu 😒
doki mi povie,ze ako to vyzera,ci sa mam pomaly chystat,alebo sa maly este neponahla 😕

majka1981
17. mar 2010

Peta - takze blizenec a skorpion je dobra kombinacia, nie? Hlavne skorpioni su v posteli bomba 😎 😀 😀 . Drzim Ti palceky, aby Ti to tento mesiac vyslo. Tak Ty si teda takto prekvapila mm - dobra myslienka, ale moj je co sa takychto veci tyka velky lenos.

dzou
17. mar 2010

bris kraaaaaaaaaaaasne fotky 😵 a si fakt kocka aj synak tvoj 😉 aj peso... no cela rodinka 😀

majka1981
17. mar 2010

Katka krasne si to popisala s babätkom. Krasne. Ja sa tiez tesim ked prvy krat taketo zabery uvidim 🙂 🙂

Miska - ze by som si aj ja mala kupit Magnum do zasoby, len tak od prihody? 😀 😀
Ja som bola dnes na gymnastike, dobre sa citim, pri niektorych cvikoch som sa poulievala, ale to pre babo nie zato ze som lemra 😀 😀.

Jani - sup sup k dokymu, to neznie dobre co nam tu pises. Dufam ze sa uz polepsilo.

Groka Ty vzdy tak fajne navaris, robis mi tu chute 😉 . A si sikulka, ze sama jazdis. Mam s Teba srandu ze "Ty sama medzi tolkymi autami". Gratulujem ze to tak dobre zvladas 🙂 .

Bris krasne fotky su to. Ste pekna rodinka, brusko mas krasne. 🙂 🙂

majka1981
17. mar 2010

Dzou - tak predsa. Ja som Ti posielala tolko dobrej energie a nic. Moznoze si mala maleho ducha, a teraz tento mesiac pride uz do bruska, no nie?? Ja som privolavala babo tak, ze som si pomyslela ze je hviezdicka na nebi a ze o chvilku uz moze k nam prist 🙂 🙂 . Zelam Ti krasne chvile pri snazilkovani.

dzou
17. mar 2010

dakujem maji 😉 ja som sa cley cas nejak chystala na april 😵 takze verim ze tento mesiac sa to podari 😀

monikapd1
17. mar 2010

ahojte babule, tak dnes sme boli na poradni, vsetko viac menej v poriadku, vazime 1423g , p. doktorka bola prekvapena, ze ma mala tlaci uz teraz pod rebrami a si myslela, ze nozickami, ale ked mi robila sono tak zistila, ze je PPKP, cize koncom panvovym. a ak sa nam mala neotoci do 5-6 tyzdnov tak idem rodit sekciou, ale to mame este casu aby sa otocila

taka otazka, co znamena to PP?? hm KP viem, ale to PP mi vrta v hlave

brisilda
17. mar 2010

dzou takze zahada je vyriesena co??? mrsina nakoniec prisla ☹ 😠 vrrr a uz som sa tesila ze si dam sampus 😝
cherlady no teebe sa to krati aj ja chcem mat 38tt az mozem kexikovat 😀 😀 😀 miska aj ja som mavala divne sny 😀 to je asi v tehotenstve normalne 😉
maji len krasne cvicte pokial sa da ja uz nelenze mam problem vstat s postele a otacat sa ale uz aj obcas chodim ako kacer 😀 niekedy ma brusko riadne taha dole 😉 ale uzivam si to nakolko je to moje najskor posledne tehotenstvo 🙂 a uz budem mat nanho aj krasne spomienky 😀
monika to pp neviem ani ja co znamena a neboj male sa otoci moj bol tiez KP a teraz vraj hlavickou dole no vcera sa tak mrvil ze neviem ci nezmenil polohu pohyby citim teraz v okoli pupka a nie pod rebrami 😖 takze neviem ci neni priecne ☹
inak dik za pochvalu fotiek 😉

sharmana
19. mar 2010

ahojte kočky, ešte tu dnes žiadna z vás nebola?
no mne na sone tento týžden tiež povedali, že je malá dole hlavičkou, ale ja ju cítim na všetkých stranách, raz niečo vytlačí pri pupku, potom dole pri jednej slabine, pri druhej... no ved uvidíme...
dzou. je mi lúto, že ti došla nakoniec mrcha, ale asi lepšie, ako stále nič nevedieť.. držím palčeky, aby vám to v apríli vyšlo 😉

dzou
19. mar 2010

jeeeeeeeee uz bezi novy konik a konecne tam mozem zaznacit ze kde byvam 😀 ako sa mate? ja som vcera docitala knihu co som mala rozcitanu kedze kon nesiel 😀 som zvedava kedy sa to tu teraz rozbehne 😒

dzou
19. mar 2010

no sharmi asi len pred par minutami spustili konika 😉
hej no april je moj 😀 verim tomu uz dlhsie 😀 a teda akurat na 1.4 budem mat plodne dni takze sa to musi podarit 😉
no idem ja prec len som skusala co ide kon idem na nakup

sharmana
19. mar 2010

no tak to som náhodou sa prihlásila akurát ked spustili koníka... oki, tak príjemný nákup 😉

groka
19. mar 2010

Ahojteeeeeeeeeee

ja uz aky abstak,uz som chcela ist spat a reku kukenm ci nahodou nejde kon a ide,objednali sme si pizzu a ja palacinky,ja som jedla aj to,aj to 😀 od vcera som velmi chora,prechladnuta,neni to ziadna chripka,len kycham ako kon stale a ked sa rozkycham tak aj 7 krat za sebou a plne oci slz hned,sopel ako moriak,totalne som odpisana uz 😀
vcera rano ale ked som zaniesla maleho do skolky ,babule tak krasne bolo,dnes este krajsie tak som sa pustila do maleho hraciek,som vytriedila a povychadzovala mu za vreco hraciek...chudacik moj,ale to boli auticka bez koliecok a take hovadiny...ale ma vsetko potriedene dokonca aj nejake hryzatka som nasla tak som babatku odlozila...no a dnes som kaput uz nakoplet,takze cely den doslova,dopismena som v pyzame a cajujem,teraz pepsikolu,ktoru nam doniesli 😀

brusko mi tvrdne dnes a vcera nehorazne casto,az sa uz bojim...ale tak magnezium dufam utisi 🙄

a ja chcem novych smajlikov 🤐

sharmana
19. mar 2010

monika. možno PP znamená Poloha Plodu, môže byť? ja neviem, len si tipujem.. 😉

groka
19. mar 2010

PP by baby mala byt priecna poloha 😉

sharmana
19. mar 2010

ahoj groka, no možno ako ty píšeš... a pozerám že si už 17tt, super, aj u teba to letí.. ako sa cítiš?

groka
19. mar 2010

ahoj sharmana,TP mam na 23 a teraz som to zadala na 23 a teda podla ms som v 18tt ale babo je mensie aspon bolo o par dni,ale som stale medzi niekde 17 a 18tt
citim sa dost zle,nevolnosti su stale,ale vcera nebolo tak zle,slniecko mi velmi prospieva az sa bojim ze depresie mi pridu z neho,urcite ano na chvilku vzdz som mala,ale cakala som na toto obdobie uz dlho,no nevolnosti uz nechcem mat
do toho rodinne problemy,ktore necakane prisli,mam hlavu ako balon,dost sa aj trapim,mozno preto aj babo je menej aktivne ze to citi,snazim sa byt v pohode,ale ked ti vlastna rodina ublizuje...to sa neda

kkatkaa
19. mar 2010

ahojte babulky

bris ani ja nemam tlak ukazkovy, mam nizky, ale asi mi u dokiho stupol na ukazkovych 120/70
peti to prekvapko pre tm muselo byt super

sharmana
19. mar 2010

peti. až teraz som si prečítala, že si vo FR, tak nech vám to vyjde... ja som ok, priberám, malá tlačí čím dalej tým viac, ale všetko ok...
groka. jaj to je smutné, dúfam že sa tie problémy čo najskôr vyriešia... ja mám zas dementných susedov, aj dnes začali púštat telku nahlas, oni sú naozaj bezohladní a robia to asi náročky.. v sobotu im mm poriadne vypálil hudbu, aby sa uvedomili, ku podivu, celú nedelu a pondelok tu bol bohovský klud.. dnes im musel zas riadne buchnút na stenu, lebo oni sú jak netopiere, zobudia sa o piatej poobede a hlucháni hned zapnú telku a na plné pecky...

katka ahoj, tak to si mala super tlak, ja počas tehu som mala najlepší asi 110/65....

groka
19. mar 2010

sharmana ti tvoji susedia,pocuj moja,na nich asi len hrubo,tam nepomoze ani nahlas hudba ani nic takeho,skus sa opytat na uradoch co zmozes,skus nech ti poradia kde mozes dat staznost na nich,argumentuj to tym ze cakate dieta,vyries to teraz,pretoze ked budes mat male doma,bude kojit a neviem co este,bude ti to liezt na nervy viac ako teraz a budes z toho dost na nervy
pre zaciatok skus si odchytit ich rodinu,dcery ,synov,povedz im co sa deje,povyhrazaj sa bez svedkov ale,ze das na nich staznost za umyselne zneprijemnovanie pobytu,viem ze na to je paragraf,aj ked to nerobia umyselnme mozno,ty si tvrd ze je to umyselne a v noci chodia o kolkej spavat?po nocnom klude nerobia problemy?tam by som zavolala na nic mestku policiu a po opakovanych vyjazdoch im spadne hrebienok

keby nic nepomohlo alebo ty nechces nic podnikat,kazdu chvilu by som im chodila buchat na dvere a robila im vystupy,ja som zasa tvrda na toto a este obehala susedov nech ti podpisu nejaky papier na staznost

majuska7979
19. mar 2010

ahojte bambulky
ten novy konik sa mi nepaci 😖 inak dnes som si kupila saty cez ebay, nakupujete tam niekto??? 😕

kkatkaa
19. mar 2010

miska diky, mam v knizke aj nejake NT 2,1, neviem o downovom, nic nehovoril, a krv som bola zaniest a vsimla som si ze tam bola hepatitida, hiv, toxo a este nieco

luci mne robil sono zvnutra, a malinke sa mu moc nechcelo ukazat tak ako potreboval, tak mu to dost trvalo, ale mne to nevadilo a vychutnavala som si kazdy zaber, bolo to take neskutocne uzasne 😵

janulka dufam ze uz je dobre a ze to nie je nic vazne, drzim palce

miska, janulka a cheer, mne sa zatial tiez najviac paci ten vas kocik, tak potom podavajte spravy 😉

dzou
19. mar 2010

ja 😀

dzou
19. mar 2010

a preco sa ti nepaci konik? sak podla mna to je lepsie aspon nejaka zmena 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre