Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
25. aug 2009

ja viem, este sme len zacali, no ked ja sa len bojim, ze cim dlhsie budeme skusat, tym viac sa budeme stresovat a tym menej to bude chciet prist... Ale ved uvidime, teraz zacnem merat, aspon budem mat prehlad kedy mam ovulku... Ja som bola v depke aj z toho, ze moj lekar robi uz len na pol uvazku a nema pre mna ziadny termin, kym som tu (to jeho porazena asistentka nechce nic pocut, darmo jej vysvetlujem, ze som tu len na dva tyzdne), on je dost vychyteny, takze sa tam neda ist len tak na nahodu. co uz budem musiet ist v Blave. Tak to mi vcera nepridalo na dobrej nalade... 😒 😖
Inac teplomer som kupovala normalny digitalny, ten najlacnejsi, lebo doma som mala len obycajny ortutovy a na to by som nemala trpezlivost rano merat 5 minut...
Baby hodte link na tu cesku stranku, kde je to vsetko vysvetlene, neviem, kedy som to tu videla, neviem to najst...

groka
25. aug 2009

katy maly je krasny

peta ja mam normalny ortutovy a staci mi nejake 3 minutky a aj to niekedy zaspim a mam ho dnu 😅 ale nie uplne

petafr
25. aug 2009

Vdaka Katy!

katy1979
25. aug 2009

s ortutovym by som sa veru bala zaspat.

peta tiez to obcas studujem ale nic mi to nepomoze.

janulka04
25. aug 2009

Peti, tak zaciname spolu, ja uz som kedysi merala, ale som v takychto veciach strasne zabudliva a nezodpovedna...do kelu, aj femibion som zabudla uzit.....
a dnes som zacala vlastne od zaciatku, tak som zvedava....ja som straaaaaaaaaasne netrpezliva..nadenk to si vystihla....tak nejak 😉

brisilda
25. aug 2009

nadenka dik idem mrknut tu stranku 😉
petaf neboj aj ja som v tretom kole 😀 raz sa to musi zadarit 😉
katka maly je sikovny ja som sa svojho bala dat pod vodu a spec. kurzi sme nemali po ruke no teraz uz vie plavat bez kolesa cize je super 😀

petafr
25. aug 2009

no ved ja tiez som netrpezliva, merala som uz aj teraz 😀 na skusku, a mam 37,3, to asi nic neznamena takto poobede, ach jaj 😖 ale sranda musi byt. Najprv si to musim fakt nastudovat.
Jani super, budeme si porovnavat tabulky. A kde budes merat? 😕
Pozerala som tu stranku na fler, to by bolo super, mozno by som tam mohla nieco predat. Inac sranda, tu deku co som minule sila (co som davala aj do albumu), hned ako som to poslala, tak mi pisala jedna kocka, ze by chcela kupit na zakazku, mozno si rozbehnem biznis... 😎 to by som mohla robit z domu a starat sa o male, to by bolo super, lebo teraz ma to uz nebavi, mam robotu, kde musim stale cestovat, uz ma to zacina unavovat a s dietatom to nebude idealne...

janulka04
25. aug 2009

nooo, aj ja budem musiet male dat na nejaky ten kurz plavania...ja do vody nevleziem, ako mala som sa skoro utopila, tak hlboka voda je moja fobia... ☹

brisilda
25. aug 2009

http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi... mne sa paci nieco v takom style 😉 neviem ci vam tu stranku otvori 😒

groka
25. aug 2009

ja som merala aj vcera ked som isla spat a mala som 36,8 to som vedela ze dnes bude este menej

nadenkaaa
25. aug 2009

bris otvorilo 😉 len tie chlpate vankuse mi tam nerezu 😕

michelle
25. aug 2009

dakujem za info. ja sa zatial nechystam merat, ale jeden nikdy nevie, mozno s tym raz zacnem. tak aspon budem vediet. aaa..... ehm... ako hlboko treba merat? 😕 😀
peti a uz ste na SK, ci stale vo FR?

brisilda
25. aug 2009

groka tak ja sice mrchu teraz chcem ale nezapieram, ze budem velmi rada a milo prekvapena ak nahodou budem mat teplotu aspon tych 36,9 a bude sa drzat az kym mi test nepotvrdi tehu 😉 potom by uz klesnut nemala

janulka04
25. aug 2009

peti, na fertility friend a aj na menstruacni kalendar cz, tam uz chodim dlhsie, ale tam si len mrsky a datumy snazenia znacim.......a tu deku som obzerala, je pekucka......treba skusit vsetko🙂 🙂 🙂

brisilda
25. aug 2009

nadi tie chlpane su tam preto lebo mam aj kozusiny 😉 ale uz mam obhliadnute vankuse na stranke ktoru si sem hodila 😉 budu idealne do spalne uz len kupit latku a usit 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

myslite baby ze ked zacnem s meranim zajtra co bude nejaky 11 dc bude to mat zmysel?

groka
25. aug 2009

janulka kde na tej ceskej stranke?tak je pisane len o kalisku ci co,kde mam este kliknut?

brisilda
25. aug 2009

nadenka ano bude asspon budes vediet na com si myslim tym, ze ked po ovu teplota klesne tak nesi tehu ak sa bude drzat hore aspon 14 dni si ista 😉 a potom sa mozes testnut

brisilda
25. aug 2009

noooo aj mna ta ceska stranka zaujima tam je aj tabulka k meraniu BT???

janulka04
25. aug 2009

je to pekne, bris...ale u mna by to dlho biele nevydrzalo.... 😀 😀 😀 😀

brisilda
25. aug 2009

janka u mna by latkova sedacka nevydrzala ☹

nadenkaaa
25. aug 2009

no ale ako podla teploty mas vediet ze prave dnes je ovu?teplota by mala vystupit alebo klesnut alebo?

janulka04
25. aug 2009

heej, ale som tava, sm sem nedala adresu...ale nieje to ako na fertility, pride mi to ako "chudobna sestra" fertility.... 😢 tak vy skusenejsie, dajte info, ci to staci....www.womenzone.cz

nadenkaaa
25. aug 2009

inak my mame tiez kozennu sedacku taku smotanovu neviem od tej latkovej ma praveze odrazalo to ze ked sa na nu volaco vyleje lebo tak ale zasa aj kozenna ma svoje muchy napriklad postrachom je dieta s fixami alebo perom pripadne noznickami 😀 😀

janulka04
25. aug 2009

len ja mam civavku...a on lubi sediet na gauci....na nas...takkze, ak niekto lapne, je hned pri nom a skriabe a skace.... ☹ 🙄 ☹ a u nas sa v obyvacke nepapa a nepije... 🙂 🙂 ...male by sme neustrazili..no priznam sa, ze my si tam obcas zobneme

brisilda
25. aug 2009

nadenka su fixi co sa daju lahko umyt 😀 a male dieta nema mat noznice v rukach a to vascie uz vie, ze sedacka sa nema strihat 😀 😀 😀 u mna vyhrala sedacka z koze lebo sa da vsetko z nej lahko umyt voda vam nevsiakne ak to hned utriete kdezto latkova je hrozne citliva na taketo male detske nestasticka 😀 a preco kricat na dieta ak nemusim 😀

groka
25. aug 2009

janulka a co znamena to zlte okienko? kukni http://www.womenzone.cz/app/calendar.aspx

brisilda
25. aug 2009

jani dik za stranku super ved mne to staci 🙂))

groka
25. aug 2009

janul a kde si mam znacit snazenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre