Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
7. aug 2009

tea nam zmizla

groka
7. aug 2009

kuknite len ja neviem po nemecky,skoda ze neukazal aj jul,co sme sa trafili

tea333
7. aug 2009

nezmizla..len pes mal triasku..

tea333
7. aug 2009

a co to ma byt??

tea333
7. aug 2009

hm chapem 🙂 no sekli sa mozno o 2 dni 🙂

tea333
7. aug 2009

kukala som co moze byt ta triaska

groka
7. aug 2009

tea ja neviem,ze v tom nemeckom zneni,co je to prve co zaskrtnes a co je to druhe co neni zaskrtnute

triaska?mohol byt priehriaty a ostala mu zima teraz

groka
7. aug 2009

idem aj ja spinkat,dobru noc prajem vsetkym 😔

tea333
7. aug 2009

dobru nocku 😉

sisa2
8. aug 2009

groka - "ich will verhuten" = chcem sa chranit, "ich will schwanger werden" = chcem byt tehotna. ukaze ti to, kedy sa mate snazilkovat resp. kedy chranit. len treba prihliadat aj na to, kedy mas MS.

malalady
8. aug 2009

ahojte dneska sa mi taký živý sen sníval.. fuuuuuuuj.. som do rana trpla či sa mi to len snívalo.. že som potratila ach joooooooo ☹ naštastie to bol len zlý sen 😀

stanka1986ke
8. aug 2009

ahojte je tu niekto?

stanka1986ke
8. aug 2009

milalady nebojkaj..bol to len zly sen.... 🙂 mne sa pocas prveho tehotenstva to stale v jednom kuse snivalo alebo ze som predcasne porodila a lekar mi povedal ze to je v poriadku...ze to byva u zien ktore bud sa boja porodu /moj pripad som nakoniec isla cisarak co som sa psychicky tak bala/ alebo zeny ktore budu prenasat...

lenushka
8. aug 2009

malalady, jasne, ze sa neboj, bol to len zly sen:( ja este tehotna nie som...asi...🙂 a tiez sa mi snivaju hluposti... Niekedy sa az bojim, ale ze som uz porodila chore babätko:(:(:( Neviem, co to znamena, ale beriem to ako zly sen, ktory sa nestane...

tea333
8. aug 2009

baby ja mavam neskutocne sny. dnes sa mi snivalo, ze som isla s dvomi kamoskami na vylet (krajina zrejme neexistovala), prechadzali sme sa po centre, a tak sme vosli do jedneho domceka a tam nas uvitala stara pani a jej syn, a povedali, ze oni nam za malo penazi vyvestia..
tak mi vestila ze som kruta a priebojna a neviemco, a potom ze vidi v mojej predpovedi, ze pride katastrofa do toho mesta este dnes, noa uz v tej chvili voda zaplavovala mesto, a ta stara ciganka mi ukradla penazenku rychlo a ja som sa s nou natahovala, az som musela odist koly tej vode lebo som sa bala 🙂
atd 🙂

lenushka
8. aug 2009

Tak to je sila:D:D:D Nechcem ani svoje sny, ale tvoje tiez neberiem:D:D:D

tea333
8. aug 2009

ale inak stale mavam katastroficke sny, ze som niekde mimo civilizacie so skupinkou ludi a NIECO ich zacne po jednom zabijat,a ja vzdy ostanem sama posledna, a ked to ide na mna, tak sa zobudim.
a este jeden sa mi opakuje od detstva, ze sa vsetci menia na kostricky, na take zijuce, a ja utekam von z mesta s kociarikom a malym babom v nom, strasne bezim, potom pozriem do kociara, a aj dieta je kostlivec a sen konci tym, ze si vsimnem, ze aj moja ruka sa zacina premienat...

noa ze kto ma sisi sny 😉
a skoro nikdy nesuvisia s tym co cez den prezijem, alebo s niecim realnym co sa stalo

tea333
8. aug 2009

sisi malo byt šiši 🙂

tea333
8. aug 2009

lenushka vzdy si zo sna musis vybrat len pocity..ako si sa citila pri tom sne..lebo naozaj, v sne sa nam mnohokrat premietne pocit, emocia kt. sme cez den prezili alebo zamlcali v sebe

lenushka
8. aug 2009

:D:D To mas z tych sialenych filmov:D:D Ked som bola mladsia, strasne som zboznovala horory, az pokial som ich nemohla "legalne" :D od 18tich pozerat...Od vtedy nemozem nic take vidiet, ani obycajny akcny film, kde je vela nasilia a krvy...

brisilda
8. aug 2009

lenuska mas pravdu tea to ma s tych filmov 😀 😀
inak vcera ste asi nemohli zaspat co??? kedze ste sa nakoniec tak rozpisali 😀 😀 😀 😀

tea333
8. aug 2009

v posl. case horory az tak nesledujem a tie sny mam odmala,ked som horory este nepozerala 😀
takze tak...ja mam rada filmy kde je nasilie, ale inteligentnejsie (tarantinovske filmy, komixovky, alebo mlcanie jahniat 🙂

tea333
8. aug 2009

ja som pozerala telku, a bezne chodievam spavat neskoro 😒 😕 😵
som sa zobudila 11:15 .. 🙂

groka
8. aug 2009

Ahojte

sisa dik 😉 a tam hore mam vyplnit akoze kedy som sa narodila?asi hej,ze?len ja som sa narodila o 7:45 a taky cas tam neni,nevadi,aj tak sa podla toho riadit namozem,ani mi to nevychadza ze by som mala mat ovu,ale ze mam mrchu v tedy kedy mne vyhodi ze mame sexikovat

inak ja som si dnes merala BT a bola rovnych 37 tak nech je tak aj nadalej a moze aj stupat ale klesat uz neeeeeee

groka
8. aug 2009

malalady a ty sa neboj,vsetko bude v poriadku,uzivaj si tehotenstvo plnymi duskami

tea333
8. aug 2009

groka 🙂

brisilda
8. aug 2009

kocky a mne sa nesniva absolutne nic ☹ a ked tak to nema ani hlavu ani patu cize sa to logicky ani neda popisat co sa mi snivalo ☹ 😀 😀

tea333
8. aug 2009

podla coho prosimta by ti to malo naoaj vyratat plodne dni..podla vesmirneho poriadku?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre