• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
a inak v kosiciach to je v nemocnici super...co sa tyka romiek tak oni ich oddeluju od bielych...oni maju aj svoje vyhradene wc aj kupelne...vsetko...
ja som malu rodila v novej nemocnici...do starej som nechcela ist a saca neviem nezvazovala som ju... v novej bolo super..v noci mi robili cisarak..manzel bol pri tom...on videl malu skor ako ja ja som buvala...po operacii ma spolu s lekarom odniesli s postelou na izbu...a tam pri mne ostal cca asi do pol druhej rana...potom uz isiel oslavovaat...hocikedy za mnou mohol prist, aj malu mi doniesol dakedy na izbu ked som este nechodila...takze ja som bola spokojna..
studentky z novorodeneckeho mi vsetko do detailu s kojenim a starostlivost o malu vysvetlili, ukazali, leo sa snazili..potom prisla ich ucka a sa pytala ci som bola spokojna.... :grinning:
a malu mi bravali ze ja ju budem mat doma tak si mam teraz este odychnut..cez den mi ju nechali az na 4 den cely a vecer na 5 den..aj to som si ju ja pytala..kdezto v starej nemocnici hned po porode dostanete batoztek
ja neviem ja po porode by osm si chcela odychnut a nie hned mat pri sebe uplakane baby...
13. aug 2009 o 15:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika juujjj jak dobre ze je tu aj niekto mladsi... a meskas...ja uz jednu malu sikulku mam...teraz sa pokusame o druhe... :grinning:
13. aug 2009 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak nemala som toho prveho, ale nemboj mi uz na nasom uzlicku pracujeme :wink:
13. aug 2009 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len tak dalej... :grinning: :grinning:
no nam sa to uz krati ja mam dostat v nedelu 23.a ty tiez niejak tak..nie?
13. aug 2009 o 15:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja mam dostat v sobotu, pripadne piatok, noo njnekor v nedelu, ak nic tak sa testnem
13. aug 2009 o 15:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja bud v piatok alebo v nedelu dostanem...ak nie tak sa testnem v stredu?neviem uvidim ako to vydrzim :dizzy_face:

to sme tu len my dve?
13. aug 2009 o 16:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka tak a ja mam nemam mrchu dostat hned po tebe :grinning: 25 az 28 :grinning:
13. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak stanka, ale ja pojdem zachvilku robit slany kolac, nada mi narobila chutky :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj ja testnem az potom v stredu
13. aug 2009 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka a vydavala som sa v roku 2002 :wink: inak stanka mas uz aj nejake priznaky alebo nie?
13. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo nic idem ja piect, potom sa stavim :wink:
13. aug 2009 o 16:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...len mam niejaky biely vytok a sem tam mam krce v podbrusku...ale inak nie nemam tehu priznaky
13. aug 2009 o 16:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka tak to mas dobre ja som vecer mala bolesti no dnes som zistila , ze to bolo spojene crevami a krize ma priserne boleli :frowning2: uz je to lepsie bala som sa aby to nebol slepak :angry: mna stale cosi pycha :frowning2: inak te vytok co mas je dobre znamenie ja nemam uz ziaden :frowning2: a chcem ten tehotensky :sunglasses:
13. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to existuje aj tehu vytok? no aj teraz mam zase krce ako na mrchu...a vcera som si nevedela ani sadnut..co ma zo spodu az do bruska vsetko tak bolelo...auuu...tak neviem ci daky zapal na mna lezie alebo co

takze uz ti to trosku preslol..no super...
13. aug 2009 o 16:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka to az take hrozne si mala???juj nezavidim a ano ten vytok vraj ma byt biely ak si tehu no samozrejme, ze to neni pravidlo .V tvojom pripade moze ist o uhniezdovanie vajicka cize sa ti moze zvatsovat asi maternica .Zapal by som vylucila to pochybujem aj ked ty to vies najlepsie no pri zapale by si pocitovala skor palenie, svrbenie , opuch a vytok by bol biely hrudkovity
13. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika prave som spravila kuk do tvojho albumu a musim povedat, ze si bola krasna nevesta :wink: co krasna nadherna :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bris uz pracujem na kolaci a som si odbehla a som vytok mala ale uz nemam, len ked kontrolujem krcok tak mam na prstoch biely vytok :unamused:
13. aug 2009 o 16:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika ja nemam ziaden :frowning2: a ked tak priesvitny :frowning2: popripade minimalny bielopriesvitny ale mam novinku podla ovu mikroskopu mam ovu :wink: takze dnes bude tutu mutu
13. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo krasne bris tak si to uzite vecer :wink: ja som si uz postavila plnku, nech sa mi urobi
13. aug 2009 o 16:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caves, uz som vystrihana a varim tekvicovy privarok :unamused: som zvedava ako to bude chutit :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka urcite to bude chutne :wink:
13. aug 2009 o 16:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to mam rada, ale ked to mamina navari :grinning:
13. aug 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj aj ty to uvaris dobre :wink:
13. aug 2009 o 17:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat :wink:
stanka uz sme sa o tom bavili ale som tu bezkonkurencne najmladsia prepac :slight_smile: mam 20

moj biely vytok pokracuje, hmm..
13. aug 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea myslis ze? jezis ja by som ti to tak zelala vazne :slight_smile:
13. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nesmies nas nechat v napati ako bianca ok?
13. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris tak super ked mas ovu snazte sa :wink:
13. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatka vobec si to nepripustam zatial..ale budete to vediet urcite skor nez snubenec, ved som spominala ze keby sa zadarilo tento mesiac nepoviem mu do 25. kedy mame vyrocie a buduci mu nepoviem do 20. kedy ma narodky :grinning:
13. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ale drzim ti palce kiezby ti to vyslo aby si bola dalsia tehu na tejto stranke :wink:
13. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako si dopadla so zvieratkami?
13. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok