• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
veru tea mala si ja som tiez myslela, ze dame pauzu a nakoniec pauza nebola :slight_smile:)))
11. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ja som mala mrchu od 31 do 3.7.2009 a mikroskop som kupila az piatok 7 :frowning2: ktoho vie mozno estelen bude ovu alebo bola niektore zeny maju ovu hned po mrche :unamused:
11. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris asi myslis august, nie jul, predpokaldam :slight_smile: tak to nie je neskoro... ale ak si uz papradie mala a teraz ho tam uz niekolko dni za sebou nemas, tak asi mas po... kamoske to ukazovalo papradie este v den skoncenia ms.. tak testuj a pozoruj, podla toho zistis, kedy mas a kedy nemas.
11. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, popisali ste toho riadne vela
tehulkam srdecne blahozelam, vitam nove snazilky, som rada ze ste sa pridali k nam :slight_smile:
jedna vec ma trapi ze sa tu neukazala bianca a som velmi zvedava ako je na tom ona, nepresla nahodou uz do temy kde su tehulky, hm :wink:
ja mam mrchu 4 den, uz sa blizim k ukonceniu, tak som zvedava ako sa mm posnazi
11. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak testujem :slight_smile:))) uvidim co a ako inyk tam aj pise, ze to treba pozorovat aspon 3 mesiace
11. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte zabudla som, zuzankam vsetko najlepsie k meninam :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris niekto mozno ani nestihne tolko pozorovat :wink: tak nech je to nas pripad :sunglasses:
11. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka nevieme co je s nou :frowning2:
11. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kiez by to bol nas pripad lebo pave som presuvala skrinu velmi tazku z jedneho miesta na druhy cele brucho ma boli a min. vytok je ten natahovaci bielopriesvitny :unamused: tak hadam to je znamenie, ze ovu uz bola a ze bola uspesna :wink: teraz som tu skrinu nechalal tak a cakam kym pride manzel az nahodou nedostanem pruh :unamused:
11. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris davaj pozor aby si si neublizila
11. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak uz som kludnejsia:slight_smile: sup kuk do mojho albumu,pred chvilkou som si testla,tie moje silne krce budu z tej fazulky:slight_smile: ciarka je uz poriadne silna:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no, bacha davaj..
mna inac napadlo, ze by bolo dobre otestovat flusatko na tehulkach, ze co ukazuje im, nech vieme. neni to dobry napad? ....ci?
11. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka jeeej, tak to uz je totalna istota :dizzy_face:
11. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je flusatko?
11. aug 2009 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka mas nadherne dve ciarocky, aj ja by som uz take chcela :cry:
11. aug 2009 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka je to tutovka, super
a ja cem take :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hapci hapci!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
A nech ste vsetky do konca mesiaca iste!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 13:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak ma dost boli podbrusko :frowning2: hlavne ked kracam po schodoch a lava strana ma boli furt :unamused:
11. aug 2009 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, to je pracovny nazov pre ovulacny tester - mikroskop, kuk sem: http://biotest.szm.sk/order.htm
11. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa nestiham citat :frowning2: idem vyvesit pradlo, varila som rybicku :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka dakujeme :wink:
11. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, ale inak ti mooooooc gratulejem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrozne sa to tu zatehulkovalo :slight_smile: :grinning:
11. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj,uha,to je husta vec, tak hadam vam to s tym klapne.idem ja cosi porobit som pospala a zasa tu sedim,takze musim makat:slight_smile:drzim palceky:slight_smile:
11. aug 2009 o 13:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ak sa nemylim tak ty o taky tyzden tiez budes vediet na com si, myslim si ze sa pridas k nim
11. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka uvidime... testujeme...
inak bris ty nemas okolo seba nejaku tehulku? ze by si na nej testla flusatko? :confused:
11. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo nic idem ja baby, vidime sa neskor, musim ist do mesta :unamused:
11. aug 2009 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tvoje // su uplne naaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeee gratulujem ti k nim je to fakt krasa :grinning: :grinning: :grinning:
a diky za virusiky
krasne nam to tu pribuda :slight_smile:
11. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som citala, ze ak vajicko v case ovualcie nie je oplodnene, hladina estrogenu postupne prudko klesa. ak k oplodneniu doslo, zaktivuje sa cinnost tzv. zlteho telieska, ktory zacina produkovat estrogen. z toho mi vyhcadza, ze ak je teda pravda to, ze flusatko reaguje v slinach na estrogen vytvaranim krystalikov, ci papradia ci akotonazveme, potom ak sa este dlho po vytestovanej ovulacii krystaliky objavuju, da sa predpokladat, ze ide o tehotenstvo.... ci? :confused:
11. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle je to spekulacia dost..pockaj na test :wink:
11. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok