• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
nadenka to je mileee
8. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha nedenka to ano to je rozkosne :slight_smile:) asi sa necham inspirovat :grinning: samozrejme ak sa zadari a ovu bude naozaj ocu :grinning: :pensive: boze prosim vyslis nas :wink:
8. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BOZE som chcela dat
8. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja si pomozem sama ako neveriaca :slight_smile:
8. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som veriaca ale nechodim do kostola :frowning2: naposledy som bola ked krstili maleho :cry: :confounded:
8. aug 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som fatalista, verim v osud, ktory sa ale da ovplyvnit rozhodnutiami.. :wink:
8. aug 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v osud verim aj ja :grinning: ale vies co? ja verim vsetkemu comu sa da aj vesticam :grinning: :grinning: :grinning: jedna mi vyvestila dievcatko :wink: a ked som sa pytala kedy to bude cca tak mi odpovedala ked budem chciet no obavam sa, ze iba chcenie nestaci :cry:
8. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ja chcem dvojicky dievcata.snad postaci :wink:
idem s chlapom sa niekde poprechadzat lebo prisiel :wink:
paaa zatial
8. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne tie capacky uz prijdu take otrepane skor som uvazovala dat mu na plochu laptopu tpozit. teh. test a k tomu text sa par mesiacov budes OCKO :wink:
8. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vcera sme v martine videli krasny kocik pre dvojicky bumble ride indie taky krasne cyklamenovy-ak by boli dve baby :wink: ,ak by bolo jedno babo tak uz mam vybraty STOKKE Xplory lebo moj nazel ma 2,2 metra a tento kocik je pre vysokych ludi ako stvoreny :wink:
8. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mne sa zase strasne paci ABC design 3tec v striebornej konstrukcii :wink:
8. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli u kamaratky, ma 4 mesacnu dcerku, take zlaticko :dizzy_face: jaj, snad sa aj na nas rychlo nalepi, popestovali sme si ju vsetci traja - aj danielko :grinning:
u mna sa asi rozbieha mrcha, rano som zacala spinit :frowning2: ale neva, aspon buduci tyzden uz budem mat po, ideme na tyzden na dovolenku.
8. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka - super napad s tym "ahoj ocko" :dizzy_face:
mne sa tiez velmi paci stokke xplory. mam 180 cm, takze pre mna ako stvoreny. no obavam sa, ako bude pochopeny u poloviciaka ... videla si ho aj nazivo?
8. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooooooo :slight_smile: :grinning: 6 dni prec a o co som prisla? :slight_smile: :astonished: :grinning:
Snazila som sa citat, ale radsej by sme si to mohli zopakovat :grinning:
Takze: Sisa - bez ovulky a zacina mrcha
Tea, Brisilda, Nadenka - aktive snazilky
Rhodo... - nadejna tehulka
Malalady - jasna tehulka
Cheerlady - nepotvrdena tehulka
Kkatkaa - snazilka? ci ako?
Cicimon - uz si testla?
Minka - pozitivne priznaky
MonikaPD - ty ako?
Fomarik - ako tie vajka? Uz sa tvoria?
8. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej luci, dik za zhrnutie :grinning: ty si na tom ako?
8. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze minka uz mala pozit. testy, a cheer je potvrdena vela testami :slight_smile:
8. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kociky? spanielska dedina..mozte mi to niekto objasnit ked na to mate energiu..
velmi by som uvitala..aky kociarik sa kupuje uplne malemu babu? ono musi byt v takej tej vani velkej aby sa mu dobre hajalo,nie?
lebo ked su take tie vselijake kociariky kde je sedacka do auta a vselijake tie golface, tam uplne male mimi byt nemoze,nie?
takze sa kupuju 2 kociare?
ja som faaakt zmatena, kociar som videla tak zdialky :frowning2:
8. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spinkat :wink: tak zajtra
8. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,sisa stokke som videla aj nazivo v kremovej farbe v parndorfe isla okolo jedna mamicka a ta ho tlacila :wink: takze niet o com rozmyslat a okrem toho u nas v ZA kde byvam hned pri lesoparku -co kamenom dohodis od nasho byvania je predajna Predeti a tam ho maju ale v cervenom,ja by som skor zeleny pacil sa mi aj ten kremovy aale je to hakliva farba podla mna :wink:
Tea zvycvajne sa kupuje 3 v jednom co mas hlboku vanicku, autosedacku(vajicko) a sportovy kocik co sa pouziva asi od 6 mesiaca u dietata :slight_smile:
8. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte dnes som rpisla neskoro ale s mm sme pozerali riadnu romantiku dnes vecer som plakala ako mala :sweat_smile: ten film v anglictine mal nazov the notebook-zapisnik u nas to bolo premietane ako pribeh nasej lasky a bolo to take dojimave :cry: :wink:
8. aug 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze som prisla neskoro :unamused: tak nic idem haji krasne sny papa :slight_smile:
8. aug 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym snazilkam a tehulkam niektorym.....
no ja dufam ze som mala vcera ovu....takze o dva tyzdne mrcha nepride a budu // :slight_smile:
tak uvidim...lenze tento mesiac ma akosi nebolelo velmi brusko ako minuly mesiac tak teraz neviem..uvidime
9. aug 2009 o 07:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak ja dobre, mrcha skoncila a zase vsetko dokola. :slight_smile:
Musim teda este precitat Minku, ako sa to tam vyklulo :slight_smile:
9. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak konecne mame nedelu :wink: kiez by bol uz koniec augusta.
tea TAK TERAZ SA KOCIARIKY KUPUJU KTORE SU PRAKTICKE CIZE JA TAKTIEZ BUDEM UPREDNOSTNOVAT 3 KOMB. NAJIDEALNEJSI JE BEBECONFORT JANE :grinning: :grinning: :grinning: sice neni najmodernejsi no ma uzasnu konstrukciu ktora sa zmesti aj do amleho kufra v aute :wink:
inak co mate dns v plane?
9. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minka graulujeeeeeeem k // :slight_smile: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja som dnes 28DC, mrcha stale nikde ,aj ked brucho sa ozyva pravidelne s bolestami

dnes konecne cestujeme domov, tak snad do vecera ziadna zmena a testnem
9. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon velmi ale velmi ti drzim palce aby si si nasla // :wink:
9. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a bianca sa nam kde stratila??? :frowning2:
9. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenkaa - mne sa tiez paci ten zeleny :dizzy_face: uz len mat toho drobceka, nech je donho koho dat. nazivo som ho videla len u jednej maminy, este som ho dokladne neobzerala. snad k tomu raz bude prilezitost :wink:
pri danielkovi sme mali peg perego atlantico, super kocik, velmi dobre sa s nim manipulovalo. teraz ho ma brat, neviem, ci by vydrzal este aj stvrte dieta.
9. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon - drzim palceky!!!!! :dizzy_face:
9. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok