Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. aug 2009

Rozhodla som sa pozerat Ordinaciu v ruzovej zahrade, ja som to nikdy nepozerala, tak teraz to pomaly dobieham cez internet 🙂 Zatial sa uspesne vyhybam upratovaniu 😀

brisilda
11. aug 2009

monika len to prosim nezariekni 😒 lebo sme v prdeli 😢 😢 😢 😢

kkatkaa
11. aug 2009

michelle to stretko nie je vobec zly napad ved sme sa tu pekne skamaratili si myslim a ak by to nevyslo na prvy raz tak by sa dalo repepte 😉
aha lebo ja zilky teda viditelne bezne nemam a ani teraz velmi nie takze nic asi nebude ☹
minka a ty so zilkami si to mala ako?
inak malalady dik aj tak za odpoved vies uz by som chcela taku zilku aj ja 😉

brisilda
11. aug 2009

luci ja kebyze tu nemam deti tak tiez pozeram ale Panelak 😀 no nic kuknem vecer

kkatkaa
11. aug 2009

vidis luci aj to je riesenie 😉 a je to aj s vhodnou tematikou pre nas 😀 😀 😀
bris co maj niekoho na prazdninach? nejakych partakov pre Samka?

brisilda
11. aug 2009

katka a el ta zilka neni pravidlo niekto nema ziadne priznaky proste jedneho dna sa zabudis a pride ti zle 😉 neber to tak, ze je to priznak ktory ma kazdy ee je ich viac aj bolest hlavy sa tam zaraduje ved kuk priznaky na nete

michelle
11. aug 2009

bris mne trochu trvalo, kym som dosla na to ako to treba. staci dat len malo, ale nechat uplne zaschnut. ked to nenechas zaschnut uplne, vidis ine ako ked ti to je suche. a kedy? mne rano pred umytim zubov ukazuje vselico, ale nie to, co by malo (takze asi rovnako ako tebe 😕 ). takze testujem po umyti zubov alebo kedykolvek cez den, ked nemam tesne po najedeni. v navode pisu, ze sa odporuca vyplachnut si predtym usta. a co ti teaz ukazuje?
luci aj tak sa da 🙂 to mas aj tyzden o zabavu postarane 😀 pivnica pocka 😉

nadenkaaa
11. aug 2009

varit dnes este nemusim, ja som teraz poutierala prach a mam tu kopku na zehlenie tak asi to budem robit 😉

michelle
11. aug 2009

katka urcite to nie je zly napad 🙂 ja som kedysi zacinala na mojasvadba.sk, tak sme si vytvorili partiu 6 parov, teraz uz aj s detickami, pravidelne sa stretavame cele rodinky 🙂

brisilda
11. aug 2009

katka nie ale opatrujem deti 🙂 mam tu maleho chlapceka 🙂))
michelle tak mne tiez ukazuje kadeco 🙂)))) no mala som aj papradie idem skusit co mi ukaze teraz a inak tiez to nechavam zaschnut niekedy aj hodinu sa podari ked na to zabudnem 😀 😀 😀

michelle
11. aug 2009

bris ja mam papradie uz celych 9 dni, ale na tu ovulku to bolo take ine, presne podla obrazku. teraz to vyzera ako ked mas mraz na okne.. take vlockoidne. a etda 9 dni uz je celkom dost dlho, ze? ...nebude to znak tehu? 😕 taka vzorka v navode neni 😨

brisilda
11. aug 2009

veru mali tam dat aj taku vzorku ktora ukaze tehotenstvo 🙂))

monikapd1
11. aug 2009

noo baby vy budete teda uz skoro tehu ked si to uz takto testujete a bris hadam to nezakriknem, to by ma ani nenapadlo ☹

monikapd1
11. aug 2009

inak neviete kde je cheer????? 😕

brisilda
11. aug 2009

monika testujeme len ovu ale neni to na 100% kedze folikul prasknut nemusi 😢

brisilda
11. aug 2009

asi na nas zabudla 😀 ale nie ma podla mna vela prace 😉

malalady
11. aug 2009

juj bábiky prepačte ja som si na chvilu musela lahnut bo som mala hlavičku ako na kolotoči 😒 ja inak nezvraciam mne je len akokeby som mala íst každú chvilu 😒 ale naštastie ne 😀

kkatkaa
11. aug 2009

michell to je super ze sa takto stretavate tak baby stoji to za zvazenie co vy na to? ale pockame az budeme vsetky tehulky a potom dame meeting? 😉
bris ako opatrujes ich ako job?
viem ze ta zilka nemusi byt u kazdeho len ma to zaujalo kedze ju mali malalady i minka 😉
a malalady ked si mala len tu 3dnovu mrsku prisla ti tak ako mala alebo meskala?

malalady
11. aug 2009

kkatkaa nepamatam si presne 😢

kkatkaa
11. aug 2009

chudatko malalady asi to nie je nic moc ale urcite ten pocit stastia ze si tehu prevlada 😉 tak sa drz nech ti nie je moc zle
nevadi ze si nepamatas ja len nahodou som chcela ze ci nevies
ja som mala posledny cyklus 33dnovy teraz som 31DC ale nechcem sa testnut aby som nebola sklamana lebo citim a viem ze mrska sa blizi ☹ 😠 tak sa informujem viac menej kvoli buducemu cyklu 😉

michelle
11. aug 2009

bris ktovie, ci sa tehotensky hormon prejavuje nejako v slinach... lebo to "papradie" je vraj estrogen, ktoreho hladina je pri ovulacii vyssia. a pri tehotenstve je HCG, zeby sa prejavoval ako zamrznute vlocky? 😕 ...alebo to, ze to tam mam uz 9 dni, moze znamenat, ze ovualcia presla do tehotenstva a teda ukazuje stale zvyseny estrogen? who knows.. sak... uvidime o par tyzdnov 🙂 ...alebo neuvidime 😒

monika ktovie ako to s nami bude.. teda so mnou... mozno ma predbehnes, ktovie 😉 prajem ti to.

katka mne je jedno, ako sa dohodneme, tak bude... 🙂

monikapd1
11. aug 2009

michell dakujem 🙂 mozno ano mozno nie, nechame sa prekvapkat 😉

tea333
11. aug 2009

dobre ranko 😵 😕 😅 😔 😢

kkatkaa
11. aug 2009

dobre ranko tea vyspinkana doruzova? 😉

fazulka1512
11. aug 2009

ahojte kamosky moje, mne odisiel monitor na pc, tak som tu nebola ale mam pozicany notebook, tak pisem
idem si vas precitat co ste popisali, da mi to dost zabrat, velmi sa tesim ze som tu s vami

kkatkaa
11. aug 2009

to je super fazulka tak rychlo precitaj a zapoj sa 😉

tea333
11. aug 2009

fazulka ahooj 🙂

kkatka ani nie priatel prisiel z vyletu o pol 4 rano a zobudil ma a som nemohla do 5 zaspat..jaaaj 🙄
a vitam nove tvare z predoslych stran 🙂

brisilda
11. aug 2009

katka ano je to ako keby moja praca 🙂) kedze som nezamestnana tak pomaham kamoske 😉
michelle tak skusila som a papradie neni ziadne 😖 cize bud bola ovu ale neuspesna kedze to bolo slabe papradie asi folikul nepraskol 😠 uvidim alebo som mala ovu hned po mrche a ked kym som si mikroskop kupila tak mi ovu koncila 😒 teraz tam su len gulicky aj to len len je to ako ked ho umyje cistou vodou taktiez su tam gulicky ☹ no pockam do mrsky

kkatkaa
11. aug 2009

tea no to aby si vedela ze sa ti vratil zivy a zdravy 😉 tak si to mala nejako vyuzit 😉

michelle
11. aug 2009

tea vitaj, ze dobre ranko 😅 sa mas 😉

fazulka ahoj 🙂

bris, ja neviem ci to tak je, kazdopadne ja to tam od zjavnej ovulky mam. neviem co to znamena. kedy si prvy krat slintala? v ktory den cyklu? je mozne, ze ti len ovulka skoncila, ktora kludne mohla byt uspesna.... sak ako hororois nechame sa prekvapkat 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre