Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
11. aug 2009

veru tea mala si ja som tiez myslela, ze dame pauzu a nakoniec pauza nebola 🙂)))

brisilda
11. aug 2009

michelle ja som mala mrchu od 31 do 3.7.2009 a mikroskop som kupila az piatok 7 ☹ ktoho vie mozno estelen bude ovu alebo bola niektore zeny maju ovu hned po mrche 😒

michelle
11. aug 2009

bris asi myslis august, nie jul, predpokaldam 🙂 tak to nie je neskoro... ale ak si uz papradie mala a teraz ho tam uz niekolko dni za sebou nemas, tak asi mas po... kamoske to ukazovalo papradie este v den skoncenia ms.. tak testuj a pozoruj, podla toho zistis, kedy mas a kedy nemas.

fazulka1512
11. aug 2009

no, popisali ste toho riadne vela
tehulkam srdecne blahozelam, vitam nove snazilky, som rada ze ste sa pridali k nam 🙂
jedna vec ma trapi ze sa tu neukazala bianca a som velmi zvedava ako je na tom ona, nepresla nahodou uz do temy kde su tehulky, hm 😉
ja mam mrchu 4 den, uz sa blizim k ukonceniu, tak som zvedava ako sa mm posnazi

brisilda
11. aug 2009

tak tak testujem 🙂))) uvidim co a ako inyk tam aj pise, ze to treba pozorovat aspon 3 mesiace

fazulka1512
11. aug 2009

prepacte zabudla som, zuzankam vsetko najlepsie k meninam 🙂

michelle
11. aug 2009

bris niekto mozno ani nestihne tolko pozorovat 😉 tak nech je to nas pripad 😎

brisilda
11. aug 2009

fazulka nevieme co je s nou ☹

brisilda
11. aug 2009

no kiez by to bol nas pripad lebo pave som presuvala skrinu velmi tazku z jedneho miesta na druhy cele brucho ma boli a min. vytok je ten natahovaci bielopriesvitny 😒 tak hadam to je znamenie, ze ovu uz bola a ze bola uspesna 😉 teraz som tu skrinu nechalal tak a cakam kym pride manzel az nahodou nedostanem pruh 😒

fazulka1512
11. aug 2009

bris davaj pozor aby si si neublizila

minka21
11. aug 2009

Baby tak uz som kludnejsia🙂 sup kuk do mojho albumu,pred chvilkou som si testla,tie moje silne krce budu z tej fazulky🙂 ciarka je uz poriadne silna🙂 😵 😵 😵 😵 😵

michelle
11. aug 2009

bris no, bacha davaj..
mna inac napadlo, ze by bolo dobre otestovat flusatko na tehulkach, ze co ukazuje im, nech vieme. neni to dobry napad? ....ci?

michelle
11. aug 2009

minka jeeej, tak to uz je totalna istota 😵

minka21
11. aug 2009

co je flusatko?

monikapd1
11. aug 2009

minka mas nadherne dve ciarocky, aj ja by som uz take chcela 😢

fazulka1512
11. aug 2009

minka je to tutovka, super
a ja cem take 🙂

minka21
11. aug 2009

ved hapci hapci!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
A nech ste vsetky do konca mesiaca iste!!!!!! 😵 😵 😵

monikapd1
11. aug 2009

baby inak ma dost boli podbrusko ☹ hlavne ked kracam po schodoch a lava strana ma boli furt 😒

michelle
11. aug 2009

minka, to je pracovny nazov pre ovulacny tester - mikroskop, kuk sem: http://biotest.szm.sk/order.htm

tea333
11. aug 2009

aa nestiham citat ☹ idem vyvesit pradlo, varila som rybicku 🙂

fazulka1512
11. aug 2009

minka dakujeme 😉

monikapd1
11. aug 2009

minka, ale inak ti mooooooc gratulejem 😀 😀 😀 😀

tea333
11. aug 2009

hrozne sa to tu zatehulkovalo 🙂 😀

minka21
11. aug 2009

jaaaaj,uha,to je husta vec, tak hadam vam to s tym klapne.idem ja cosi porobit som pospala a zasa tu sedim,takze musim makat🙂drzim palceky🙂

fazulka1512
11. aug 2009

tea ak sa nemylim tak ty o taky tyzden tiez budes vediet na com si, myslim si ze sa pridas k nim

michelle
11. aug 2009

minka uvidime... testujeme...
inak bris ty nemas okolo seba nejaku tehulku? ze by si na nej testla flusatko? 😕

monikapd1
11. aug 2009

noo nic idem ja baby, vidime sa neskor, musim ist do mesta 😒

kkatkaa
11. aug 2009

minka tvoje // su uplne naaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeee gratulujem ti k nim je to fakt krasa 😀 😀 😀
a diky za virusiky
krasne nam to tu pribuda 🙂

michelle
11. aug 2009

prave som citala, ze ak vajicko v case ovualcie nie je oplodnene, hladina estrogenu postupne prudko klesa. ak k oplodneniu doslo, zaktivuje sa cinnost tzv. zlteho telieska, ktory zacina produkovat estrogen. z toho mi vyhcadza, ze ak je teda pravda to, ze flusatko reaguje v slinach na estrogen vytvaranim krystalikov, ci papradia ci akotonazveme, potom ak sa este dlho po vytestovanej ovulacii krystaliky objavuju, da sa predpokladat, ze ide o tehotenstvo.... ci? 😕

tea333
11. aug 2009

michelle je to spekulacia dost..pockaj na test 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre