• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Baby a vy po mrche nemate nejake vytoky, teda nejaky hlien, ci ako sa to vola :confounded: Citala som, ze po mrche by mali byt suche dni, nejaky tyzden, ale ja samozrejme, stale nieco :unamused:
10. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja asi pojdem, som straasne nevyspata :frowning2:
10. aug 2009 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak monika dobru noc a neboj sa si ok
10. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja myslim ze nemam resp. som si nic take nevsimla ale som v (ne)ocakavani mrchy tak to mozem ked ta odsledovat :wink:
10. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ooo:slight_smile: Dufam, ze je to tak a nech ste rychlo vsetky tehuuuuuuuu:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Ja sa tak tesim:slight_smile: Som zvedava, ako zareaguje priatel:slight_smile::slight_smile: Nie je velmi romanticky typ:slight_smile::slight_smile: :cry:
10. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a ja mam stale nieco, ale vraj je to ok nemusim sa strachovat. tak este raz bru nocku a hadam sa aj ja pridam k cheer, malalady, lenke a ostatnym tehulkam :dizzy_face:
10. aug 2009 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, dufam,ze nedostanes :slight_smile: Vy skusate prvy mesiac?
10. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verime a drzime palce:slight_smile::slight_smile: Dobru nocku, Monika
10. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Monika a Cicimon tiez drzim palce :wink:
10. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj ja dufam no :slight_smile: predpriprava bola v juni, naplno sme zacali v juli teraz je to druhy mesiac
vy dlhsie?
10. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka ja som prehliadla tvoju odpoved o tej svadbe jasne ze rozumiem ked si zariadujete byvanie tak svadba moze pockat ale mohli by ste mat aj skromnu verziu ak by ste velmi chceli :wink:
tak nech si rychlo urobis dalsi potvrdzujuci testik a nech nam mozes poslat tehu virusiky :grinning:
10. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme zacali v maji, ale v marci som mala kyret. Doktorka povedala, ze mame cakat 6 mesiacov, kym sa maternica zotavi, Tak este asi nie je pripravena :confounded:
10. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no moze byt ale ked tak a mali by ste posluchnut doktorku tak to od septembra ak dobre pocitam mozte na to skocit to by uz mala byt pripravena a to uz nie je tak dlho necely mesiacik :wink: a to by ti vyhovovalo tusim aj so skolou ako si pisala a so statnicami :slight_smile:
10. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ano, snazim sa posurit noc, aby bol rychlo den a pohla robit dalsi, ale velmi mi to nejde:grinning:
Potrebujeme zobrat uver a ako svojim by nam ho nedali.... :frowning2: Preto musime pockat :unamused:
Ale ked ho dostaneme, svadba moze byt aj v stredu:grinning:
10. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vies, ale v nemocnici mi doktorka povedala cakat 2mesiace, primar 3 mesiace a moja 6 mesiacov. Tak sme mali na vyber :slight_smile:
10. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka tak to uz hej tak drzim palce nech uz ten uver coskoro mate a nech nam potom hned oznamis kedy bude svadba ale este predtym sem zavesis fotku testika s // :grinning:
10. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aha tak ste tusim vybrali zlatu strednu cestu no ale ved ani ta najdlhsia doba sa vas uz dlho tykat nebude a coskoro uplynie :wink: tak najneskor v septembri zasa hor sa do snazeina
10. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne:slight_smile: Strasne pekne dakujem, Katka:slight_smile: Tak drzim palceky:slight_smile::slight_smile: Pojdem si oddychnut:slight_smile: Papa a dobru noc:slight_smile::slight_smile: Tesim sa na zajtra:slight_smile: Plodnu noc:slight_smile:
10. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dobru nocku a dakujem
zajtra sa urcite ozvi
10. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to tu uz nikto nie je? nejako to tu utichlo :frowning2:
10. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to vzdavam lebo si asi momentalne pisem sama so sebou :frowning2:
tak sa ked tak ozvite az sem niekto pride pa zatial
10. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do vane :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky takze mame tu temu priznaky ja som estelen 12 DC a priznaky mam ale asi tie ovulacne :slight_smile:))) :wink: aj ked podla mna ocu som uz mala ak nie tak ju mam dnes :wink:
10. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon tak si ju uzi aj ja mam na nu chut ale ked tam vlezem tak aj zaspim:slight_smile:)
10. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bris ja som 10DC a ovulka bude najskor o tyzden :wink:
10. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja neviem uz treti den ma boli v podbrusku nie vajecniky je to taka prijemna bolest nikdy som ju nemala , podla mikroskopu som mala ovu jemne papradie sa tam zjavilo :unamused: ja neviem co ine okrem ovu to moze byt a vytok toho mesiaca aky taky mam je slabulilinky dnes uz mierne dobiela take priesvitnobiele ale minimalne a zapal isto nemmam ziaden
10. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave sme s mm dopozerali Ice Age 3 a ideme snazilkovat :wink: dobru nocku vsetkym :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to musi byt ovulka :slight_smile: To je super taka skora ovulka, zavidim :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadenka, este vas to bavi? :wink: Stale kazdy den??? Nemala by ti uz neprijst mrcha?
10. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja som si to tiez myslela ale min. mesiaca som take nieco nemala :unamused: cize teraz len aby to bola OCU ako ma byt a aby sa vajko pekne krasne uhniezdilo ved ma na to casu a casu mrchu ocakavam az 25-27 tak hadam dovtedy uz budem vediet nacom som
10. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok