• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sisa a ten anovulacny cyklus je aky, ja tomu velmi nerozumiem
12. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka anovulacny cyklus je taky pri ktorom sa sice vajicko uvolni ale folikul nepraskne cize nedojde k oplodneniu vajucka :frowning2:
sisa tak teda drzim palce az mrcha nepride a ty si mozes dovolenku uzit v plnom prude :wink:
12. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne opravujem sa pri anovulacnom cykle nedojde ani k uvolneniu vajicka pretoze neni dozrete :frowning2:
12. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to anovulacny caklus nastava kedy, ked co
12. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zrazu mám nejako veľa roboty, idem makať. pekny dnik vam este prajem :wink: pa :slight_smile:
12. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka po vatsine vtedy ak zena uzivala Hak ale to sa po mesiaci da do poriadku skus kuknut na nete ak si budes merat BT tak podla toho vies kedy je a kedy neni ovu a kedy je anovulacny cyklus cize ja s tym zacinam od septembra a budem merat v ustach aby na mna manzel nepokukoval, ze co stvaram :grinning: :grinning: :grinning:
http://lesk.cas.sk/clanok/5871/meranie-bazalnych-teplot-kedy-mam-najvacsiu-sancu-otehotniet.html
12. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - bris uz pisala. ja mam PCOS (polycystycke vajecniky), takze zrejme nedoslo k ovulacii :unamused: teda aspon podla teploty nie. krcok som nesledovala, tak neviem.
12. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa hm..... ty si uz ako dlho meras teplotu?
12. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kto mi poradi kde by sa ten graf na BT dal vytlacit cisty???? potrebujem to vytlacit nechcem si to zapisovat na net kedze moja Anglitctina neni ktovie aka dobra :confounded:
12. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - zacala som merat, ked sme sa zacali snazit o danielka (2005), potom som nemerala a teraz od januara.
idem kuken kvoli tomu cistemu listu a dam link. nemcina u teba tiez nie?
12. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ja som si to uz nasla na nete :grinning: http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=89174 tam je to krasne podrobne popisane :wink: takze skusim su tam aj rady co a ako :wink:
12. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - je to sice v AJ, ale na znacenie ti to je snad jedno - http://www.mymonthlycycles.com/pdf/bbt_c_long.pdf
12. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, na tu stranku som uplne zabudla :slight_smile:
12. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diiiik no ja si prestudujem to co som nasla je tam aj popisany krok po kroku co ako treba http://merenibt.xf.cz/index2.html a napr. to skusim tu http://merenibt.xf.cz/fertilityfriend.html :grinning:
12. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a uz mi ani AJ netreba :slight_smile:))))) :grinning:
12. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na fertilityfriend si aj ja robim. ked sa v tom trochu zorientujes zistis, ze to je v poho a netreba ti ani extra znalost angliny.
12. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano mas pravdu no ja som to potrebovala niekde najst ked je to tak pekne popisane ako som nasla na tychto strankach :wink: som antitalent :frowning2: ale kym pride mrcha tak si to prestudujem a zorientujem sa :wink: a od dalsieho cyklu si meram aj ja :wink:
12. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mrcha mozno nepride a nebudes ani musiet zacat s meranim :wink:
12. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vdaka tejto stranke vsetky tehu priznaky ...... takze vidno, ze psychika pracuje :grinning: neva, beriem aj majove / junove babatko :dizzy_face: v podstate mi to je jedno, kedy sa narodi.
12. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som spat :slight_smile: dufam, ze ja nemam len vsugerovane priznaky :frowning2:
12. aug 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojky,nieco nove?moni mas nejake nove priznaky?
12. aug 2009 o 15:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi je aj spatne trosicku, najskor om myslela, ze je to preto, ze nepapam pravidlne, ale som najdena a je mi spatn, ale aj to mi obcas byvalo aj predtym :frowning2:
12. aug 2009 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby:slight_smile: no ako sa mi tu mate? :wink:
12. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawky malalady:slight_smile: ty ako sa mas??? ja mam take navaly tepla,a krce som mala dnes uz tiez:( dufam ze to prejde,zasa ta fazulka nemoze byt taka velka aby ma to tak bolelo
12. aug 2009 o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni jja som praveze mavala nechutenstvo,som zjedla za cely den len obed a vobec mi nic na chut neslo,ani som hlad necitila az vecer ked som lezala v posteli som si tak spomenula ze som za cely den moc toho nezjedla. kolko mas do mrchy??
12. aug 2009 o 16:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
minka tie krce to je v poho...to by si ich mala citit kazde rano a vecer niekedy aj cez den..to sa ti maternica roztahuje a pripravuje...ved tam rastie male mimco....kazdu minutu sa vyvija.. :slight_smile:

no mna dnes tak bol podbrusko som dnes 16DC...a normalne mam problem sa aj posadit co ma zo spodu to tak zacne boliet...tak neviem ci tento mesiac mam dvakrat ovu alebo co...no urcite to vecer s muzikom vyuzijem :grinning: :grinning: :sunglasses:
12. aug 2009 o 16:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cinimom gratulujem.....k dvom ciarockam...nech len pekne rastie a vyvyja sa malinke :slight_smile:
12. aug 2009 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa mi zdaju moc silne,ani pochnut sa v tom momente nemozem pochnut,no co uz,uvidime:slight_smile:

a k dr pojdem asi az za take 3tyzdne.nech je tam uz aj co vidiet:slight_smile:
12. aug 2009 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som isla skor...lebo to predsa bude ti robit odbery rozne...a nahodou aj ked nieco bude hrozit tak ti vie dat niejake lieky...alebo na tie krce vacsinou davaju duphaston...pre istotu...
12. aug 2009 o 16:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este chvilku pockam,mozno ak to neprejde tak buduci tyzden
12. aug 2009 o 16:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok