• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
fú kukam že už máme 215strán woooow :wink:
14. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som normalne ostala michelle ako obarena lebo vyzeras na tej fotke velice mlado
14. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a vieme, co je s biancou?

pici, fotka ma nejake 3-4 roky.. ale hovoria mi, ze vyzeram mladsie... co narobim :grinning: dakujem za kompliment :pensive:
14. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
cicimon to muselo byt krasne a smiesne zaroven :grinning:
ninka gratulujem je super ze vam to tak rychlo vyslo tak drzim palce
rhodos je to smola ale nesmut ides s nami do dalsieho kola a aspon si pekne uzijes dovolenku a hlavne bud aktivna a pekne sa tam snazte :wink:
14. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka aj ja drzim palce aby ti mrcha nedorazila :wink:
bris groka spominala ze ide na krv ale nic blizsie nepisala ale bola z toho dost vystrasena
14. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka no ako dopadlo vysetrenie? drzim palceky nech su vysledky dobre :slight_smile:
14. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ahooooooooooooj si dlho nebola ako sa vam dari? je vsetko ok? si nam tu uz chybala :wink:
14. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby niekto tu polozil otazku ze co mate v plane na vikend? pisala iba pici tak sa pridajte aj ostatne ok? bude to taka mini anketa
ja idem na vikend na vylet s mm a kamoskami ale este vobec nevieme kde (asi kosice, spissky hrad a tak - ale to je zatial len 1 z moznosti) tak uvidime bude to prekvapko ale tesim sa hrozne moc, neviete ake ma byt pocasie?
14. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka -jj, zasmiala som sa :slight_smile:)

jaj baby ja som dnes zistila, ze moja gyn ma cely buduci tyzden dovolenku...
babiky to tu nikto nie je? :frowning2:
kkatkaa my mame do nedele wellness pobyt v kupeloch, v nedelu po ranajkach vyrazame domov... doma vybalovanie, pranie a tak... to nas caka cez vikend :slight_smile:
14. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme si pozriet nejaky film, potom na prechadzku.. zatial sa majte :slight_smile:
14. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja cestujem dnes na daleky vychod :slight_smile:))))az k Zemplinskej sirave :slight_smile:))))))))cize sa moze stat, ze tu nebudem ale vratim sa :slight_smile:)))))
inak goroka mi uz napisala na IP ze kde sla takze jej velmi drzim place :slight_smile:
na ten spisak asi mrkneme aj my :slight_smile:)))))
14. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka my asi pojdeme do hc k mojim rodicom dosli z dovolenky vcera a chceli by sme sa ist v nedelu kupat mam byt cez vikend pekne pocasie a okrem toho v nedelu 16.8-oslavujeme prve vyrocie manzelstva :wink: :dizzy_face:
14. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka tak drzim palce aby vam vyslo pocasie a zaroven prajem prijemnu oslavu dufam, ze na oslave vyrocia uz budes mat na testiku // velmi velmi ti to prajem a drzim palce bol by to uzasny darcek k vasmu vyrociu :wink:
14. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vysledky dopadli velmi dobre,liecila som sa na stitnu zlazu ale este sa aj budem ale islo o to ci mam aj zvacsenu stitnu a nemaaaaaaam a ake mam hodnoty ci uz mozme plodit bez problemu a s hodnotami som kleslaaaaaaaa a uzasne doktor a v laboratoriu boli prekvapeny takze som stastna prestastna aj som si poplakala od stastia ale teraz placem kvoli muzovi,neskor napisem

stťrasne vam dakujem,ze ste na mna mysleli,posielam pusinky
14. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris tak ver tomu ze to by bol uuuuplne ten najkrajsi darcek k prvemu vyrociu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bris aj ste vcera snazilkovali? :wink:
14. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super groka som strasne rada ze to takto dopadlo :dizzy_face: takze hor sa do dlasieho levelu snazenia :wink:
14. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka tak suuuuper tesim sa spolu s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dufam, ze z muzom neni nic vazne a ze taktiez places od stastia :wink:
14. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dakujem vam krasne za podporu, ste velmi zlate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mame v robote majitelov z UK, tak sa mi teraz neda velmi kecat, ale ja sa vratim :wink: zatial papa :slight_smile:
14. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ano snazilkovali ale len preto, ze mikroskop ukazal, ze mam plodne dni inak by sme od unavy uz daaaavno spali :slight_smile:))))dufam, ze to nase vcerajsie usilie stalo zato :slight_smile:))
14. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodos :wink: jasne ked je kontrola tak sa neda :wink: :wink: potom nam to vynahradis :grinning:
14. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no ked si to mala takto aj vedeecky potvrdene tak urcite to stalo za to :wink: :wink: kolky si den cyklu?
14. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka dnes estelen 15 DC :frowning2: ale moze byt, ze bola ovu no ja som to podla mikroskopu mala aj 3 dni po mrche :slight_smile: uvidime co nam prinesie dalsi mesiac
14. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a da sa tomu mikroskopu verit? :confused: uvazujem nad tym ci si take volaco kupit alebo zostat len pri merani bt
14. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojky,zapajam sa do ankety,moj najdrahsi ide pomahat znamemu,nasi idu na svadbu takze cely vik budem sediet doma,lebo brata pustili z nemocnice tak nesmie ostat sam,tak dufam aspon jeho niekam vytiahnem sa prejst. inak dnes mam strasne blbu naladu,nic ma nebavi,a som nejaka smutna :unamused: hadam to prejde,

rhodos aj mne je to luto!!! drzim palce v dalsiom kole :dizzy_face:

ninka blahozelaaam!!! :wink: :slight_smile:
14. aug 2009 o 11:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ja som si ho estelen teraz kupila oni odporucaju aby sa odskusal 3 mesiace a az potom sa da podla neho riadit to mas ako pri merani tiez musis najskor zistit ako kedy ti skace teplota aby si sa podla nej mohla riadit ja mu zatial verim a ked budem teho teraz tak budem presvadcena o jeho spravnosti :wink: je to lepsie ako meranie stali aolyznut sklicko a par minut pockat a da sa robit kedykolvek cezden nesi nijako obmedzovana kdesto pri merani si ale tiez o BT uvazujem ze s tym zacnem od septembra no merat budem pod jazykom :wink: v ustach :grinning:
14. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle tiez super program a kam presne idete daj tip. uz ste tam boli alebo idete skusit prvykrat?
bris tak sa mozno stretneme :wink: to by bola haluz ze? :slight_smile:
nadenka jeeeej tak to ty budes mat krasny program cez vikend 1. vyrocie juj uz sa tesim na to nase. tak to krasne oslavte nech je plno romantiky a tutumutu :wink: a mozno aj // :wink:

groka tesim sa s tebou ze ti to tak super dopadlo. a kvoli muzickovi sa netrap aj to sa vyriesi nebojkaj sa :slight_smile:
14. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka to nevadi ze budes sama aspon budes mat cas si uzivat ten krasny pocit s malym babatkom v brusku a mysliet na vsetko to krasne co vas caka. ja by som brusila po nete a pozerala vecicky a vybavicky a tak :slight_smile:

baby chcem sa opytat ci je podla vas dolezite vediet kedy je ovu podla merania bt alebo podla mikroskopu a ci rovnako nestaci ak sa len budeme snazit kazdy druhy den ze by sme sa mohli do ovu alebo ocu trafita aj tak?
14. aug 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som totalne unavena, asi prelezim cely vikend :rolling_eyes: Dnes vas budem iba citat, V nedelu by som chcela ist niekde k jazeru sa kupat so psom, len neviem kde :unamused:
14. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok