Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
16. aug 2009

lenuska jo,jo,co by sme pre mimco neurobili 🙂 ale asi si skor nakupim vela ovocia a zeleniny a ktomu doplnim kyselinu listovu...predsa len je to menej chemikalii ako sa spoliehat na vitaminy v umelen forme 😒

mirka to je pravda,mozno je to fakt skoro,ja si teraz spominam,ze este pred 31.7. (ked sa mi ukazala slabucka ciarka), tak som si robila este asi tyzden pred a tam nebolo vidiet este vobec nic 😉

lenushka
16. aug 2009

Minkaaa🙂🙂 Az teraz som si vsimla, ze sme v rovnakom tyzdni a dokonca mame aj rovnaky "termin" 🙂 To je super🙂 Sranda🙂 Ale to, co som chcela ti povedat je, ze aj ja som straaasne unavena 😒 Najradsej by som cele dni len prelezala a prespala...hlavne prespala... Ale inak mi nic take nie je🙂 Toci sa mi len hlava a boli ma podbrusko, podobne ako pri menst. ☹ A vecer, ked je muz hladny, musi si urobit jedlo sam, lebo mi je akosi..... 😀
Jeeeej, sa tesim za nas 🙂 😉

cheerlady
16. aug 2009

minka presne opisujes moje stavy - aj s tym podbruskom ☹ ale dufam,ze to coskoro prejde 😒

cheerlady
16. aug 2009

aj ja sa tesim,len teraz musim vyriesit mojho lekara - nezda sa mi moc spolahlivy,doteraz som nemala chvalabohu nejake extra problemy,ale tehotenstvo by som mu asi do ruk nezverila 😝

minka21
16. aug 2009

jeeej,lenus to je super🙂a uz mena mate tiez vybrate? a uz si bola u dr?lebo ja neviem kedy tam mam ist🙂 ja sa nemozem dospat,a bolia vas tiez tak nohy?ja dostanem silne krce a mi to ide strasne do noh:((((((((

cheerlady
16. aug 2009

minka mne to do noh nejde,len podbrusko ma boli ako pred ms ☹ ale sa mi zda,ze uz je to menej,vcera ma bolelo len chvilu vecer 😉
my este mena nemame,som pisala,ze uz som aj mala,ale moc sa nehodia k priezvisku 😒 pre chlapca sa mi paci Marco a pre dievcatko Lea - ale to mm hned zavrhol,lebo ze je to jak pre psa 😠 potom sa mi paci aj Michaela,ale to uz v rodine mame 😒 no ale lepsie by som si vybrala pre dievcatko,tak hadam bude dievcatko,aj mm by chcel najprv babu 😀

minka21
16. aug 2009

aj ja by som dievcatko🙂 a ten moj tiez najskor dievcatko dievcatko ale teraz ked to uz je tak zrazu chlapec🙂)mne sa dievcatku moc paci este Emma,a tych mien je vela ale pre chlapca najst pekne je fakt problem.Marco je pekne,aj Matko sa mi paci,alebo Adko,budd ako Adrian alebo Andrej,len co ked ten moj chce na S 🙂
cheery aj tebe sa tak pokazila plet??ja som horsia ako v puberte🙂
a kde su vsetky??? hlavne chcem vediet ako dopadol test Nadenky!!🙂

cheerlady
16. aug 2009

no nadenka pisala,ze ma veeelmi slabu mrchu,tak si myslim,ze to je nadejne tehu 😉
mato je mm brat a aj jeho syn,takze to urcite nie. rozmyslame,ze by sme dali meno na A,aby sme mali vsetci 3 rovnake inicialky - A.L. 😀
ja mam plet v normale,ja som mala zlu v puberte,pocas HAK super a ked som ju vysadila,tak odvtedy v pohode a teraz nevidim nejaku extra zmenu - zatial 😒 ale sa hovori,ze dievcatko odobera mamine krasu,tak mozno budes mat dievcatko 😉

minka21
16. aug 2009

no nadenku som citala rano ze len par kvapiek,tak hadam sa este dnes testne,som zvedava,

ja som praveze po puberte mala plet v pohode,len pred mrchou sa mi vzdy jeden taky nepriatel vyhodil ale to bolo vsetko,a teraz som cela!:( ja tiez dufam ze to bude pravda co sa hovori🙂) a ty si si uz tu malu fazulku videla?

cheerlady
16. aug 2009

mne sa tiez pred mrchou spravil vzdy taky paradny podkožák 😀
ja som ju este nevidela,v utorok idem po 2tyzdnoch na dalsie sono,lebo na tom prvom nebolo nic vidiet,tak dufam,ze v utorok uz drobca uvidim 😵 a ze uz mu bude bit aj srdiecko,uz by malo 😉 no a musim sa hned objednat endokrinologicke na kontrolu,lebo hovorila,ze ked budem tehotna,tak mam hned prist,tak hadam bude vsetko ok 😉

minka21
16. aug 2009

aha,takze to budes mat uz 9tt,sak? ja pojdem asi fakt az v 7tt,a kedy ti bude brat krv a podobne?ci uz bral?

cheerlady
16. aug 2009

no mne tu podla tohto kalendara naskocil 8tt predvcerom,takze este by to mal byt stale 8tt.
krv mi bral pred na prvej navsteve - kedze nic nevidel na sone,tak na zistenie HCG v krvi - no a tam som mala vysledky,ktore zodpovedali veku babatka cca 3tyzdne,takze to bol 5tt a teraz by to mal byt 7tt,pretoze ja som nemala ovu v polovici cyklu ale az v 3.tyzdni cyklu. neviem,ci som to napisala dost zrozumitelne 😝

lenushka
16. aug 2009

cheerlady 🙂 Je to zrozumitelne🙂🙂 Aj ja sa tesim na 10.tyzden, ale nech uz je to nejaky 5.mesiac:-) nech uz vidno aj brusko🙂 😀 😀
Minka, ja s nohami tiez nic nemam... a u doktora som bola dost skoro, menst.mi meskala vlastne len 3 dni, ale bola som si ista, ze maly uz ma asi take 3tyzdne... A tak aj bolo🙂🙂 Na sone sme videli len taku ciernu gulicku o velkosti 8mm, cize som mala pravdu, 3tt, cize 5tt a vsetko bolo v poriadku🙂 To som potrebovala vediet, pretoze som sa bala mimomat.teh. ☹

lucialen
16. aug 2009

Chererlady, mam otazocku. Ked si mala ovu az v 3 tyzdni, tak aky dlhy mas cyklus? Ja mam tiez az v 3 tyzdni, priblizne 19 den, ale mrcha chodi normalne, cize ta druha faza je len 10 dni, co nie je dobre 😒 Idealne by mala byt 14dni a 14 dni 😉

lucialen
16. aug 2009

No to dnes nemyslite vazne 😠 Kde ste? 🙂 Ja som zabudla, ze musim varit, tak sa idem do toho pustit 🙄

monikapd1
16. aug 2009

ahojte babule, tak ja som uz doma, teda u nasich, doma u svokrovcov mame pokazeny PC 😠 tak sa nedalo, mame dake nove tehulky??? hm nadenka vyzera ta este staaaale nadejne 😉 hadam jej to vyde 🙂

monikapd1
16. aug 2009

baby vela ste popisali a sa mi nechce citat, ale ved sa dostnem do obrazu hadam. clovek tu nie je tri dni a vy napisete 20 stran 😀 sa veru cinite 😉

brisilda
16. aug 2009

catwtw kocky 😀
cherlady ja som rodila klasickym sposobom a nemala som ziadne problemi 😀 kiez by som mala taky porod stale 😀 nic hrozne to neni ale je pravda kazda buduca rodicka sa toho boji ja kebyze som zase tehotna tak by som to znasala asi este horsie ako pri 1 kedze uz viem co ma caka 😀 ale nie ja sa bojim iba sekcie s kalsickeho porodu strach nemam a ani vy nemusite bat je to ten najkrajsi zazitok na svete 😀 😀 😉

cicimon
16. aug 2009

caute,
mysmeboli vcera v Bojniciach, dnes na Devine,mame navstevu,tak sa im venujeme, len z toho tepla ma tak boli hlava...

ma niekto skusenosti s tymi vitaminmi z DM, ktore obsahuju 600 listovky?

jooj, a ja musim cakat,moja lekarkamacely tyzden dovolenku..

lucialen
16. aug 2009

Moje velke odhodlanie dat si tento mesiac prestavku padlo, po tom, ako mi FF dal na dnes zelenu a najplodnejsie obdobie 😀 Ovulka bude asi az v utorok, ale mozno ma prekvapin a teplota vyskoci uz zajtra, alebo pondelok 😀

lucialen
16. aug 2009

v utorok, blba 😀

brisilda
16. aug 2009

lucka drzim palce aby to bolo tentoraz uspesne 😉

tea333
16. aug 2009

no dnes bieda, skoda ☹
zajtra idem prec, tak tu nebudem do piatku ☹
inak testovala som sa rano, to bol 22DC, uvidime ci do piatku MS pride, ked nepride testnem este raz,ak pride tak nic 😔 😔 😔
a pojdeme na to este raz 😉

lucialen
16. aug 2009

Dakujem Bris, Moj priatel zajtra aj pozajtra robi, cely den, takze jedine, ze by to vyslo dnes 🙂

cheerlady
16. aug 2009

lucialen ja som mala posledne 3cykly 30 dnove, predtym ukazkove 28dnove a ovu som citila vzdy v polovici cyklu,len ten posledny mesiac sa mi to asi posunulo aj kvoli svadbe - vies stresy a tak 😀

lenuska,ja som sa tiez bala mimomat.teh. ale hadam to bude ok,to by som mala bolesti 😉

lucialen
16. aug 2009

Tak super cheerlady, treti tyzden a zadarilo sa 🙂 Povzbudive 🙂
Vy uz asi vsetky spite, co? No mne sa este nechce a ta telka - katastrofa ☹

cheerlady
16. aug 2009

no my sme v podstate skusali odkedy som v decembri vysadila HAK. ale nerobila som ziadne speci opatrenia - meranie BT alebo nieco podobne,nemala som na to cas,pripravovali sme svadbu a ja som mala do toho skolu,pracu,statnice...no a potom prva mrcha po svadbe neprisla 😵 bolo to ako blesk z modreho neba,vobec sme nad tym neuvazovali 😉
no ja pozeram markizu,je tam nieco so zralokmi ale uz druha cast,tak neviem,co bolo predtym 😖

groka
16. aug 2009

ahojte

je tu niekto este?

my sme boli dnes u svokry,potom sme isli k mojej mamine,potom sme isli necakane k mojej babke aj s mojou maminou,a len pred chvilou sme sa vratili,maly zaspal v aute,cely den pekne papinkal,takze sme si mohli dovolit byt prec tak dlhsie,no a na vykend mame program uz,v piatok idem na obed k doktorovi na prvu folikulometriu ale to budem len nejaky 9 alebo 10 DC a to neviem co bude vidiet neviete co vtedy sa sleduje?a potom ideme prec hned az do nedele aj s mojou mamou,dedkom,malym a muzom,tak sa velmi tesim,ale ak stihnem tak vam napisem este od maminy ako som dopadla u doktora

groka
16. aug 2009

nikto tu uz nie je??????????????tak asi nie uz,tak sa majte,zajtra sa ukazem prd odchodom von,alebo ked bude maly spinkat,papa

monikapd1
17. aug 2009

bre ranko babule 🙂 , su tu dake nove tehulky????? hm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre