Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
23. aug 2009

juuj polrok malo byt nie rok

janulka04
23. aug 2009

ahojte, ja som momentalne indisponovana, tatino sa nam vratil z tyzdnovky, tak sa mu venujeme 🙂...potrebujem poradit....mrsky odisli za 3 dni, ale vcera ma cely den pobolievalo v podbrusku a etse ma aj napinalo na zvracanie, pritom som normalne jedla, no az uz tyzden som unavena, taka spava...a dnes ta nevolnost prisla zase...nemyslim, ze by sa "zadarilo", tak nejak tusim, ze asi nie....neviete, co by to mohlo byt? Mam pre istotu ist zajtra kupit test? 😖 😖 😖 Aj tak som si takmer ista, ze tam bude iba jedna /, ale bojim sa, ze mi nieco je...

sharmana
23. aug 2009

ahoj janulka, no ak sa chces ukludnit, tak si test kup.. ale je možne že ti to do zajtra prejde.. a ak nie, tak chod k lekarovi, ci nemas nejaku virozu..

janulka04
23. aug 2009

diik moc, sharmana...musim utekat, len na chvilku sa mi podarilo zabrat notebook tak peknu nedelu 😅

brisilda
23. aug 2009

janulka tak pokial som dobre citala ty mas skusenosti s tym, ze si bola tehu a napriek tomu si mala mrchu
podla mna bude dobre ak si spravis test moze byt ze si tehotna aj ked si to nemyslis 🙂 Zbytocne budes stresovat s tym, ze ti moze byt nieco ine mna tiez min. tyzden bolelo brucho ako keby ma don niekto kopol teraz mi neni ic no unavena som s tale a na zvracanie ma napne ked som hladna a zaludok nema co travit 😀 😀 😀 neboj isto si tehotna a ak nie tak je to potom iba prechodne 😉

lucialen
23. aug 2009

Anovulacny, je taky, ze teploty mas cely mesiac medzi 36,4 - 36,6, nevyskoci na 36,9, 37
Sharmana mame domcek, takze je to len o praci 😉 Ale vlaste len tento rok sme zacali so zahradou, no je toho dost a ja uz chcem mat v setko pekne, aby sme sa buduci rok s babetkom len vyvalovali 🙂

sharmana
23. aug 2009

mna by zaujimalo, ze tie ktore mali mrchu a boli tehotne, ci slo len o spinenie alebo normalnu silnu ms...

lucialen
23. aug 2009

Inak som niekde citala, ze zena po 34ke ovuluje len kazdy druhy mesiac 😉 To je dost bieda nie?

lucialen
23. aug 2009

Sharmana, skor len spinenie alebo velmi slabu mrchu

brisilda
23. aug 2009

luci tak si ma teraz potesila 😉 aj ked dnes som si skusobne merala no neviem ci to mozem brat do uvahy kedze som cca o 3 rano vstavala k malemu a potom spala do pol 8 ☹ skusim zmerat este zajtra a pozajtra ak bude nad 36,9 tak som tehu a netreba mi testovat ak klesne co predpokladam, ze sa stane tak nebudem zbytocne testovat a usetrim si test na bud. mesiac 😀 😀 😀 a v plnom ocakavani sa pripravim na prichod mrsky 😀 😝

janulka04
23. aug 2009

dakujem bris, mam "skusenosti", ako vravis...no nechcem sa vytesovat, tak radsej myslim na "horsie"....tak zajtra...Drzte palceky tfuj tfuj....aaaaaaaaach jaj...no idem ja...papapa, zajtra vam dam echo... ☹

lucialen
23. aug 2009

Sharmana aj mne sa paci ten kocik, len keby ho vyrabali aj v inych farbach ako ciernej.

brisilda
23. aug 2009

luci nemusi byt slaba mrcha ved ja ju mam stale skor je rozdiel v tom aku mrchu ste mavali ked ste neboli tehotne cize krvacat mozete ale je to bez tych tzv. kuskov blanky 😀 alebo spinenie ako pise lucka 😉 proste mrcha je podozrivo ina neni ako ste mavali

brisilda
23. aug 2009

umna kebyze krvacam a som tehu tak neviem neviem ako to spozorujem ja mam klasicku mrchu len jeden den inak mi stacia slipove vlozky 😀 podla lekara to je vraj v poriadku a mam byt rada 😀 😀 😀

brisilda
23. aug 2009

janulka tak teda drzim palce aby si mala na teste // tfuj tfuuuuj 😀 😀 😀 az su tam ako vysite 😉

lucialen
23. aug 2009

Bris a o tri dni nema prist mrcha? Skus este merat, pokial bude BT hore, tak je dobre

sharmana
23. aug 2009

luci. no on je tusim aj v inych farbach..

https://www.youtube.com/watch?v=oFWjoD9Tlp0


toto som teraz nasla, tak sa nečudujem, že mojmu mužovi sa páči práve tento 😀

sisa2
23. aug 2009

jani taktiez drzim palceky!!! 😵

sisa2
23. aug 2009

sharmana - kocik vyzera fajn, len ja ee trojkolky .. akosi som im neprisla na chut. ale velmi uvazujem nad stokke, co tu baby pisali. i ked neviem, ci ma s nim poloviciak niekam neposle, on je dost konzerva 😖

sisa2
23. aug 2009

luci - ja som mala aj 36.8 a vyzera to na anovulak 😢 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

lucialen
23. aug 2009

A akej farby este su, ja som nasla len cierne a sede, len ta konstrukcia je inej farby

lucialen
23. aug 2009

Tvoj fakt vyzera na dlhy anovulak 😒 Moj zatial ok http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6

sharmana
23. aug 2009

mne sa paci aj ten stokke, mojmu mužovi nie.. a ma tiez styri koliecka, ale tie zadne su tesne pri sebe... ale ako som uz pisala, o pol roka už pridu na trh uplne ine kociky, takže tento vyber je uplne predcasny..
a moj chlap pozera len na tu praktickost, no a ked videl ako sa da kombinovat a zlozit, a otocit o 360stupnov na mieste, tak u neho vyhral 🙂
babenky beriete aj nejake vitaminky?

sharmana
23. aug 2009

luci. jaj ano, tie vanicky su len cierne a dva odtiene sedej, a biely.. no mne to vyhovuje, ale samozrejme ak chce niekto farebnejsi, tak toto asi nie je spravna volba.. aj ked mozno vyrabaju aj v inych farbach.. treba sa informovat u distributora...

lucialen
23. aug 2009

Ja som chcela napisat, uz polroka beriem acidoflan, teda kyselinu listovu, dva mesiace som pila alchemilkovy caj a tento mesiac som sa nasrala a nic som nebrala. Teda, ak mi to tento mesiac vyjde tak ma ...... to prekvapi 🙂

sisa2
23. aug 2009

luci - ved prave. nechapem, preco zrovna teraz sa musi vsetko komplikovat 😠 ale neva, ak ma mrcha prist, nech pride, nech sa mozeme do toho zasa vrhnut.
tebe drzim palceky, zatial to vyzera dobre 🙂

lucialen
23. aug 2009

Inak mne sa paci aj tento, ale v olivovej farbe, teda aj v hnedej, ale ten sa nepaci mojmu

sisa2
23. aug 2009

ja neberiem nic. pri danielkovi som brala calibrum, teraz som sa k tomu zatial nedokopala. obcas mam pocit, ze si zabudnem aj hlavu, nie mysliet este na tabletky 😅

lucialen
23. aug 2009

Sharmana aj biely??? Co ja som uz slepa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre