Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
5. aug 2009

kocky nebojte kazda sme ina kazda bude mat porod iny !!! dokonca aj zeny co rodili sa zhodli na tom, ze kazdy porod bol iny 😉 ja som to len v skratke popisala 😉 inak o porode sa da na nete najst aj video no neodporucam pozerat 😀 je to horsie ako real

kkatkaa
5. aug 2009

teus ja tiez tak podobne takze som nesmierne stastna ze som nasla tuto stranku tuto temu a take super baby ako ste vy 😵 to ocu by sme mohli zacat pouzivat dobuducna ak sa niektorej zadari nie 😉

tea333
5. aug 2009

pozor, picha ma v plucach,konkretne v lavom, myslim ze budem tehotna tam 😀 😀
dnes mi sibe vynimocne vela 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

ale nie aspon je srandaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
no ved na to sa spolieham ze si budeme aj nadalej navzajom radit ked sa nam to uz vsetkym bude blizit 🙂

brisilda
5. aug 2009

no vidite to ani som to netusila a predsa to moje ruky napisali 😀 😀 😀 😀 a tea prisla na to co to znamena sikovna kocka 😀 😀 😀

brisilda
5. aug 2009

takze teraz uz len ocu jasne???? 😅 a inak tea ked ta tam picha tak isto si tehu 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

OCU 🙂 to je ako : OPERACIA UKONCENA
alebo mission accomplished ( hope my spelling is ok? )

tea333
5. aug 2009

jasne ja mam napriklad tento mesiac ocu, ovulacny cyklus uspesny 🙂

groka
5. aug 2009

brisilda,ja neviem ako to dnu funguje,mzoe byt,ze je len jedno vajko a prave to si spermije nevsimnu,a moze ist aj o to,ze sa najdu ale sa neuhniezdi,

len viem,ze v hliene spermije vydzria dhlsie

mne odtiekla plodova voda doma,pomohli sme tomu troska a hned sme leteli do porodnice,lebo ja som mala 10 hodin kontrakcie hned asi po pol hodine 2 minutove kontrakcie a si pamatam,ze som bola otvorena na 1,to bolo asi o 23:00 , o 2:00 som isla za sestrickou ze mam tlaky a to som bola na 2cm,o 4:00 som zacala mierne krvacat,o 8:00 mi dali infuzku na urychlenie,poslednu hodinu som myslela,ze neprezijem,skacakala som na fit lopte a utierala sa namocenou gazou,cele telo,som som horela,poslednych 15 minut bolo strsnych,prisiel aj anesteziolog mi pichnut injekciu epidural,stihol si len kuknut miesto,prisla ma skontrolovat doktork a o 8:00 som bola na 4 cm a o dve hodiny neskor na 7cm a to som uz isla rodit,takze epidural sa nestihol,

vyznie to hrozne,ale tie bolesti sa dju zniest,mna hlavne boleli krize,brucho ani nie,ale poznam zeny,ktore dostanu bolesti a porodia za 2 hodiny a nebolia ich ani kontrakcie dokonca ich ani nespozorovali,ale je to zazitok,takze to netreba brat ako nieco hrozne

kkatkaa
5. aug 2009

bris jasne teraz uz len ocu budeme sa snazit aby to tak bolo
tea ja si tiez myslim ze budes tehu ved to su uz priznaky 😀
(your spelling is perfectly correct 😉 )

tea333
5. aug 2009

jezis ja sa inak hrozne tesim na nakupovanie vybavicky a zariadovanie a tak..som chora? 😀 😝 😅

groka
5. aug 2009

ale je dokazane,ze posledne dni prichadzajucem ms sem tam popichava v podbrusku,alebo su tam take tlaky ale je to ine,ako ovu,ci velka bolest tupa,zvycajne je zena tehu,takze ked ma teraz picha,nevsimam si,lebo je to zbytocne

kkatkaa
5. aug 2009

tea vobec nie na to sa uplne najviac tesime vsetky teda aspon ja urcite
len sme opatrne aby sme sa moc neponahlali a nieco tym nezakrikli vies co myslim

groka
5. aug 2009

ale sa priznam,ze mam uz ja teraz obavu z buduceho porodu,bojim,bojim,aj ja som dnes sisi 😀

groka
5. aug 2009

ja som sa tesila na to,ked som si vsetky vecicky prala a zehlila a ukaldala do skrin,a skladanie postielky

brisilda
5. aug 2009

groka ja som mierne kontrakcie dostala o pol 8 vecer to som sa este smiala kedze som v nemocnici bola uz tyzden a boli tam super kocky v tom prisla sestricka a tie kocky jej povedali ze budem rodit a ja som jej s usmevom na tvari odpovedala, ze uz aj krvacam samozrejme ze mi neverila kedze som sa smiala az ked zbadala krv......neskor ma lekar vysetril a povedal, ze sa ide rodit no a o pol jednej bol maly na svete 😉 epidural pichli no nestihli dat davku 😀 ale bol to suuuper zazitok no su kocky co rodili aj 2 dni ☹

tea333
5. aug 2009

uz sa citim ako mongol studovala som anglictinu a pred rokom som skoncila, teraz uz mam len pravnicku tak vychadzam z cviku obcas ze zabudnem spellovat aj jednoduche slovo 😒

groka a inak ako sa vola tvoje babo? som nezachytila ak si spominala 🙂 lebo tu mame tobiho a samka a nataliu..myslim buducich surodencov

tea333
5. aug 2009

bris bodaj by som sa aj ja takto smiala 🙂

brisilda
5. aug 2009

kocky verte neverte ja uz komplet vybavicku mam len to dieta chyba ☹ do prcic este ani v maternici neni 😢

brisilda
5. aug 2009

tea a groka aj mne sibe to nam asi to snazilkovanie stupa do hlav 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

ale to ja mam niekolkokrat do mesiaca toto a ludia sa cuduju,ale ked mam dobru naladu tak si zo vsetkeho robim srandu a sibe mi 🙂
bris vybavicka este chvilu pocka 🙂 ale mas chalansku? co ked bude baba?

fazulka1512
5. aug 2009

babule u nas stale leje, a tak vas tu citam a klikam na tom konkovi
uz nech bude sobota a nech mi dorazi mrcha, ale ak sa mam priznat tak tento mesiac mi zbeholvelmi rychlo, to bude asi tym ze uz sa tolko nesledujem, a nerozmyslam, sem tam mi hlavou preleti ale uz to nieje ako minuly mesiac

brisilda
5. aug 2009

tea ja mam aj ja ☹ 😀 sestra a sesterka maju male slecinky 😀 a v GB sa da oblecko kupit za lacnu korunu

kkatkaa
5. aug 2009

bris to je super ja sa priznam ze par (ale malicko) veciciek mam aj ja ale to bolo skor len o tom ze som to videla a fakt som nemohla odolat skratka sa to nedalo
ale teraz nekupujem chcem aby som najskor mala potvrdene ze nejaky ten drobcek sa rysuje
tiez si myslim ze nam to stupa trochu do hlav ale vdaka tomu som casto ako v oblakoch a je to fajn tak preco nie 😉

brisilda
5. aug 2009

fazulka pocuj a cokebyze ta mrcha nepride??? nebolo by to lepsie???? mne mesiac ide starsne pomalicky ako slimacik 😢 ale tento mesiac som si povedala, ze budem trpezliva a ziaden tehu test nebude jedine 1 max. 2 inak sa spolieham na krcok

tea333
5. aug 2009

bris ja premyslam ze si pojdem nakupit do londyna iba tak na jeden den, vybavicku nejaku 🙂 potom ked budem tehu 🙂 a ty si v gb alebo ako?

fazulka1512
5. aug 2009

bris, zijem s tym ze pride, lebo sexiku bolo velmi malo ani nie na ovu, prizanky ziadne takze cakam ze pride, nerobim si nadeje, tampony nakupene

brisilda
5. aug 2009

aj v mojom pripade mam nakupene ale vlozky ampon davam len ak musim inak mam mrchu slabu a hlupo sa potom tampon vytahuje 😀 no a spat k tvojej mrche ja som syna pocala ked som mala len raz nechraneny sex s manzelom takze je jedno ci je ovu alebo nie ked sa ma zadarit tak sa zadari takze hadam nam napises uz coskoro ze mrcha neprisla a na teste su // dialnicne ako vysite

kkatkaa
5. aug 2009

tea to nie je zly napad lebo ja mam tie vecicky tiez z gb a ako hovorila bris je to tam fakt za facku a este akeeeeeeeeeeee krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

fazulka1512
5. aug 2009

bris napisat vam urcite napisem ale tento mesiac to nebude urcite, skor na to bude zaciatkom septembra a budu tam //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre