• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
aj mne je zle ale preto ze som od rana jedla piate cez deviate :sweat_smile: lebo ja mam ovulu teraz takze priznak tehu to nebude
17. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:

mam vela robotky, potrebujem si vsetko podotahovat pred dovolenkou, tak nestiham chodit na konika :grinning:
mrcha pomaly konci, tak sa tesim na dalsie snazilkovanie...

nadenka, zase zaciname naraz :wink: mne vysiel podla Jonasa najblizsi plodny den 10.9., co je sakra daleko :unamused:
17. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akeho jonasa tu stale niekto spomina? co to je a ako to najdem?
17. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy, mudr jonas, uznavany porodnik, ked si ho das do google, tak ti jeho metodou vypocita plodne dni, termin porodu,...
17. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha zajtra kuknem a ak malý dovoli tak aj teraz.
17. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos: prosím ťa a aká je to stránka? Lebo mne cez google vyhodilo len takú, kde si to môžem objednať za 24 EUr.
17. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nasla len taku kde si to mozem objednat.
17. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam je napisane na boku ze vam to aj vypocita
17. aug 2009 o 16:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuly,neviem kde mam zacat, ale v strucnosti, vikend bol v celku dobry som spokojna :wink:
vcera sme si dali prepripravu na moju ovu ktora zacina tento tyzden, drzte palce
nadenka- skoda ze prisla mrcha mrchovata, ona raz nedojde
17. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze urobila som 5000 prispevok urobim aj 7000 a ten venujem sebe, kedze tu nikto nieje, aby to konecne vyslo a kedze niesom sebec tak prajem aj vam
17. aug 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky snazilky, dlho som tu nebola, boli sme na dovolenke v Tatrach a len vcera v noci sme sa vratili. Dneska som bola u toho lekara a mame to potvrdene :slight_smile: Som v 8tt + 2d. Tak sa moc moc tesime :grinning: . Kolko je nas vlastne uz tehuliek? Musim vas docitat, len az vecer, lebo teraz musim behat za krbcekom :grinning:
17. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellit tak to je hrozne super sprava tesim sa s tebou a drzim palce :slight_smile:
17. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som spat,dokoncujem veceru :slight_smile: a bola som na tej krvi u endokrinologicky, v stredu poobede mam volat za vysledky,snad budu dobre :wink:
17. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatkaa dakujem ti moc krasne :slight_smile:
ozaj a ellit gratulujem :wink:
ellit, mas aj foto zo sona? :dizzy_face:
17. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som zase tu, po kavicke som uz ostala v zahradke a robila. Teraz robim detsku vyzivu, zasoby do buducnosti :slight_smile: Ovulka uz klope na dvere, leje sa zo mna ten vajciak, tak dobre znamenie :grinning: Asi pockam na mileho, kym pride z roboty, aby sme to este poistili :grinning:
Fazulka, vidim, ze zase sme na tom rovnako aj s Bris :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ty uz chystas zasoby ?:slight_smile: ty budes len dobra mamulka:slight_smile:
17. aug 2009 o 19:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes kupila kavu bez kofeinu :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No rastu mi v zahrade jablka a hrusky, vsetko to pada a tolko vela nezjeme, tak som sa rozhodla robit zasoby, ved je to dost drahe v obchodoch. A v zime si mozem dat aj ja :slight_smile: No ale este som neskoncila, len sa to vari, tak neviem, ako to dopadne po prvykrat :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no tak len tak dalej :wink: ja zasobi nemam ziadne jedine tie tukove :slight_smile:))))
17. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam hodim hned rano, ked stiahnem s fotaku :slight_smile:
17. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, andzi, tu je ten link - inac ho sme davala nadenka na strane 209 :wink:

http://astro.wendys.cz/plodne_dny.php
17. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No trosku mi to prihorelo :grinning:
17. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze baby, nam zase v Handlovej pre zmenu padlo lietadlo :confused: Minuly pondelok banici, tento lietadlo, idem zistovat :unamused:
17. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka co to boo za lietadlo??? ved az v pd bolo citit zchvenie :confounded:
17. aug 2009 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este neviem, nam sa cely dom otriasol, riadna pecka. Pocula som len sanitky a hasicov, asi z PD. Som ti chcela pisat, ci to nebolo niekde pri vas, Novaky alebo co, potom mi volali nasi, ze v Ha padlo lietadlo
17. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som spala o som bola unavena a som sa prebudila na tie otrasy to byvam az na konci zapotociek pri rieke nitra a som to pocula :frowning2: a bolo to ake lietadlo???? muselo byt velke :confounded:
17. aug 2009 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na ta3 ukazuju, ze prelet vojenskeho lietadla prekonal zvukovu barieru v oblasti HA, zaujimave :unamused:
17. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to znamena??? to bolo len zo zvuku??? ci ako to mam chapat???
17. aug 2009 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok