Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cicimon
9. aug 2009

diki

stanka1986ke
9. aug 2009

cicimon aj ja drzim palceky aby tam boli krasne // 🙂 😉

ivka ako je ti uz lepsie?

lenushka
9. aug 2009

Ahojte 🙂 dobre ranko 🙂 Tema kociky, to sa mi paci 🙂 Idem hned omrknut napady 😀 Ja mam obrovsku dilemu, vobec si z toho mnozstva neviem vybrat... Mame uz sice jeden kocik, od mojej tety po mojom krstnati, za co som vdacna samozrejme, ale pochybujem, ze moj drahy by suhlasil s "pouzitym" kocikom. Ja viem, ze peniazky za novy by sa dali inak pouzit, ale vy by ste pre svoje prve babätko nechceli novy kociarik?

lenushka
9. aug 2009

A samozrejme, drzim palceky pri dalsich dvoch ciarkach 🙂

fazulka1512
9. aug 2009

ahojte babule.tak mne mrcha dorazila tak ako mala, 28dc, tj.vcera, ale ja som ju ocakavala, takze ziadne prekvapko sa nekonalo

lucialen
9. aug 2009

Fazulka, tak nakoniec nebudeme aprilovky 😠 Ale co, raz to pride 🙂 Ved sa to tu celkom pekne rozbieha 🙂

monikapd1
9. aug 2009

Awojte babeny, ako sa mi mate???? hm co tu je noveho??? nejake nove tehulky??? hm uz som tu dlho nembola a sa tu nejak moc cinite, mame tu nejake nove tvare ako tak pozeram

noo dufam, ze sa ja pridam k aprilovkam, alebo skor k majovkam, uvidime co bude, nedavam si nejak velke nadeje, ale moze aj motyka nvystrelit 😀 😀

tea333
9. aug 2009

caute babule, moj drahy isiel kupit kosu lebo som dostala alergicky zachvat zo zakvitnutych bodliakov za domom..
🙄 😕 😠 😒 ☹ 😕 🙄

tea333
9. aug 2009

idem okupat psickov a dojdem pokecat 😉

monikapd1
9. aug 2009

lucka noo ja som tiez aktivna snazilka a dufam, ze uz teraz s usoesnym koncom 😉

tea333
9. aug 2009

monika takze ako si na tom ty? uz po ovu?

tea333
9. aug 2009

fazulka neva ked sa nepodari pridam sa, ved maj je supr 😉 aj jun 😉

pici
9. aug 2009

ja mam co sa tyka kocika jasno. ja som si vybrala GT3 completo od peg perrego to je sportova trojkolka, k tomu vanicku hlboku a autosedacku... drahy ako hovado ale overeny a velmi pochvalovany. navyse uz vanicka a autosedacka kupena... xixi... kedze sme sa so svagrinou dohodli ze si to kupime napolky a sportovy si kupime kazda sama... hlboky a autosedacka je totiz tak maximalne na 8 mesiacov a vyhadzovat kopec penazi..... tak sme to vyriesili takto...

tea333
9. aug 2009

a kolko stoji kombinacia GT3 pici?myslim vsetky tie veci 🙂
a kolko stoja tie kociky co ste spominali, resp. kombinacie?
ja by som asi potrebovala nieco co sa da rychlo zlozit do maleho auta, mam yarisku 😉

monikapd1
9. aug 2009

tea ja som mala teraz ovu, ale uz vyse tyzdna ma boli podbrusko, vlastne odkedy sme zacali so snazenim hned po mrche, noo a bolia aj prsniky trosku, ale radsej si to nevsimam a nechcem si to nahovarat a ked dojde mrcha byt sklamanou, prsia obhmatkavam podchvilou bo mi to nejde do hlavy a v podbrusku mam krce, ale to asi z toho, ze tu boli netere a som ich natahovala tak mam mozno pruh 😒

pici
9. aug 2009

tea komplet so vsetkym stoji okolo 30 000 PLUS MINUS zalezi kde kupujes...

tea333
9. aug 2009

monika tak supr 😉 ja mam hlavne bolest krizov uz 3 dni, tiez som mala ovu asi pred 3 dnami, testovat budem 19. najskor..
snad to nie je pruh preboha ☹

cicimon
9. aug 2009

mna boleli krize len cez mrchu
teraz ma uz cez 2 tyzdne boli podbrusko, co sa mi nikdy predtym nestalo, a este som vyhadzana ako pubertak....ale inac ziadne tehu priznaky

tea333
9. aug 2009

30 000 korun predpokladam 🙂 no ked bude prve, bude potom aj druhe tak sa odlozi, to je 15 na jedno babo 😉
je to dost drahe, ale ked uz je tam hlboky sportovy aj sedacka tak sa to oplati,nie?

sisa2
9. aug 2009

jej kociky 😵 to ja tak rada obzeram 🙂
peg perego, jane, stokke .. patria k drahsim znackam, ceny su okolo 1T eur, aj viac. ale podla mna stoja za to. kazda chce sice od kocika nieco ine, ale napr. polske kociky maju povacsine velke nafukovacie kolesa a su tazke. cize pre mna nepouzitelne, kedze som kocik casto skladala do auta, ale chodila som aj MHD a kedze mamicky s kocikmi su velakrat "neviditelne", nakladala som si kocik sama (vzhladom k mojej vyske sa to dalo). vyhodou ale tychto kocikov je, ze su naozaj priestranne a s nafukovacimi kolesami sa da ist aj po snehu.
v nasich koncinach snehu vela nie je, takze som volila v pohode predne mensie otacacie kolesa, lahsiu konstrukciu, skladnost do auta .. na ukor velkosti vanicky, lebo navetta naozaj moc velka nie je 😖 lenze pri jarnych a letnych babatkach velkost vanicky moc riesit ani nemusite, kedze ten pol rok, co babatka lezia vo vanicke, nie su naobliekane.

sisa2
9. aug 2009

tea - neviem, ci v tej cene je uz aj autosedacka 😕 ono sa oplati kupit vsetko od jednej znacky, cize aj to vajicko, lebo sa da potom nakliknut na konstrukciu kocika a ked ides napr. na nakup, vyberies vajicko z auta, nakliknes a ides 😉

fazulka1512
9. aug 2009

babulky mali sme navstevu, ale uz sa vam venujem,boli nas volat na svadbu,ale na 90 percent neideme
ja by som chcela byt majovka, citovo ma viaze maj tak preto

sisa2
9. aug 2009

baby, mne je uz dva dni priserne zle, zaludok na vode, len by som spala ... keby som vedela, ze mozem byt tehu, tak si to aj myslim. ste ma tu tusim tymi svojimi priznakmi nakazili 😀 najhorsie je, ze neviem, ci som nieco zle zjedla, alebo z coho mi to je. stale ma natahuje 😖

pici
9. aug 2009

no u nas v senci letia peg perrego alebo jane.. oba su drahe jak hovado. mojmu srdcu ulahodil ten peg perrego mala ho kamoska a nevedela si ho vynachvalit... ked babo podrastie tak vymenim za pliko golfove.

monikapd1
9. aug 2009

noo krize bolia aj mna, ale asi z toho, ze som bola vcera skoro dve hodiny zohnuta co som zehlila 🙂 noo aj ja vdufam, ze to nebude pruh noo ved uvidim 🙂

cicimon
9. aug 2009

my pojdeme na svadbu v juni - tak ak sa dovtedy podari baby, bude to zaujimave 🙂)

sisa2
9. aug 2009

fazulka - tak nech vam to vyjde podla tvojich predstav 😵
mne to je jedno, kedy sa drobcek narodi. vyhodou je august / september - ked po rodicovskej nastupujes do prace. kedze skor ako bude mat drobcek 3 roky, ti ho do skolky nechcu zobrat (my sme mali teraz problem aj kvoli blbym 12 dnom 😠 ), je blbe, ked musis nastupit napr. v juni do roboty a nemas kam dat drobca. tak bud si do septembra doma a nedostanes ani cent, alebo neviem, ako to baby riesia.

sisa2
9. aug 2009

pici - ja som mala najskor perego, potom sme vymenili za jane energy (golface). su tiez super 🙂

monikapd1
9. aug 2009

ja som nad kocikom este ani neuvazovala, je to pre mna este zbytocne, kedze viem ze este nie som tehu a ked budem tak za 9m sa urcite daky vhodny kocik najde 😉 😉

sisa2
9. aug 2009

pre mna este idealny kocik nevymysleli. na kazdom mi nieco vadi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre