Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
29. mar 2010

peti presne tak
mne uz lezie na nervy ze kazdy len o detoch a tehotenstvach a ja im poviem ze my nic my len prerabame
ved sa uz preto ani nestretavam s ludmi poriadne
ja si mylsim ze na vine je moja psychika ktora nepusti, ale neda sa na to nemysliet ked clovek velmi tuzi

petafr
29. mar 2010

ono sa to neda rozkazat... ja som bola na tom presne ako ty vlani na konci roka, stale som myslela len na otehu a na to, ako strasne to chcem a ked som otehu, bolo to krasne, akurat som si zazila asi najhorsie tri tyzdne stresov v zivote, ked sme o to aj tak potom prisli, ze potom som si povedala a dost, prestala som merat, prestala som sa sledovat, a hned som nasla viac rodosti do zivota... a presne ako hovoris, nechcelo sa mi vtedy ani s nikym stretavat, lebo nikto nevedel, ze sa snazime a bola som este smutna z toho, co sa stalo, ale potom sa clovek musi vytiahnut von a zacat mysliet aj na nieco ine... vlastne si zamestnat mysel co najviac, a nechat si co najmenej priestoru na snazenie...
no uz prestanem okecavat 😀

sisa2
29. mar 2010

jaj babule, presne. keby dal niekto navod na to, ako na to stale nemysliet a odputat sa od toho .... aj pri prvom snazeni som "milovala" reci typu nemysli na to. ako sa da na to nemysliet??? a potom to skratka prislo same, ze som na to nemyslela a vtedy to vyslo. no teraz som zasa v tom istom kolotoci, ako vy.

a peti v decembri som si povedala, ze radsej neostat tehu, ako si tym vsetkym prejst este raz. dodnes to boli 😢

miskahryzka8
29. mar 2010

Ahojte 🙂, tak som sa prave vratila od dokiny, tak za dva tyzdne na poradni budem mat vysledky, inak akurat isla po mne tehulka co si isla pre vysledky amniocentezy, asi jej vysli zle vysledky 😒, no a mam sa na 20tt objednat na ten morfologicky ult. do gin fivu a vraj ten 3D-4D je az 25tt - 26tt 😕 🙂

tei, ja mam pocit ako by som mala v brusku takeho maleho skrecka a sa tam vrtielkuje, neviem preco ma stale napada taketo prirovnanie 😀 a ty ides tiez buduci tyzden uz na ten ultrazvuk, nie 🙂 ?

fazulka, ale ved 23DC je este skoro nie 😕?

siska veru nechcela 😀, no ja som citala vela pozitivnych reakcii na tu odsavacku avent isis, ci izis ci ako 😀

peti a vstavala si medzi tym a bola na wecku alebo tak?

miskahryzka8
29. mar 2010

bambulky, tak posielam vam aspon pozitivnu energiu a myslenie 😵 😵 😵 , ide elto krajsie pocko, hned bude vsetko krajsie 🙂 a inak neskusite nejaky sport alebo tanec, alebo tak vylucuju endorfiny stastia a sa odreagujete, lebo viem ze sa na to enda nemysliet 😉

juj dosiel na mna utlm, idem dat este slofika, pekny dnik zatial 🙂

janulka04
29. mar 2010

Ahojte kocky....
babulky, nesmutte....ako vravim, ja som si na moje bambule pockala rok, verim, ze sa vsetky dockate 😉 , len je nespravodlive, ze nikto holt musi cakat dlhsie a prekonat mnoho prekazok a niekpmu sa podari takpovediac na prvy sup....drzim vam vsetkym snazilkam palceky....
Siska, Linda vcera nic nejedla, v noci zase zvracala, mm isiel na tu poslednu sluzobku a zobral auto, ja musim na postu odoslat objednane balicky, tak snad dovtedy vydrzia....uplne mam ze stiahnute polky....

inac, toto je pohlad na mna zhora 😀

janulka04
29. mar 2010

a idem popridavat este nejake fotky 😵
...a veru, miska ma pravdu, i ked lahko sa hovori..no zabudli ste na nase motto: Mysliet pozitivne 😉

motylek17
29. mar 2010

ahojte babulky....

chcem vam len oznamit ze mi 9-ty den meska... nemam odvahu si robit test a ani neviem ci chcem, aby tam boli // ciarky... 😒

petafr
29. mar 2010

Janka, riadne brusinko!!! krasna pozerat...

Maji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! testuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! musi to teraz vyjst, urcite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! privela vykricnikov, ja viem, Majka, tak strasne ti to prajem!!! 😵 😵 😵

motylek17
29. mar 2010

peti len sa stalo tak vela veci, ze ja neviem ci chcem byt teraz tehu....

sisa2
29. mar 2010

miska - si uz objednana do gin-fivu? lebo tam zohnat termin byva niekedy o hubu.

janulka - krasna fotka bruska 😵 aj ja chceeeeem 😀

majka - babula!!!!! ako to, ze si este netestovala?? testuj! tolko si na to cakala! pokecame na obede ... ale verim, ze vsetko bude ok.

motylek17
29. mar 2010

je to nadlho, babulky porozpravam vam o tom na obede, jo?

petafr
29. mar 2010

Jaj, Majka, ked ten zivot si s nami robi, co chce, nemas pocit? Tak pokecame o chvilu.... uz som hladna, poriadne mi skvrka v zaludku, a nejaky test mas kupeny?

petafr
29. mar 2010

Sisus, pekna fotka 😵 😉

sisa2
29. mar 2010

vsak to, ze ked clovek chce, tak to nejde a ked sa mu to zrovna moc nehodi, tak to vyjde ..... aj ja som uz hladna 😀

peti dik, teambuilding 😀

motylek17
29. mar 2010

v praci mam jeden hodeny v supliku...ale budem skusat az cez vikend....

sisa2
29. mar 2010

maji to tolko vydrzis??? si dobra! 🙂

tea333
29. mar 2010

maji tak tak wow ze vydrzis, neboj, nakoniec to dobre dopadne a budes rada ze si tehu 🙂

janulka04
29. mar 2010

siska, kraaaaaaaaaasna fotecka 😉
majus, teplotu si zmerat neskusila? 😕

dika babule...to uz je melon 😀

fazulka1512
29. mar 2010

ahojte ja uz z toh zialu som aj pomalovala celu izbu tak v tichu aj som si pri tom poplakala
motylek som rada ze si sa ozvala, a hned s tym ze ti meska, super, budem cakat co napises preco ti to nevyhovuje
janulka mas krasne prekrasne brusko, super

janulka04
29. mar 2010

fazulka-babulka...drzkaj sa...viem, ako sa citis, som pred siestimi rokmi prezivala podobne 😔 ...a pozri, uz budem mat tretie.... 😵
treba stale verit a nestracat nadej 😉

fazulka1512
29. mar 2010

jani ja nadej nestracam kazdy mesiac tajne dufam a co z toho nic

fazulka1512
29. mar 2010

ako sa da na to nemysliet ked si sledujem ovu a meriam teplotu, keby som bola hlupa a naivna a nevzdelana ako ine dievcata, co nemaju sajnu co je modry konik, ani bt, ani krcok, z coho maju hlien, tak asi by sa to podarilo hned

lucialen
29. mar 2010

Caute 🙂 Co to tu citam? 😕 😀
Majka, juj, to uz musi byt male, vidis, teraz ked by si to velmi nechcela, tak je to dufam tu 😉 😵
Inak som bola vybavit nejake veci a len teraz varim 😒

janulka04
29. mar 2010

luci, gto mas dobre, ja dnes nevarim, sa mi nechce...bleee 😝
fazulka, ja rozumiem, ale este stale nieje nic stratene....kolky je toto cyklus snazilkovania? 😕

brisilda
29. mar 2010

kocky konecne som doma juchuuuu maly vazi 3000 g 😀 chlap ako repa 😉 a to som estelen v 35tt 😉

miskahryzka8
29. mar 2010

kocky, mna dnes nejako divne picha podbrusko 😒 , ale doslovne ze picha ale uplne dole dole 😕

janulka a neboli ste u doktorky? Pekna fotecka, najprv ide brusko a potom, potom, potooom janulka 😀 😉

inak akurat mi pisala kamoska, minuly tyzden prestala kojit malu a mala odvtedy je strasne umrncana 😕 a pri tom to inak dobre zvladli, preplakala len dve noci a potom uz v noci spala 🙂

motyleeeeek ahoooj a s takou spravickou 🙂, juuj kusnem ta 😝, akoze nevies ci chces aby boli // 😠, testuuuuuuuuuuuuj a tiez to pozitivne myslenie by to chcelo 😉 😵, aha tak aj som myslela, ze sa len bojis ze by mohli byt..., ale tak snad to nie je nic s mm, lebo vsetko ostatne aj ked je neprijemne sa da prekonat, ked sa caka vytuzene babatko 🙂

siska tak mi dali termin na 3.5. ci je vlastne prvy den 21tt, ona hovorila ze sa to robi medzi 20tt a 22tt, ale oni ho robia s tym, ze si rovno objednam 4D za 74 Eur, co som chcela, ale proste sa mi uz minule nepacili a aj teraz ta recepcna, taky chladny hlas a hned ci som poucena, ze ho robia, len ked si dam to 4D a tak, ale na druhej strane zariadenie a tak na mna posobia profesionalne, len ten ludsky pristup, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 a inak super letna fotecka 🙂

fazulka, nemyslim si aj nam sa podarilo az ked som objavila konika a zacala merat 😉

akurat pozeram, ze geneton ma reklamu uz aj na konikovi...

janulka04
29. mar 2010

neboli sme u lekarky, lebo ako vravim, tu sa treba objednat, aj ked as chripku, no a oni ma chcei objednat na stredu, to uz bude aj mm doma mozno, tak skocim vo stvrtok...
a dakujem..je to ako vravis, len ze ide to takto...bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuskoooooooooooooooooooooooo -JA-riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!!!!!!!!!! 😀 😝

janulka04
29. mar 2010

caves bris, teeeda, vy ste riadne velki 😕 ....
uvidime, ake budeme my....vo stvrtok

tea333
29. mar 2010

ahoj bris, no ty budes mat riadneho valibuka!! 😀 😉

ja som do albumu hodila svoje brucho 😀 teda brusko skor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre