• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
tea nam zmizla
8. aug 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite len ja neviem po nemecky,skoda ze neukazal aj jul,co sme sa trafili
8. aug 2009 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2009 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezmizla..len pes mal triasku..
8. aug 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to ma byt??
8. aug 2009 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm chapem :slight_smile: no sekli sa mozno o 2 dni :slight_smile:
8. aug 2009 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som co moze byt ta triaska
8. aug 2009 o 01:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ja neviem,ze v tom nemeckom zneni,co je to prve co zaskrtnes a co je to druhe co neni zaskrtnute

triaska?mohol byt priehriaty a ostala mu zima teraz
8. aug 2009 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spinkat,dobru noc prajem vsetkym :pensive:
8. aug 2009 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :wink:
8. aug 2009 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - "ich will verhuten" = chcem sa chranit, "ich will schwanger werden" = chcem byt tehotna. ukaze ti to, kedy sa mate snazilkovat resp. kedy chranit. len treba prihliadat aj na to, kedy mas MS.
8. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dneska sa mi taký živý sen sníval.. fuuuuuuuj.. som do rana trpla či sa mi to len snívalo.. že som potratila ach joooooooo :frowning2: naštastie to bol len zlý sen :grinning:
8. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?
8. aug 2009 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milalady nebojkaj..bol to len zly sen.... :slight_smile: mne sa pocas prveho tehotenstva to stale v jednom kuse snivalo alebo ze som predcasne porodila a lekar mi povedal ze to je v poriadku...ze to byva u zien ktore bud sa boja porodu /moj pripad som nakoniec isla cisarak co som sa psychicky tak bala/ alebo zeny ktore budu prenasat...
8. aug 2009 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady, jasne, ze sa neboj, bol to len zly sen:( ja este tehotna nie som...asi...:slight_smile: a tiez sa mi snivaju hluposti... Niekedy sa az bojim, ale ze som uz porodila chore babätko:(:(:( Neviem, co to znamena, ale beriem to ako zly sen, ktory sa nestane...
8. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mavam neskutocne sny. dnes sa mi snivalo, ze som isla s dvomi kamoskami na vylet (krajina zrejme neexistovala), prechadzali sme sa po centre, a tak sme vosli do jedneho domceka a tam nas uvitala stara pani a jej syn, a povedali, ze oni nam za malo penazi vyvestia..
tak mi vestila ze som kruta a priebojna a neviemco, a potom ze vidi v mojej predpovedi, ze pride katastrofa do toho mesta este dnes, noa uz v tej chvili voda zaplavovala mesto, a ta stara ciganka mi ukradla penazenku rychlo a ja som sa s nou natahovala, az som musela odist koly tej vode lebo som sa bala :slight_smile:
atd :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je sila:D:D:D Nechcem ani svoje sny, ale tvoje tiez neberiem:D:D:D
8. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak stale mavam katastroficke sny, ze som niekde mimo civilizacie so skupinkou ludi a NIECO ich zacne po jednom zabijat,a ja vzdy ostanem sama posledna, a ked to ide na mna, tak sa zobudim.
a este jeden sa mi opakuje od detstva, ze sa vsetci menia na kostricky, na take zijuce, a ja utekam von z mesta s kociarikom a malym babom v nom, strasne bezim, potom pozriem do kociara, a aj dieta je kostlivec a sen konci tym, ze si vsimnem, ze aj moja ruka sa zacina premienat...

noa ze kto ma sisi sny :wink:
a skoro nikdy nesuvisia s tym co cez den prezijem, alebo s niecim realnym co sa stalo
8. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi malo byt šiši :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka vzdy si zo sna musis vybrat len pocity..ako si sa citila pri tom sne..lebo naozaj, v sne sa nam mnohokrat premietne pocit, emocia kt. sme cez den prezili alebo zamlcali v sebe
8. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:D:D To mas z tych sialenych filmov:D:D Ked som bola mladsia, strasne som zboznovala horory, az pokial som ich nemohla "legalne" :D od 18tich pozerat...Od vtedy nemozem nic take vidiet, ani obycajny akcny film, kde je vela nasilia a krvy...
8. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska mas pravdu tea to ma s tych filmov :grinning: :grinning:
inak vcera ste asi nemohli zaspat co??? kedze ste sa nakoniec tak rozpisali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v posl. case horory az tak nesledujem a tie sny mam odmala,ked som horory este nepozerala :grinning:
takze tak...ja mam rada filmy kde je nasilie, ale inteligentnejsie (tarantinovske filmy, komixovky, alebo mlcanie jahniat :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala telku, a bezne chodievam spavat neskoro :unamused: :confused: :dizzy_face:
som sa zobudila 11:15 .. :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

sisa dik :wink: a tam hore mam vyplnit akoze kedy som sa narodila?asi hej,ze?len ja som sa narodila o 7:45 a taky cas tam neni,nevadi,aj tak sa podla toho riadit namozem,ani mi to nevychadza ze by som mala mat ovu,ale ze mam mrchu v tedy kedy mne vyhodi ze mame sexikovat

inak ja som si dnes merala BT a bola rovnych 37 tak nech je tak aj nadalej a moze aj stupat ale klesat uz neeeeeee
8. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a ty sa neboj,vsetko bude v poriadku,uzivaj si tehotenstvo plnymi duskami
8. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :slight_smile:
8. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a mne sa nesniva absolutne nic :frowning2: a ked tak to nema ani hlavu ani patu cize sa to logicky ani neda popisat co sa mi snivalo :frowning2: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla coho prosimta by ti to malo naoaj vyratat plodne dni..podla vesmirneho poriadku?? :grinning:
8. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok