Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
10. aug 2009

mas pravdu kkatkaa 😉 ona vie kedy ma sem dojst, kedy je to pre nu najvhodnejsie
juj este 12 - nast dni a budem vediet na com som 😅

nadenkaaa
10. aug 2009

ved tiez sa toho bojim ze sem nepride lebo nema dobru spravu 😒

pici
10. aug 2009

jasne. ja nemalujem certa na stenu.... iba hovorim... : 😒

kkatkaa
10. aug 2009

monika to bude asi najdlhsich 12 dni v tvojom zivote co? 🙂

nadenkaaa
10. aug 2009

ja to budem vediet cez vikend na com som tento mesiac 😉

monikapd1
10. aug 2009

noo uvidime ako je na tom ked sem pride
nada tebe ide ako snazilkovanie?? hm koncom tyzdna cakas MS, ze?? co myslis ako to dopadne??

brisilda
10. aug 2009

pici ano uz o tom kocky pisali ze bud oslavuje alebo smuti 😒 kto vie ked sa neukaze ,ja ked som dostala mrchu po usilovnom snazeni sa mala som taku hnusnu depku, ze ju uz nechcem zazit 😖 aj ked toho mesiaca mi je jedno ci pride alebbo nie lebo v sept. ma caka narocna cesta autom no priznavam, ze isto budem sklamana ked mrcha dorazi takze pici a nadenka poradte nieco co vam pomaha na depku

monikapd1
10. aug 2009

ano katka to bude, som na to veelmi zvedava a dufam, ze tie tlaky v podbrusku nebudu pruh 😖

ninka0404
10. aug 2009

Tak pockam este 1 den a potom budem robit testi, inak k tomu fajceniu a pitiu kavy...

ja ked som cakala maleho, tak kava sa mi uplne sprotivila a fajcit som nikdy nefajcila a vyhybala som sa takemu prostrediu, ale po porode so mnou lezali mamicky, ktore fajcili cele tehu a deticky boli velmi malinke, dokonca chodili fajcit na balkon, ja to nechapem, nevazia si, ze maju a mozu mat zdrave dieta 😠 😠

nadenkaaa
10. aug 2009

bris snazim sa mysliet pozitivne ,nesledujem sa a pockam ci bude meskat mrcha ,ja som to do juna ani neriesila nejako zeby som mala depku z toho ze sa nedari lebo som mala skolu statnice a tak ale potom ako mi to zblbo v juni som uz depku púotom mala a este vacsiu ked som sa dozvedela ze svagrina caka babetko v marci a my stale nic 😖 😒 ☹ a tento mesiac sme sa teda do toho viac opreli tak uvidime a ako som povedala pokial sa do novembra nezadari pojdeme obaja k lekarovi -moj manzel uz zacina mat take divne reci v zmysle ze asi je neplodny a podobne ☹ 😒

kkatkaa
10. aug 2009

nadenka tak drzim palce ty uz coskoro budes vediet ako na tom si 😉 tak drzim palce aby vies co - mrcha nedorazila 😀
myslim ze to beries dobre ze to este zatial nehrotite a manzela sa snaz nejako upokojit nech si to tak neberie 😉

monikapd1
10. aug 2009

ja sa tiez snazim nesledovat, ale nejake veci sa mi prehliadnut nedaju 😔 a tak si nahovaram, ze tehu nemozem byt, ze mam nadvahu a vtedy to ide tazko a ine veci, no tajne v kutiku duse dufam, ze tehu som. je fakt teraz tazke cakat tych 12 dni, ale zas nezblaznim sa. 😉

nadenkaaa
10. aug 2009

dakujem kati snazim sa mm upokojit je to dost tazke ked uz by sme obaja velmi chceli babo,ja mam 30 on 34 zabezpeceni sme byvat kde mame, len to bebtko nam ku stastiu chyba ale snad uz na vianoce uz budeme v trojici-teda nase malinke v brusku 🙂 😵

kkatkaa
10. aug 2009

ja by som vam rada napisala dokedy este cakam na mrchu ale ja to mam dost nepravidelne ako som uz pisala takze ju cakam v rozpati od vcera asi do 15 tak vobec neviem kedy ma prist ale nemusela by 😉

nadenkaaa
10. aug 2009

tak kati drzim palce aby nedorazila 😉

pici
10. aug 2009

no tak nech ta mrcha pekne krasne kati obide... 😔

kkatkaa
10. aug 2009

diky baby ja vam tiez drzim palce aby sa to uz coskoro podarilo 🙂

brisilda
10. aug 2009

no a nelan katutku ale nas vsetke nech toho mesiaca mrcha neprekvapi

nadenkaaa
10. aug 2009

bris,tak to by bol uplne idealny stav 😉 😵

kkatkaa
10. aug 2009

presne tak bris nech nepride k nikomu
ale ja citim uz tyzden ze na mna tento mesiac pride - a bude to asi coskoro ☹ 😠

brisilda
10. aug 2009

katka ale aj tehu priznaky su take 😉 ale radsej som ticho 😉

kkatkaa
10. aug 2009

faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt no to by bolo super keby - ale ja ich mam take iste ako kazdy mesiac takze bris bohuzial nic ☹ 😢
inak ked sme uz pri tom, ako by sa dalo rozlisit ze je to tehu od PMS? v com su tehu priznaky ine?

brisilda
10. aug 2009

katka tazko povedat kedze u kazdeho su ine a po vacsine sa prejavuju az po 4 tyzdnoch 😖 zvlast ked si prvorodicka . proste musis sa eraz spoliehat lan na to ze mrcha nepride a potom postupne pridu aj ine priznaky boles maternice cize v podbrusku, citlive prsniky, bradavky, bude ti zle na vracanie atd.

kkatkaa
10. aug 2009

ok diky bris lebo ja som nad tym uz premyslala lebo som si citala ake su klasicke priznaky PMS a ake su klasicke priznaky tehu a zdalo sa mi to velmi podobne. tak ma skratka zaujimalo ze ako to teda rozlisit, ale ta mrcha bude v tomto asi ten najspolahlivejsi prvy priznak tak tu o nej musime len pekne pisat aby na nas bola dobrucka a neprisla mrska jedna 😉 😀 😀

brisilda
10. aug 2009

tak ja som pri prvom na to prisla tak, ze testik ukazal // ale neviem po akom case som si ho robila ani to ci mi meskala uz mrcha a az ked som navstvila dokiho som mala v podbrusku bolesti 😉

kkatkaa
10. aug 2009

ja som si povedala ze testnem az ked bude mrska (pekne o nej treba 😉 ) meskat a kedze som este v rozpati kedy moze prist tak este netestujem ak by nahodou neprisla tak by som testla okolo 20 to by asi az vtedy malo nejaky vyznam
a ked si sa vtedy testla ked ti testik ukazal // si mala nejake podozrenie alebo to bolo len tak zo zvedavosti ze vyskusas?

pici
10. aug 2009

ja sa testnem az ked bude mrcha veeeeeeeelmi dlho meskat... lebo som minula uz tolko na testy

lucialen
10. aug 2009

Citim sa tehotna, totalne unavena aj ked nic nerobim 🙂 Az na to, ze mrcha skoncila pred 5timi dnami a teplota tomu tiez nenasveduje 😀

kkatkaa
10. aug 2009

lucialen to by bolo super ale myslis si ze je to mozne 5 dni po mrche? ja neviem preto sa pytam
pici ved to tie testy idu dobre do penazi ja keby som sa testovala vzdy ked si na to pomyslim tak by som velmi rychlo bola na mizine 🙂

pici
10. aug 2009

cisto teoreticky to nie je vylucene.. ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre