• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
TEUS
no co ja viem. ja si tam moc neanalyzujem.. nemam cas a nechcem si tam bastrngovat
7. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zuzana :grinning:
7. aug 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici ja som samovysetrujuci typ aj s priatelom- vsetko zanalyzujeme,hehe...
naposledy som hladala krcok a nasla ho! :grinning:
podla mna je normal ze nemas neviemaky vytok a si suchsia, aj ja som,mne to ostava vnutri skor

zuzka :slight_smile: myslim ze jedina v teme?
podla mna je supr ze si si nasla niekoho zodpovedneho s kym babatka budes vychovavat :wink: je jedno ci je to tato,ved aj tak tato je, aj ked nie bio :slight_smile:

inak ja som citala jednu temu a bol tam taky smutny pribeh, mladucka 17r baba otehotnela, velmi sa tesila, deti vzdy chcela a bola odhodlana, povedala priatelovi, on sa potesil, ale na druhy den ju poslal do kelu (povedal jej ze to dieta je urcite toho druheho,lebo sa rozisli a chvilu bola s inym, ale brala hak,takze vedela koho je)
a tak jej robil nervy a stresy, rodina ju tiez nepodporila
nakoniec potom co sa s priatelom pohadali a ona sa rozhodla vychovavat sama potratila :frowning2:
7. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee dve zuzanky pozeram :wink:
7. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak somsa rozhodla ze sa nikdy nebudem v tehotenstve rozculovat.aj keby slony padali :grinning:
7. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti pripomenieme teus :grinning: idem na nechty babulky. konecne mi konci mrcha.... tak uvidime dame sa do snazenia...
7. aug 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici paa :slight_smile:
7. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a poctive snazenie .... ja mam cely vikend robotu tak vas budem len citat....
7. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete čo sa može v tehotenstve cvičit??? :wink:
7. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady vobec neviem a trosku sa aj bojim lebo ja driem kazdy den v posilke tak neviem co budem robit tehu :confused:
7. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ano moze sa cvicit ale iba cviky urcee pre tehotne a alezi vela aj od tvojho zdr. stavu :slight_smile:))))) samozrejme, ze brusaky robit nemozes ja ma vidoe Czoborovej a je super cvicenie ulahcuje porod
Kocky dnes som si kupila tento mini mikroskop http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 a podla neho mi acina ovu :wink: ale chcel ho skusit aj maly tak tam dal slinku a jemu vyslo ze ovu nema cize podla mna funguje :slight_smile:
7. aug 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady kuk stranku http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-tehotne.html
ale na nete toho najdes aj viac
7. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt,tak som vas zase 20minut citala a to som tu bola naposledy na obed! :grinning:
luludi vitaj medzi nami a prajem co najskorsie // :grinning:
no k tej bolesti pri sexe - ja som ani tak nemala bolesti ale skor som nemala vobec chut na sex a to bolo v case brania HAK,ale nie pocas celej doby,to prislo tak na cca 1rok,pricom som ich brala v kuse 3roky.drahy uz bol na nervy,si myslel,ze ma nepritahuje,ked som aj 2mesiace vydrzala bez sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz je vsetko ok :grinning: teraz mavame niekedy opacny problem - on je unaveny a ja som ta akcna :grinning: no a moj manzel je moj druhy partner :wink:
baby,prave som dosla od kamosky a pozicala mi taku velku hrubu knizku - o materstve :dizzy_face: som si ju citala a je tam vsetko od A po Z :grinning: tak budem studovat a potom vam napisem nejake zaujimavosti,co sa docitam :wink:
7. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee cheer jasne ze nam napis :wink:
7. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky to pol hodku tu nik nebol??? :unamused:
7. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile::slight_smile: Ciii, holky:slight_smile: Vy fakt mate tempo:D:D Ved aj keby som chcela, tak sa to neda vsetko precitat:D:D A to som tu nebola len dnesny den:D:D No, rano som si robila test a vysla mi opät len jedna ciarka...:( Ale neviem, ci mam tomu velmi verit, lebo je mi divne a po ovu som len 9ty den...Tak neviem... Pockam do 11teho, vdedy by mali prist mrchy a uvidime...:(
A gratulujem dalsim tehulkam:slight_smile::slight_smile:
7. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lanka tak tak pockaj este tak ci tak po ovu sa neoplati robit testik skor ako na 14 den :wink: cize este nic neni stratene :slight_smile:)))
7. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat:slight_smile: robila som si spenatik a vajicka varila, starala sa o zvery a tak..

lenushka fakt je skoro, pockaj..
a ake mas priznaky?
7. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf tea konecne aspon niekto ja som dnes kukala na stare foto par rockou do zadu a spominala som na krasne casy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj tieto su super!! :slight_smile:
7. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prisla som z mesta len na otocku ze vas precitam a vy ste sa zasa cinili
tak zatial co som stihla
sisa to je super ze sa vam tak krasne zadarilo napriek tomu co ti povedali :slight_smile:
7. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady nova pekna fotecka :wink:
pici tak to ma caka nieco podobne ja som hak brala skoro 10 rokov :unamused:
luludi drzhim palceky a ked je uz vsetko v normali urcite sa zadari :wink:
co sa toho hlienu tyka tiez musim ist hlbsie aby som zistila ze je :angry:
7. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer inak si mi pripomenula ze so mnou to bolo trochu podobne s tym sexom pocas uzivania hak a po vysadeni tak na tom nieco asi bude :wink:
potom posli nazov knizky aby sme sa vedeli ked tak zariadit
7. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris asi mi to usla ale ty sa ako v skutocnosti volas?
asi tu zasa momentalne nikto nie je :frowning2: fnuuuuq
ja zasa idem do mesta tak neskor sem este nakuknem dufam ze tu niekto bude ked nie tak dufam ze aspon zajtra lebo dnes som s vami moc nepokecala a mi to fakt chybalo :wink:
tak zatial papa
7. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :frowning2: len nikto nepise :frowning2:
7. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto moja ale fakt musim zatial ale dufam ze tu budes este aj neskor tak pokecame zatial pa
7. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy si uzivate vikend asi poriadne :wink: ked nechodite na konika
7. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu ale len na skok manzel ziarli na net :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katka moje meno je Michaela :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO je tu niekto???
7. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaa :slight_smile:
7. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok