Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
4. apr 2010

pozeram, ze ani mne to nepridalo prispevok, uz som vam napbed pisala 😠 😠 😠

cheer, ze 41tt to je ake super 😵 😵 , tak sa drzte 🙂 😵

groka ja som za vsetky stretka hocikedy 😀 😵

my sme mali na obed rybicku v trojobale a zemiakovy salatik, mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

janulka ale ty si ten sarlach nechytila, ci 😕 ?

my tiez uoratujeme este, ale davaju annu a krala, krasny filmik, tak soms a trosku zasedela 😀

janulka04
4. apr 2010

miska, mne to sadlo len na mandle, ale inac nic... 😝 mm je cerveny, horucka....no chlap...vcera si meral 3x po sebe teplotu, ze nni mozne, ze ma kazdykrat a par stupnikov menej, no ved chlap 😀

bris, podla mna to je voda, to nieje tuk, ja zeriem jak svina a este chudnem...si pamatate ako som mala 16kilo navyse? tak dnes som sa vazila po obede a mam len +11 😕 😕 😕 ...ale predpokladam, ze to aj z toho hrdla, lebo som bola iba na jogurtoch a cajoch pomaly 4 dni, ako sa mi prehltat nedalo...

trojciferne cislo nebude, neboj..a ak aj, das dole....pri dvoch detoch bude iny zaprah... 😀

janulka04
4. apr 2010

a inac, ja mam tiez roboty plno..ale nechce sa mi nic 😝 😀 😝 😀 😝 😀

cheerlady
4. apr 2010

no dakujem za rady,baby,ale pochybujem,ze mm "ukecam",to by som ho asi musela opit a potom znasilnit 😀 😠
ja si tiez myslim,ze to bude az niekedy cez tyden,v utorok mam ist do poradne,ked dovtedy neporodim,tak som zvedava,co mi vtedy povie doki,ci ma posle do nemocky a po kolkych dnoch od TP.
a ako inak sviatkujete? 🙂 ja som vcera vyupratovala cely dom,este aj okna umyla v nadeji,ze sa to rozbehne a nic 😖 a teraz sme prisli od mojich rodicov z obeda,tak odfukujem-majonezovy salat a rezen,mnaaaam 😅

tea333
4. apr 2010

cheery tak bodaj by sa riskovi chceli von po dobrom rezni, ked ho dobre zivis 😝
ale on sa snad umudri 😉 podla mna ta nenechaju dlho prenasat, ale skusila by som vanu alebo cosi 🙂

fazulka1512
4. apr 2010

baby moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 zajtra sa to ukaze

tea333
4. apr 2010

fazul mne sa ten graf velmi paci ti poviem 😉

tea333
4. apr 2010

janul ty snad nejako toho svojho chlapa vydrz choreho 😕 snad ho to prejde co najrychlejsie 😒

janulka04
4. apr 2010

no neviem, tei, momentalne mi popisuje, ze ma minimalne 40 teplotu, na teplomere mal 38, oki akoze, ale stale ho nieco boli a nemozem nic na to, lebo hned mi odsekol: Ze tebe tak nebolo, tak nevies...ale bolo, no neopisovala som kazdu hovadinu
...on uz zomiera...to vazne, on musi na pohotovost a ze ci to aj mala mala take zle...jasne, ze mala, ba horsie, ved dva dni nic nejedla....ach jaj...chory chlap, cista pohroma ☹

tea333
4. apr 2010

janul ked je moj chlap chory tak sa nestazuje a este sa aj nenecha obskakovat, a to ked je on chory tak len 4 dni ale tak, ze ma 40 teplotu a prepoti postel kazdych 10 min 🙂

fazulka1512
4. apr 2010

babule uz to citim v kostiach, zajtra dorazi mrcha mrchata ☹

groka
4. apr 2010

Dobry vecer sa praje

janulka,juj,nech sa tm ti rychlo vylieci,moj okrem tohoto co som bola ja chora a dostal to aj on,nebyva vobec chory,u lekara nebol od jeho 8 rokov a ma vyse 30,ale ked je,naposledy bol tak dost zle,ked som cakala maleho uz som bola asi v 8 mesiaci tak horucky a ani obraz ani zvuk u neho,celu noc som okolo neho behala,nestazoval sa vobec,len mu bola zima,tak obklady som mu davala,rano mu nic nebolo,takze on ked je chory,tak raz za uhorsky rok

mame po oslave,chlebicky som robila tak,ze natrela 2 chleby,prehla som sa,predychavala bolest,zasa dva,zasa predychavala,bolel ma chrbat velmi tupo az,ale krize to myslim neboli,no a sem tam bodava bolest uplne dole tesne nad susku,nejako sme to zvladli vsetko,teraz som dorazila 3 chlebicky ,tortu,pred tym 2 torty trojuholniky,este dam dnes dalsiu tortu,isto ma dnes rozpuci,male kope ako o dusu,jednu cast bruska mam vypucenu,predpokladam ze chrbatik,alebo ritka a to rano malo na druhej strane ,takze to tvrdnutie dnes bolo presuvanie sa

idem kuki let s dance

co chvila pride cez prestavku,tak piste

brisilda
4. apr 2010

fazulka vies kolko nas tu uz takych bolo co citili mrchu v kostiach? a nakoniec boli // 😀 😀 😀

brisilda
4. apr 2010

groka to uz ked mas teraz bolesti co bude po 30tt ??? mna uz teraz zacinaju boliet krize ked dlho stojim 😀 ale inak to je ok nastastie 😉 takze dufam, ze aj teba to prejde a oslavu si uzite ja taham s vahou ku stovke 😠 takze v pohode sa napchavaj a potom prides kumne do klubu 😉

janulka04
4. apr 2010

jaj...bris....neboj, ja si myslim, ze to je hlavne voda a ku koncu sa uz tolko nepribera...ci? 😕

groka...sme na tom podobne....len ja teraz zehlim, ozehlim dve tri veci, ide sa mi panva roztrhnut, ako sa mi otvara...bolest ako hovado, potom krize a potom, ked citim nohy, tak sadnem a davam prestavku...a takto zehlim uz asi hodinu a pol...inac mala kope, stikuta, pcha sa do rebier, kope do zaludka, zdura do vajecniku...proste zlate dietatko, co vam poviem...?
a kde je sharmana?
a pani dzou? 😕

janulka04
4. apr 2010

fazul, neprivolavaj mrchu....ziadna nech nechodi.... 😝

groka
4. apr 2010

bris neviem co sa deje,ale mam sa sledovat,co sa bude diat dalej,ale verim,ze to bude ok,ale ja si myslim ze je to trosku sposobene tou mojou psychickou nerovnovahou co ma postihla posledne dni,dnes som uz v pohode,mozno sa mi trosku tisli slzy do oci pri jednej chvily,ale hned som si povedala,ze musim byt silna...mozno som aj viac citliva ked som tehu...ale to ma prejde,dnes uz vobec zub neboli,som rada,,,bris ja nechcem tahat na stovku,lebo som krpata,uz aj tak mam dost na moju vysku,no nebude ma vela delit od stovky,cca 5 kilov,od maleho ma delilo 7 kilov,ale ja osobne by som neprezila 100,nemozem si to dovolit,na tebe akoze vobec nevidiet ze by si mala viac ako 9o kilov,no za to baby ja mam prsia ako melony a to doslova mi verte,to ste este nevideli

groka
4. apr 2010

este rozmyslam,ze tie bolesti co mam ci su to neni janulka sposobene roztahovanim panvy a maternicou?mam silne pichanie v strede nad posvou hned a v lavom vajecniku,uplne na lavo,skoro pri bedrovej kosti

koniec reklamy,stretneme sa cez dalsiu reklamu

janul ja som dneshodila veci do skrine nasla som miesto,mm ze dokedy to tam bude 😀 jaj no veeeeeeelmi dlho asi

janulka04
4. apr 2010

groka, to mas dobre, ze ti tie kila idu do spravnych miest...ja som sice pribrala 10cm na obvode hrudi, ale v ramci zadku sa to straca 😀
groka...krpata je kolko cm 😕 ?

janulka04
4. apr 2010

a podla mna to moze byt spojene aj so zvacsovanim sa maternice...
a take miesto v skrini by bodlo a mne 😀 😀 😀

groka
4. apr 2010

janulka ani 160 nemam,asi tak 158 a mala by som mat aspon do 60 kil ako netehotna,no ako netehotna som mala ovela viac moje skolske casy boli 60 ,63 po tehu neuspesnomsom isla na 72 a po malom po porode som mala este viac,dokonca ani pred tymto otehu som nemala tolkoto,o par len viac,ale mala,no spolieham sa ze pri 2 detoch pojdem este na 63 😀

groka
4. apr 2010

a proste s malym som isla rodit ako 92 kilova a tak maximalne chcem ist aj pri tomto ,no prekrocit to nechcem

groka
4. apr 2010

uz ste isli spat vsetky ci co?

janulka,nezehli tolko 😀

janulka04
4. apr 2010

groka....nikdy nehovor nikdy...ja mam 166cm, vzdy som mala okolo 65 kil na strednej, potom som sa mala moooc dobre 😀 a nabrala som na nieco vyse 70..tusim 72 a pred porodom s malymi som mala 96 😒
a pred otehu som mala minuly rok o tomto case 62..moj rekord..podla mna to pojde nizsie len ked nabehnes aj do prace, vtedy idu kila rapidne dole, teda moja skusenost....ja zase nechcem viac ako 85kil 😀
lebo po malych som daco schudla, no pri kojeni zase nabrala a to uz neslo dole tri roky 😠

janulka04
4. apr 2010

uz to mam ozehlene 😀
a 158 ma moja mamina, brat si z nej vzdy zarty tropil, ze ju bude bravat do senku, ze je dobry stojan pod pivo 😀

janulka04
4. apr 2010

a nieco by som si dala...ale neviem co...

brisilda
4. apr 2010

groka ja som tu 😀 inak ja neviem mne velmi chuti sladke a to je chyba cize uz by som sa nadtym mala zamysliet a zacat obmadzovat sladkosti pri prvom som pribrala 25 kg a teraz od toho tiez daleko neutekam 😠

janulka04
4. apr 2010

bris, nenechavam ta v tom samu, ja denne zjem iba tak 4-5 lyziciek nutely....

janulka04
4. apr 2010

inac, v majovkach uz sa nam narodilo baby 😕

groka
4. apr 2010

jaj kocky moje,ani sa nebavme o vahe,nerobi to dobre 😀 😀 😀 😝 😝 😝
uz asi ani nedopozeram lets dance,rano vstavam,chystam,maleho obliect,idu polievat,ja cakat ako truba doma 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre