Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
5. aug 2009

no idem postupne ak som si zapamatala

tea vies co moja?meraj od zajtra teplotu teda BT a budes vediet,ci mas ovu,alebo nie,ta neklame,s krcom,co ja viem,

no a k hlienu,tak ja mavam pocas ovulky aj priesvitny tahavy,ale aj biely tahavy,viem,ze je dobre vtedy sexikovat

no a pred ms ja mam niekedy cca 2,3 dni zltobiely hlien,ale mne sa to tak postupni,je priesvitny,potom biely a potom zlty a potom sa sfarbi do ruzova a potom pride mrcha

tea333
5. aug 2009

ehm a mam 11DC ja uz neviem pocitat,,ale inak mi to celkom dava zmysel, minuly mesiac som si robila vela ovutestov od 11 DC asi, lebo som si naivne myslela ze mam 28dnovy pravidelny supercyklus, a ani jeden nevysiel pozitivne, robila som ich myslim skoro kazdy den asi do 16-17DC a kedze cely cyklus mal 24-25 dni, tak to dava zmysel, ze ovu mohla byt este predtym kludne..inak som teraz citala ze ovu kludne moze byt cez MS a teda aj hlien je prekryty MS krvacanim..snad nemam ovu cez najvacsie krvacanie 🙂

cicimon
5. aug 2009

tea dik, aj tak teraz ziadne nemam a ani nie je vhodna prilezitost

groka - a ake tabletky to beries?

inac, ja ked som vysadila HAK, tak cely mesiac ma tak boleli prsia, akoby som mala dostat mrchu abo co, ale po tom mesiaci to preslo

groka
5. aug 2009

tea tak potom by som mala napisat do temy ako sa to vola priznaky tehu kratko po ovulke tak nejako 😀

no ved ja som teraz v obdobi mozneho len uhniezdovania tak nechapem,ale jasne ze by som bola stastna,taketo nemavam,preto ma napadaju len lieky,ale cakala som este na nieco,s maly som mala zily na prsiach a to bol u mna priznak,mam to aj teraz,ale to zas moze byt z toho ze som mala stiahnute prsia?

groka
5. aug 2009

cini Macmiror,letak som ale este nekukala,co mozu sposobovat

groka
5. aug 2009

pardon chcela som skratku cici,mozem aj tak ta volat?alebo radsej cicimon?alebo len mon?

cicimon
5. aug 2009

aha, to som brala aj ja, aj s doxybene - ale z toho som mala len dost pocit smadu, inac celkom v poho

groka
5. aug 2009

nuz,mala by som ist spat,lebo si budem nahovorat priznaky 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

groka vies co vselico sa moze stat ked malalady moze sup otehotniet aj mat dve ciarky a priznaky, tak mozes aj ty 🙂
boli by ste uz dve 🙂
cicimon tak do pondelka aj tak nie je dlho 🙂
ja som si kupila mamatesty..
teplotu si merat nemozem, stale chodim spavat inak, ked som velmi unavena obcas aj o 11, obcas o3 rano, vstavam vzdy v inu hodinu..myslim ze budem cekovat hlien a krcok, je tak velky ze si urcite vsimnem ked zmakne a otvori 🙂

tea333
5. aug 2009

groka 🙂 ja ked to tento mesiac nevyjde tak prisahaaam nakupim ovu testy na kila (sj tak viem kde ich maju lacno)
a budem testovat od 1.dna MS az donevidim 😀 aby som uz nestresovala ze kde mam a nemam krcok 😀
ved je dobre vediet kedy je ovu,ked zjavne nie je ked ma byt 🙂

groka
5. aug 2009

tea a ako otehotnela malalady?to som tu este nebola,teda myslim,ona mala tiez skoto priznaky?teda ale nevravim,ze ja mam,to su asi neni priznaky

sisa2
5. aug 2009

tea - tvoje odhodlanie nema chybu! 😉

kkatkaa
5. aug 2009

sisa tea tiez si myslim si perfektna jak to beres 😉
inak s tym krckom a ovu ste ma tak zmiatli ze uz ani neviem co mam napisat, musim to najprv nejako stravit 😲

sisa2
5. aug 2009

kati neboj, zorientujes sa 😉 ja krcok nesledujem, ani hlien nejako extra ... a teplota si tento mesiac zo mna robi asi srandu 😠

tea333
5. aug 2009

ked ja nemam rada zit v neistote 🙂

ja uz v tom mam jasnejsie kkatka 🙂

groka malalady mala skore priznaky naozaj take ako mala pri prvom tehu a test mala este pred vynechanim MS pozitivny mam pocit

groka
5. aug 2009

tea tak na test v mojom pripade je skoro a nevies ake mala priznaky?idem to asi kuknut,ak to najdem

tea333
5. aug 2009

ja som nasla groka..
tak 11 skusali prvykrat (odvtedy kazdy den) a uz 11 mala priznaky a neviem kedy test ale tiez velmi skoro

zacal jej vadit smrad alkoholu,pachy a mala kovovu chut v ustach ako pri tobikovi

tea333
5. aug 2009

pardon od 15 priznaky

tea333
5. aug 2009

no inak ked sa tak zamyslim, darmo mozno niektore zeny snazilkuju ked maju ovu pocas najsilnejsieho krvacania 🙂

tea333
5. aug 2009

kedze tento mesiac neviem kedy mam ovu a som ju mozno presvihla na zaciatku tak je mozne ze tehu teda nebudem , ale este poskusam, ale nabuduci mesiac si na to dam sakra pozor kedy mam tu ovu 🙂 a nenecham to na volne skusanie, nebudem kazit dobre meno tejto temy a jednoducho otehotniem 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

sisa dufam ze sa zorientujem lebo az sa mi z toho kruti hlava myslis ako ze to chce cas a prax?
tea ked v tom mas jasnejsie tak ma potom niekedy poucis lebo ja moc nie ok?
ta ovu pocas ms ked je najsilnejsia je dost hrozna predstava som si uvedomila ze mozno treba zahodit vsetky zabrany a vyskusat vsetko a sex kedykolvek lebo fakt nevieme ako na tom sme s tou jednou nevyspytatelnou ovu 😠

karolina23
5. aug 2009

tea ved hej lenze nie kazdej je prijemne to robit pocas najsilnejsieho krvacania jednak ta to boli a je to nechutne 😅

sisa2
5. aug 2009

katka - staci to parkrat precitat a dostanes sa do toho, neboj. ja som z toho bola zo zaciatku tiez total vyhukana 😉

tea333
5. aug 2009

kkatka vsetko je na webe, staci si posurfovat, hehe..
ale ved to nie je zlozite..mas krcok, a z toho ide hlien..ked ti skonci MS mal by byt uzavrety, vystupeny, tvrdsi..pred ovu by mal zmaknut, stiahnut sa tak, ze ho nemusis najst, mal by byt makky asi ako pery a v strede by mala byt citit dierka, lebo by mal byt otvoreny, a teda mal by prepustat spermie cez tu malu dierku.
.samozrejme s tym ma ist zmena hlienu, ked sa otvori, hlien by mal byt cirejsi alebo bielkovy, vodnatejsi, tahavejsi alebo tak..to aby dopravil spermie kam ma, hrudkovy alebo prilis husty by ich predsa nikam nedopravil, iba by ich blokoval! a to su asi tie dva dni, ked si plodna..potom sa cervix uteri (to som sa naucila na wikipedii) pomaly zatvara, a to uz je den ovu..potom este tam su nejake strbinky cez ktore sa da presmyknut 1 alebo dva dni po ovu..na cervixe je inak hlien ktory este k tomu funguje ako stuplik
po ovu sa uplne zatvori, a ostava zatvoreny a tvrdy az do prichodu MS, kedy sa otvori, a vyplavuje vsetko to cervene
takze pocas MS ma byt uplne makucky a otvoreny, hovori sa ze pocas MS zanika..a po MS sa znovu zatvori...atd

sisa2
5. aug 2009

ja sa lucim, idem do postele. som z tych skoleni totalne vyflusnuta. nastastie uz len zajtra a budem mat zasa chvilu klud.
sa mi zda, ze poloviciak zaspal s drobcom, takze ani zo snazilkovania nic nebude 😖 i ked u nas to tento mesiac zjavne ani nema zmysel.
bruuuuuuu noc 🙂

tea333
5. aug 2009

karolina vitaj 🙂
no to je jasne, nie kazdemu to vyhovuje, ale ked sa zisti ze je to tak, da sa to riesit pravdepodobne liekmi na upravu cyklu.. 🙂 ale hlavne prv si to treba asi overit ovu testami,ak je podozrienie na posunutu ovu

groka
5. aug 2009

tea ja som tiez nieco nasla ale potom ma restartoval pc,takze som skoncila a uz neviem kde to bolo

tea333
5. aug 2009

sisa bru noc 🙂

tea333
5. aug 2009

groka ved uz som pisala, od 11 snazenie od 15 priznaky, pachut kovova a neznasanlivost pachov 😝

tea333
5. aug 2009

snad som bola zrozumitelna ohladom krcka kkatka, ja som to aspon tak pochopila dufam ze sa nemylim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre