Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
23. aug 2009

hm ja sa taaaaak tesim az budem riesit kociky a vybavicky, juj 🙂
bris mne neva ze koncik nebude aj autosedacka, lebo nebudem to furt vyberat s auta, ale chcem kocik kt je extra skladny..

brisilda
23. aug 2009

tak to si zaobstaraj peg pereo loola 😉 ma vsetko vajicko vanicku a sportovu cast 😉 a extre skladny nezaberie vela miesta

brisilda
23. aug 2009

jaj bebeconfort 😉 ne peg pereo

sharmana
23. aug 2009

a aky sa paci nadenke? v com je lepsi? velmi ma to zaujima, lebo do kocika kludne investujem... mne na cene nezalezi, muzovi sa paci, teno abc lebo je dobre zkonstruovany, a v podstate, ked k tomu chces kupit aj vajicko ci sedacku, tak sa tam cena aj tak navysi, takze az taky lacny nie je...
v predajni som ho videla ako hlboky a vedla bol zlozeny ako sportovy, na nete bol aj s vajickom... to by som si urcite dokupila

tea333
23. aug 2009

bris ked ja sa urcite nebudem vediet rozhodnut
je nejaky kocik uplne najospevovanejsi? je mi jedno kolko bude stat..napr ze ma aj ten system ze sam chodi po schodoch a tak

brisilda
23. aug 2009

tea tak to je ten co sa paci nadenke 😉 no neviem nazov kocika ☹ ked sa prihlasi tak sa jej spytajte inak par stranok dozadu to pisala ten jej je uzasny aj mnesa paci 😉 je k nemu aj video

brisilda
23. aug 2009

tea si sikovna ano je to presne ten co sa paci nadenke 😉 mo dobry vkus 😉

sharmana
23. aug 2009

tea. tak taky aj ja potrebujem 😀

tea333
23. aug 2009

uz aj mne sa paci 😉

brisilda
23. aug 2009

kocky ved kym budeme rodit bude aj nova moda 😉 a mozno biude na trhu este nieco lepsie 😉

tea333
23. aug 2009

hm a ceny ked chcem aj hlboky aj sportovu vanicku, decku, tasku aj vseetko co k tomu ide? neviete?

tea333
23. aug 2009

bris no mne o modu nejde,skor o praktickost 😉

tea333
23. aug 2009

hm inak kolko bude kocikovy prispevok ci ako to volaju?

brisilda
23. aug 2009

tea vsetko si najdes a pozistujes za 9 mes. treba komplet vybavu ono naraz to kupovat tak ci tak nebudes cize neber do uvahy ze je to vysoka polozka zaklad je oblecenie pre babo, postielka + prislusenstvo k postielke, kociarik autosedacka atd. neboj nebudes to kupovat vsetko v jednom mesiaci ale krok po kroku hlavny je zaklad 😉

brisilda
23. aug 2009

PS: plienky a oblecenie musis mat este pred narodenim + postielku niektore kocky kupuju kociarik a ostatne drobnosti po narodeni 😉

sharmana
23. aug 2009

tea. a ktory sa ti to paci? ten co nadenke?
nadenkyn je pekny designovo, to ano, ale ako pozeram, tak nema ulozny priestor a nema tie zvisle rucky a tie su pri kocikovani asi dôlezite, lebo inac mas ruky polozene neprirodzene ak mas len vodorovnu rucku...

brisilda
23. aug 2009

tea je to 25 tisic v sk a je to prispevok pri narodeni dietata ktory schvalili uz aj k 2 a tretiemu dietatu 😀 konecne !!! aspon v niecom nas stat podpori

brisilda
23. aug 2009

no tak ja vam poviem pravdu u mna bude hrat hlavnu ulohu aj cena nielen to aky je prakticky ☹ kedze by to bolo 2 dieta tak uz coto o prakt. veciach viem ktore vyhovuju mne moj maly mal 4 kociariky za 3 r. ☹ a ani s jednym som nebola max. spokojna

fazulka1512
23. aug 2009

ahojte babenky
ako tak citam kociariky preberate, ja take veci este neriesim, ale mrkla som si video, je velmi pekny
dnes 16 dc, sem tam citim vajko, ale to su asi len dozvuky, inac v pohodicke
u nas od rana vkuse prsi,takze bude to zaujimavy den, bolia ma krize, ale to pripisujem tomu ze som bola v nasej zahradke vykopavat zemiaky

tea333
23. aug 2009

no ja planujem kupit taky ze vydrzi aj druheho drobca 😉 ktoreho mozno tiez stihnem popri skole alebo hned po nej 😉
nechcem velky vekovy rozdiel 🙂
no 25tis pomoze, to pokryje aspon ten kociarik,ale ja uz vidim co my vsetko pominame, hlavne ja 😀
no ja neviem vobec ako to je s postielkami, to su stale take tie vazenia ako som mala ja? mne sa take nepozdava 😖

sharmana
23. aug 2009

http://www.abc-design.de/en/products/3-wheelers...
mne sa paci tento asi viacej 😉 ale presne, do budúceho roka sa na trhu môže objavit ešte vlea nových a zaujímavejších kočíkov

brisilda
23. aug 2009

sharman a ten vyhovuje zatial aj mne ale nevylucujem ani ten stokke 😉 moje nazori sa casto mneia cize o tyzden sa mi moze pacit uz iny 😀

brisilda
23. aug 2009

tea ano postielky su stale s rebrinami 😀 iba dizajnovo krajsie 😀 ak ti take nevyhovuje kup si cestovnu 😀 😀 😀 ja mam inak aj ten kosik s konstrukcoiou na hojdanie z GB 😀 idealne do 6 mes.

tea333
23. aug 2009

fuh tie rebriny su dost skarede ☹
tak teda kocik sa mi paci uz minimalne jeden, uz len otehotniet hehe, od zajtra ideme na to pre istotu 🙂

malalady
23. aug 2009

ahojte babiky🙂 jej čo sa to tu rozoberá? 🙂 postielky a kočíky 😉

no ja s postielkou nemám starost😉 treba mi jedine tentokrát postel pre Tobíka ale takú nejakú bezpečnu 😀

brisilda
23. aug 2009

tea kolkaty DC si si robila test ked ti ukazalo tien???

brisilda
23. aug 2009

malalady kup mu klasicku postel a k nej si dokup tu zabranu aby nespadol 🙂)))

sharmana
23. aug 2009

no veru, už nech len su tie dve ciarky, kocik ma cas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre