Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
12. aug 2009

michelle, veď Brusno je pri BB, zastav sa 😉 😀

U nás je hic, svieti slnko, dnes som sa teplejšie obliekla, lebo mi bola vcera koza, a teraz mi je zase teplo 😒

rhodosbb
12. aug 2009

kosa mi bola, nie koza 😀

tea333
12. aug 2009

rhodos ako naschval
inak este cicimon--gratulujem este raz! 😉
esteze oci mam ok 🙂

tea333
12. aug 2009

inak uz tak potichu myslim na testovanie, ale stale si hovorim nerooob, vydrz, uz iba par dni 😀

fazulka1512
12. aug 2009

idem varit ale budem aj nakukovat aka situacia

fazulka1512
12. aug 2009

tea vydrz, uz nemas vela
mas nejake priznaky,

fazulka1512
12. aug 2009

baby este taka otazocka, mna hned po ms na druhy den picha vajko, jeden den,potom v strede cyklu 3 dni a potom jeden den na konci, co to moze byt, vcera skoncila mrcha dnes popichuje vajko

tea333
12. aug 2009

priznaky nemam, len ma pobolievaju krize,ale aj tak je na priznaky skoro, podla mudrej tabulky na nete prznaky by sa mi mohli objavit tak 15., ale nespolieham sa na to ze ked ziadne nebudu nie som tehu 🙂

tea333
12. aug 2009

fazulka to vobec neviem, ale mna popichava casto a silno a bala som sa ze mam cystu ale ziadnu mi nenasli, tak si myslim ze moje vajo je egocentricky exhibicionista a neustale na seba potrebuje upriamovat pozornost 😀

luludi
12. aug 2009

tea: pockaj este, lebo aj ked si clovek povie, ze tam pravdepodobne este druhu ciarku nenajde, vzdy je to urcite sklamanie, ked ju tam nenajdes

fazulka1512
12. aug 2009

ale to nieje taka ze silna pichlava bolest,to je len taky jemny pich, mne to pripada ako keby mi vajko davalo vediet ze sa tam robi male vajko, potom na ovulke mi dava vediet ze je pripravene na cestu

aliva
12. aug 2009

Ahojte, neviem čo si mám o tom myslieť, ale viete mi poradiť?
V júli sme sa začali snažiť - poctivo 😉 a ms mi meškala asi 5 dní..
Ale presne v deň, keď som to mala dostať som začala slabulinko špiniť - celých 5 dní. Ale to sa nedalo považovať za ms.. Iba na wc na papieri svetlo hnedé - ani nie krv.. A potom som dva dni krvácala.. Tak si myslím že tehotné nie som - ani test my nevyšiel pozitívny. Robila som ho v deň keď som mala dostať ms.
A teraz asi po dvoch dňoch - zase som začala krvácať - ale iba jednorázovo - už zase nič... Krvácala som asi 5 minút. Ale dosť ma bolí brucho ako pri ms + hlava celkovo som neni vo svojej koži... Ináč nemám nejaké príznaky. Keď som bola naposledy tehotná /potratila som v 9tt/ mala som citlivé prsia. Teraz nie..
Myslíte si, že je ešte šanca že som predsa tehotná? Test si zajtra ráno spravím....
Stalo sa vám niečo podobné? Ináč mám ms pravidelnú.

rhodosbb
12. aug 2009

fazulka, mna dnes doobeda chytili take krce v podbrusku, ze som sa nemohla vystriet, trvalo to asi pol hodinu, som sa zvijala v krcoch...tiez neviem, co to bolo 😕

rhodosbb
12. aug 2009

ahoj Aliva,
dnes som prave o tom citala, ze mozes byt tehotna a predsa dostanes akokeby mrchu - take slabsie krvacanie a to krvacanie je sposobene zahniezdovanim vajicka v maternici. Objednaj sa k doktorke a budeš si na čistom 😉

aliva
12. aug 2009

ďakujem - spravím ráno test - a skočím k doktorovi.

tea333
12. aug 2009

aliva urcite si urob test rano,ak si tehotna tak uz je cas aby tam ta druha ciarka bola, spinenie nie je nic zvlastne v tehotenstve, myslim ze tam ta ciarka bude 😉

tea333
12. aug 2009

rhodosbb to uz baby spominali, ked si tehu tieto krce su castym javom 😉

tea333
12. aug 2009

dnes si kupim testiky a vydrzim tych par dni 🙂

brisilda
12. aug 2009

tea no tak som zvedava ako dlho ti to vydrzi 😀 mne manzel povedal, ze mi testy kupi az po 20 😀 😀 😀 on vie, ze ma svrbia prsty 🙂))ale teraz pockam pretoze trpezlivost ruze prinasa tak som zvedava ci ich prinesie aj mne 😀 ☹ hm.... priznaky nemam ziadne uz ani to podbrusko neboli ☹ 😒 😀

rhodosbb
12. aug 2009

joooj Tea, nevydrzis 😀 , ked si ich kupis dnes tak nevydrzis 😀, budu ta volat, urob si ma, tak ako mna volali, furt som ich chodila pozerat do kupelne do skrinky az som nevydrzala a urobila som si dva testy za deň 😀😀 😀

brisilda
12. aug 2009

veru aj ja som mala teketo priznaky ked som mala doma testy 🙂))))) teraz mam jeden no ten si nespravim nechavam si ho na potvrdenie tehotenstva 😀 😀 a dalsi mam ale ten sa moze robit az po mrske 😖 ma citlivost 20 mllU 😖

fazulka1512
12. aug 2009

bris a kedy by ti mala dorazit mrska
tea nekupuj testy budu ta len drazdit
alivia byby ti radia dobre,testi a budes vediet na com si

brisilda
12. aug 2009

aliva vyzeras nadejne skus sa uz testnut 🙂

brisilda
12. aug 2009

fazulka tak ja ani presne neviem ale cakam necakam ju cca 25-28 😒 tak nejak ked nedorazi tak sa testnem 😉 juuuj kiez by nedorazila a mala by som //

fazulka1512
12. aug 2009

ma ti dorazit 25-28 august, ked vtedy tak to sa este nacakas, ja som si myslela ze ty teraz v najblizsich dnoch

tea333
12. aug 2009

ja to predsa vydrzim 🙂 nebudem na to mysliet..teraz sa tesim na dovolenku, planujem prekvapko pre bratov, bodaj by som zabudla na tyzden uplne 😉

fazulka1512
12. aug 2009

tea tak nekupuj este pockaj

brisilda
12. aug 2009

tea tak podla mna to prekvapko bude stat zato

pici
12. aug 2009
brisilda
12. aug 2009

pici dik za stranku ja som podla toho mala mat bud vcera sex alebo dnes a zajtra ovu 😀 no vcera bola pauza a dnes sa ide na vec 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre