• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no a to video som uz aj ja videla :slight_smile: esteze to malo stastny koniec :wink:
12. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si uz po dietati budem len spominat na 55kg :unamused: Ale pokial bude hore bohato, tak sa potesim :slight_smile:
12. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak bota budes mat len v case kojenia :grinning: po kojeni to splasne na povodnu velkost :angry:
12. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si ma nepotesila :frowning2: Dufam, ze sa nezmensia :slight_smile: To uz nie je velmi realne :slight_smile:
12. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmenit sa zmenia :slight_smile: co by nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz nebudu tak pevne :slight_smile: ale co je male to neovysne chi chi chi :dizzy_face: takze ja mam stastie :grinning:
12. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by sa aj zmensit mohli potom :wink:
12. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len aby mi neostali len ovisnute kozky s bradavkami, ktore budem rolovat do podprdy :grinning:
12. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no poniektore tak maju :grinning: ale nas pripat to hadam nebude :grinning: :grinning: juuuj az ma striaslo pri pomysleni na nieco take
12. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tom pripade by som asi zobrala uver na silikony :grinning:
12. aug 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, ty hras na dve strany :slight_smile: Co robis v augustovych snazilkach, hmm? :grinning:
12. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to neva ved aj ja som tam obcas kukla :wink:
12. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ty si spionka :wink: nasla som tam znamu zo skoly kam som chodila aj ja a teraz sa vydavala tak sme kecali ze co a ako :wink: je to sranda lebo som tu ale v inej teme este objavila spoluziacku zo zakladnej
neboj s vami mi tu je dobre by som vas neopustila nikdy a nevymenila za nic na svete :wink:
12. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved aj ja, inak by som ju nenasla :slight_smile:
12. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Kati, som spokojnejsia :slight_smile:
12. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky bri za podporu :wink: ved my predsa patrime sem no nie?
12. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne tejto teme sa venujem na 100% ostatne su take moje bokovky ked sa ulievate kocky moje :wink:
12. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne :wink:
Jaj, neviem kedy dnes zaspim, ked som vstala takmer o 10h :unamused:
luci :slight_smile:
oki kocka tak ja vas opustam idem vyvencit prsika hodim sa pod sprchu a naslende pod manzela :wink: :grinning:
12. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ja sa este len zacnem ulievat ked zacnem zarezavat to si neviem predstavit v robote nemam cas ist na net a kym pridem domov tak sa zasa nedocitam :wink: to bude vzruso :slight_smile:
snad nevyjdem z cviku potom :dizzy_face:
12. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne bri prijemnu zabavu prajem a dobru noc
"vidime" sa zajtra
12. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa mi zacalo aj driemat, na mna to vzdy pride velmi rychlo, tak dobru noc dievcata :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru luci
12. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu pisete o svojich vahach ... ja radsej ani nenapisem, vsak mam raz tolko ako vy :confounded: ale ked raz budem velka, tak sa mi urcite podari schudnut :grinning:
12. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati - ja som na tom presne tak, v robote nestiham a ked pridem domov, kym vas docitam, mozem ist rovno spat :grinning:
12. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak ja vas vôbec nestiham čitať
ale chcela by som sa spytať: robila som si test a taka slabulinka druha čiarka tam bola myslite že to môže znamenať tehotenstvo?
Baby a aky test je najlepši?
12. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gajana - jasneeeee :dizzy_face: kedy si testovala? rano, ci vecer? a kedy (ne)cakas mrchu? jupiii, mame dalsiu tehulku :dizzy_face:
baby odporucaju mamatest alebo rapiclear.
12. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzila pepino a women secret, aj ked pepino je citlivejsi ( a dnes som kupila este rapid clear, ten ze je z nich najcitlivejsi, tak nech je sranda, zajtra skusim este raz :slight_smile:

uz by bolo nacase aj muzovi oznamit :slight_smile:)
12. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kym som vas docitala!
a uz aj idem spat, som totalne mrtva, vstavala som 8.30 a to je fakt neludske..a este som isla spat o pol2 (bola porusena svata zasada aspon 10h spanku)
aaach..zajtra budem pisat, zatial ziadne do oci bijuce priznaky, ale vsak uvidime, ak nie ideme na septemer :slight_smile:
dobru nocku
12. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisa2 testovala som rano a mrchu som mala dostať 8.8. :wink:
skusim zajtra kupiť ten rapiclear
12. aug 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok