Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

slniecko podla mna uz v densnej dobe aby clovek mal celkovo obavu a rodil hockde na svete 😖

brisilda
13. aug 2009

slniecko vobec sa nemusis bat rodit v GB kazda zena ktoru poznam co tam rodila si len pochvaluje u nich su deti na 1 mieste cize aj rodicky to nemas ako operacie

brisilda
13. aug 2009

fazulka ved kukam kukam a ...........nic nevidim 😢

slniecko77
13. aug 2009

..no len ta predporodna starostlivost sa nechyta na nasu
..a na moje nestastie mam trosku viac info zo zdravotnictva v UK ako bezny laik 😒
..ale prejdime na veselsiu temu

luludi
13. aug 2009

nadenka: ja slovenske zdravotnictvo velmi posudit neviem, lebo skusenosti mam len s rakusanmi

nadenkaaa
13. aug 2009

slniecko ale mam kamosku a pna tma rodila a hovorila ze je to tam dobre ze nemala problem ziadny

groka
13. aug 2009

tak baby ja do večera dostanem mrchu,už ma intenzívne bolí brucho a tak raidne mrchovsky ,budem opäť skapatá

nadenkaaa
13. aug 2009

ona tam- ach jaj pisem ako tatar

fazulka1512
13. aug 2009

bris nechaj tak ono raz ho urcite zahliadnes 😉

slniecko77
13. aug 2009

...ako ma pekne utesujete 😉 dakujem
..ale predbezne by som chcela rodit v ZA..teda ked otehotnieme 😵

brisilda
13. aug 2009

kocky a mate niektora stranku ako to je v ZA na porodnici????ja som nad nou tiez uvazovala ak nahodou sa jedneho mesiac zadari

nadenkaaa
13. aug 2009

slniecko ja by som radsje ordila v cadci okrem toho aj moj gyn tam chodi rodit 😉 a keby som bola v ba tak idem na antolsku kedze som tam na nedonosencoch rodila tak to tam aj poznam ale co som 200km od Ba tak musim vyberat len v ramci regionu
groka to mi je luto- mna zatial nic nejak extra neboli(podbrusko)skor len kde tu pichne vpravo

brisilda
13. aug 2009

nadenka tak kedze si robila v Ba tak sa ani necudujem ze to chvalis ja som rodila v Mi cize na vychode slovenska ☹ Ba sa neda ani zdaleka porovnavat z vychodom ☹

fazulka1512
13. aug 2009

baby vy len rodte ja idem off, mm je o 5 min doma, mozno ked sa trosku okolo neho pokrutim tak nieco bude, potom sa ozvem papa 😅

brisilda
13. aug 2009

tak teda aj ja idem vecer cakam navstevu a musim dat byt do poriadku inak nadenka dik za stranku prestudujem si ju 😉

slniecko77
13. aug 2009

..Nadenka ja ked budem rodit na SVK bude to ZA..viem v CA prebehlo vela zmien..dokonca tam pracuje kamarat..napriek tomu ZA 😉
..ale to je este dalekooooo

nadenkaaa
13. aug 2009

bris tu nejde ov to ze to chvalim jednoducho aj tak na antolskej jee pericentrum kde sa zvazaju deti aj z celej republiky takze aj keby som rodila niekde v ba inde ako na natolskej tak dieta skonci na antolskej ak by bolo predcasne narodene
slniecko co sa tyka cadce bola som tam teraz sa pozriet zaciatkom jula mam tam kamosku tak urcite aj preto tuv Za nikoho nepoznam

rhodosbb
13. aug 2009

práve som sa vrátila z lekárne, kúpila som si dalsie testiky a kyselinku listovú 😀 bola som v inej lekarni, lebo v tej kam som chodila ta pani na mna uz cudne kukala a tu bola taka mila usmiata baba 🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

rodos si zodpovedna buduca mamicka 😉 😉

brisilda
13. aug 2009

http://www.gynpb.sk/fotogaleria.htm v PB to je asi takto 😀 dole je popis aku izbu chces vidiet a zobrazi sa po kliknuti 😉 cize ani PB neni zla 😀

slniecko77
13. aug 2009

Nadi, ja mam rovnaky dovod preco ZA xixi
..celkom mi je smutno, ale za par dni prideme na chvilu domov, uz sa tesiiiim 😵

brisilda
13. aug 2009

nadenka a ty uzivas dake vitaminy caje alebo tu kys. listovu???

rhodosbb
13. aug 2009

no baby a to ste este nevideli Roosveltku v BB 😒 odborná starostlivosť 100 %, ale keď vojdete na pôrodnicu, tak sa vam chce plakat ☹ tie izby a tie sprchy...nekomentujem

nadenkaaa
13. aug 2009

bris iba kys. listovu 😉 inak nic

rhodosbb
13. aug 2009

nadenka, dakujem 🙂

brisilda
13. aug 2009

rhodosbb tak to si este potom nevidela co je na vychode 😀 😀 😀 romska populacia je vsade 😉 tak asi vies ako to po niektorych vzera na Wckach

rhodosbb
13. aug 2009

bris, tak na vychode to musi byt fakt huste 😀 😀 😀 veľmi by som chcela rodiť v B. Štavnici, ale keby sa nebodaj nieco stalo, tak babo aj tak vezu len do tej nasej Roosveltky, tak asi radšej obetujem pekne prostredie za kvlaitne vybavenu porodnicu...

slniecko77
13. aug 2009

..ja to tiez tak vidim rhodosbb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre