Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

tea drzim palce len to by si drahemu rurobila skrt cez rozpocet keby si mu teraz povedala ze uz sa zadarilo 😀 😀

tea333
13. aug 2009

dufam ze to nie je kandidoza ☹

tea333
13. aug 2009

nadenkaa hlavne cez financny lebo je kriza 🙂

brisilda
13. aug 2009

stanka tak teda mozes receptik poslat aj mne na ip 😀 som sice vo vareni antitalent ale posnazim sa 😀
tea ja taktiez zaspavam na svojej polke rozcapena 😀 a otocena chrbtom od manzela 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

to by ta svrbelo a bolo by to tvarohovite

brisilda
13. aug 2009

tea tak bud rada ja nemam ziaden jedine vtedy som mala ale minimalne ked som skrinu tlacila 😀 😀 😀

tea333
13. aug 2009

ziadne hrudky, iba je to huste..nesvrbi,ale so svrbenim mavam problem a asi aj so vselijakymi bakteriami ☹

groka
13. aug 2009

tea neboj,ty nemas nic ani mikozu,ani kandi........

nadenkaaa
13. aug 2009

tea podla mna uz je to slovo sprofanovane uz sa to vsade pouziva a podla mna ludia stale ziju len mozno viac drzia peniaze pri sebe ale stale chcem pre deti to najlepsie pre rodinu takze uz som na to slovo kriza alergicka

nadenkaaa
13. aug 2009

tea tak potom to nemoze byt kandida- 😉 😉

brisilda
13. aug 2009

a teraz stresujem ked ma nieco zaboli 😢

brisilda
13. aug 2009

tea isto to neni ziadna pliaga to bude tehu priznak 🙂))

cicimon
13. aug 2009

cheerlady - no chcela som uz dnes, ale ked ta ciarka vysla taka slaba - ja ze mu dam na ranajky ana tanier test, ale vela by toho neuvidel 🙂)

ale uz si ho par dni dotahujem, ze "tesis sa na babatko, a ked bude babo tak potom to a to.."

fazulka1512
13. aug 2009

tea aj podla mna si sa dost snazilkovala tak sa to mozno aj zadrilo, len vydrz a netestuj

stanka1986ke
13. aug 2009

ano tea este vydrz...no a mozno tu potom budeme mat dalsiu tehu..ja dufam ze ano 😀

tea333
13. aug 2009

hm dufam teda ze to neni pliaga 😀 😀 lebo s rosalgynom mam bohate skusenosti 😖

fazulka1512
13. aug 2009

odbehla som si do obchodu ale uz som tu
vela ste toho nepopisali

tea333
13. aug 2009

vieteco baby ja tomu velmi neverim ze hned takto prvy mesiac aktivneho snazenia by to vyslo, takze tieto dohady budem odmietat kym nebudem mat uplne vsetky priznaky a pozit. test k tomu 🙂 a mrcha nikde 🙂

tea333
13. aug 2009

lebo zazila aj nadenkaa aj groka ☹ a mozno aj ta bianca ked tu stale nie je ☹

nadenkaaa
13. aug 2009

baby idem od vas kuknem nejaky film na compe papa potom sa este stavim 😉

fazulka1512
13. aug 2009

tea nechame sa prekvapit co z toho vznikne

tea333
13. aug 2009

ja sa uz pomaly pripravujem na tu operaciu citovo ☹ lebo psika mi nikdy neuspavali tak som z toho v strese uspavanie je nebezpecne ale tak je mlada snad to bude v pohode 😒

fazulka1512
13. aug 2009

tea vsetko dobre dopadne neboj

tea333
13. aug 2009

hej fazulka ja sa necham, inak aj tak som si ten test kupila vcera kupila som si rapi direct, ten s citlivostou 10, tak ten musi ukazat v den mrchy..ale nebudem ho robit fakt ten test stoji cosi cez 4 eura a ja chcem ist na dovolenku a vkuse to minam na blbiny 🙂
nabuduce prip. poslem draheho nakupit testiky a podobne, take on zasponzoruje ovela radsej nez oblecenie, lebo furt mi nadava ze mam vela veci ☹
inak nepoznate nejaku zenu alebo zeny alebo rodinky alebo nejake krizove centrum pre mamicky kam by som poslala alebo odniesla oblecenie? nieco take domace, ale vela veci znackovych malo nosenych a by som bola rada keby som pomohla niekomu kto to naozaj potrebuje! 🙂

tea333
13. aug 2009

keby ste vedeli o niekom kto by to naozaj odcenil tak mi urcite dajte vediet, rada poslem,...vacsina veci je tam take ze M a L a tak..tricka ale aj saty rifle take 30-32 (vacsia ritka 😀 ) tricka take M ..

fazulka1512
13. aug 2009

tea ja ti s tym nepomozem, bohuzial ☹

fazulka1512
13. aug 2009

tea asi to potiahneme my dve do 6000

tea333
13. aug 2009

no na vychode by som to mohla dat romom ale tych by som najradsej nakopala, oni si nic nevazia a vsetko aj tak dostanu.. 🙄

tea333
13. aug 2009

fazulka ja tu budem len do 13.30 potom musim utekat, 14.30 mame operaciu teda cistenie zubkov a ocnych kanalikov 😀 a s druhym mrnusom chlpatym pockam v ba zatial s kamoskou, tak najskor o 6 tu podla mna budem 😒

fazulka1512
13. aug 2009

tea tak toto je prispevok venovany tebe je to cislo 6000, dufam ze ti prinesie stastie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre