• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
lenushka.. a kedy si mala dostan ms?
11. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pici aj ty si Zuzka ne? :wink:
11. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
bris pochvala ze si ranne vtaca :wink:
malalady super krasa len nezabudni na virusiky :wink:
to nestastie je hrozna tragedia :frowning2: :cry: :cry:
zuzanky tiez prajem vsetko naj k meninkam :slight_smile: nech sa vam hlavne jedno zadari :wink:
minka ved ked sa ti dvakrat do svadby nechce ja by som radsej pockala az na tu v kostole a poriadne si ju potom uzila uz aj s babatkom a nie tehotna :wink:
11. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a teraz som nasla aj taky cervenkasty vytok,ako ked mi vzdy mrcha zacina:(

a baby dik za rady:slight_smile: uz som sa o tom bavila aj s mamcou a ta povedala ze pockame na babatko,ze naco dva krat,a chce v kostole hlavne,este s tym mojim musime sa dohodnut
11. aug 2009 o 10:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenushka to je moooooooooooooo super sprava takto po ranu :wink: gratulujem
11. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej malalady si ma predbehla s tymi virusiky takze moooooooooooooooooc diky ze na nas myslis a ze sa podelis :grinning:
11. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka21 hovorím ti že mrška ti može prísť,ale len taká čo ti bude trvat 3dni.. a aj to maš medzi tými tromi dnami také prestavky,že raz máš a raz nemáš.. ja som to mala tiež.. :wink: robkala si si testik ešte? či sú tam ?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ja nemam nove nic :( jedine mam asi OVU no teda OCU :grinning: ale ta sa hlasi az po 10 hodine cize teraz nemam ziadne bolesti :grinning: inak toho mesiaca mi to je jedno ako to dopadne kedze v sept. sa ide na dofcu ale budem sklamana :cry: to viem uz teraz s tej mrsky :wink:
11. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatakaa.. na vás a nemysliet? blážniš :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak malalady ako si dopadla na sone???mame aj foto?
11. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady, dnes mala dojst, ale este tu nie je a snad ani nepride, mrcha jedna mrchovska:grinning:

Aj ja prajem vsekym Zuzkam vsetko najlepsie a hlavne splnene sny:slight_smile: babätkovske :slight_smile:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mimka, je mi to luto...
11. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady mna bolia prsia, ale tie ma bolievaju aj pred mrchou, ale tu mam az o 11 dni a vcera po kave ma prestali boliet potom navecer zas zacali, rano zas prestali a teraz trosilinku bolia, ale v podbrusku mam take talky stale :confounded:
11. aug 2009 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda.. neni foto bo tam ešte nič nevidno.. a ešte si lekár pytal za opakované vyšetrenie 5€ :angry: som kukala ako puk čo to je :confounded: :confused:
11. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do prcic aj ja chcem mat na testiku // :cry: :cry: :cry: ale bojim sa testovat :wink: myslim toho 20 by som aj testla no neviem :frowning2: skoda, ze chcenie nestaci
11. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, ty sa mi zdas pozitivna :grinning:
11. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ja aj 10 € dam ked budem tehu len az mam foto od zaciatku :grinning: :grinning: :grinning: a na 4 D ultrazvuk by som sla aj keby neviem co bolo a to nielen pre foto a video ale hlavne preto, ze tam vysetria vnutorne organy dietatka :wink:
lenushka tak počkaj ešte týžden.. :wink: a utekaj ku gyn. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

monikapd1 :wink: hm,hm.. :grinning: zdáš sa ako tehulka :grinning:
Minka, hadam to je ok, ale ja by som asi nabehla k doktorovi, len tak pre istotu a vsetko mu porozpravala :wink:
11. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no to pojdem aj ja na 4D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si nenehám ujst xii.. :grinning: :grinning: :grinning: juj na to sa velmi teším och joj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to ne za foto pýtal.. to len za opakovane vyšetrenie bez foto nič len za to,že mi potvrdil tehu.. a pritom mi on kázal druhy krat prist svinucha.. chcel zarobit :pensive:
11. aug 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, ja neviem, nie som si ista :frowning2:
11. aug 2009 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tiez to vidim pozitivne aj mna bolievaju prsia pred mrchou ale iba tyzden pred cize 11 dni je dost skus sa bud. tyzden testnut :wink:
11. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,boli tam dve // a silne,tak to si ma malalady potesila:slight_smile:) tak uz som kludna:slight_smile:takze si v 4-5tt a este nic nevidno?ani malu bodku??? a co to je to opakovane?ze vzdy ked tam prides das 5 eciek??

monikapd1 super znamenia:slight_smile:a vidno ti aj zilky? mne sa poriadne zvacsili prsia,a boliaaaaaaaaaa,
11. aug 2009 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,
gratulujem vsetkym novym tehulkam a vsetko najlepsie Zuzkam :slight_smile:
11. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen.. ja som bola na sone po tej čudnej mrche a nepotvrdil mi tehu.. ešte tam nič nevidel.. ak tak minka dostane tu očistu :grinning: tak len koli tomu,že otehotnela tesne pred ms.. :wink:
11. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u vas je take krasne pocasie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi presedim na konikovi cely den :slight_smile:
11. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz malalady asi maju taxu, ze moze ta vysetrit len raz do mesiaca a kedze to bolo castejsie tak si dal za to zaplatit akosi sa mi to nezda
11. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkaaaaaaaaa tak ty čo robíííš však si jasná tehulka.. aj mne sa zvačšili prsia naskočila žilka hned od začiatku oplodnenia :grinning: a prsia bolia ako šlak.. sa nestraššššššššššššššššššššššššššššššš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ano krasne pocasie od polnoci nam tu prsiiiii :wink:
11. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a minka, vy ste si robili prvy test rusim nejako dost skoro, co si pamatam... alebo sa mylim? po akom case najskor vam ukazalo nejaku (aj ked tzv. duchovu) ciarku?
11. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre ms som nemohla,lebo sme sa potom uz moc nesnazili:slight_smile: snazilil sme sa v kuse ked mi skoncila:slight_smile: uvidime,dam tomu do piatka cas,lebo dr tam bude az v piatok,
11. aug 2009 o 10:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok