Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

no vidis clovek zdravotnik a u mna by si nic nenasla🙂 som 100 rokov za opicami 😀 ved nenadarmo sa hovori ze obuvnikove deti chodia bose 😉

brisilda
25. aug 2009

inak ja som s toho merania blazon no budem si to zapisovat a po roku ked pojdem k dokimu tak mu tie grafi ukazem 😒 ved hadam sa v tom zorientujeme 😀

janulka04
25. aug 2009

bris, to prave neviem, ja som teraz novacik, na womwnzone si znacim akurat mrsky a to okolo snazenia, vytokov, lekarov a tak, bt som si raz skusala znacit, ale mne sa stale drzala nizko, max 36,8 a to bolo 2 dni pred mrskou pred dvoma mesiacmi...tak ja neviem, som nejaka cudna...ale preto to chcem teraz skusit, ze co sa to tam so mnou deje 😕

nadenkaaa
25. aug 2009

no ved hadam ano a aj tak stale si myslim ze na to aby sa clovek v tom orientoval potrebuje aspon 2 mesiace meral no ved snad nebudeme musiet rok merat a potm ist k dokimu 😕 😕

janulka04
25. aug 2009

malo tam byt womenzone....

brisilda
25. aug 2009

kocky ak sa bude sexovat kazdy 3 den tak sa do ovu trafime 😀 😀 😀 samozrejme ak daka je ☹ je celkom mozne, ze ide o anovulak ☹ ja ani vytok nemam iba dnes som mala bielopriesvitny pripada mi to ako ( spel z nosa 😀 😀 😀 ) inak obcas minimalny napr. ked som pretlacala tazke veci 😉 😒 😠

brisilda
25. aug 2009

nadi merat by si mala tri mesiace aby si sa v nom vedela zorientovat par dni nestaci takze mame este cas 😀 😉

nadenkaaa
25. aug 2009

ja mam podozrenie ze tento meisac co sme sa tak vela snazili tak to bol anovulak 😒 😔 lebo som vobec nemala taky bielkovy vytok ako v predoslom cykle 😕

janulka04
25. aug 2009

tak ja vytok mam vzdy po navsteve gynekologa... ☹ a mna tiez zaujimaju tie anovulaky, tak preto som zacala merat...ste ma tu nakazili.. 😀

brisilda
25. aug 2009

nadi niekedy mozes mat aj ovu no chyba moze byt inde ked nedojde k oplodneniu alebo dojde k oplodneniu no tvoje telo vajicko znici cize ho neprijme su rozne priciny preco zena pocas ovulacie neotehotneje ☹ inak ty by si uz mala zajst aj za dokim ved uz sa snazite 8 mesiac a nic mozno je chyb niekde inde napr. v spermiach no liekmi sa da vraj vsetko zmenit jednemu muzovi na to stacili iba vitaminy ja uzivam E-cko ten vraj podporuje dozrievanie vajicka 😉 som zvedava 😀

brisilda
25. aug 2009

jani my sa tu infikujeme navzajom 😀 😀 😀 kiez by aj tie tehu virusiky nas nainfikovali 😀

nadenkaaa
25. aug 2009

ja viem zeby som mala ist za dokim ale nejak sa tomu este stale vnutorne branim,len uz aj moj muz mi otom hovoril kvoli aj jeho spermiogramu ze aby sme vedeli na com sme len co ak to nejako vyde velmi zle ..a ja som taky clovek ze pokial vyslovene nemusim k lekarovi nejdem(som samoordinovaci typ 😀) a o to viac gyn.radsej 100krat k zubarovi ako raz ku gyn 😒 😔 😔

lucialen
25. aug 2009

Ahojte, uz som tu 🙂 Som sa docitala, ze ma potrebujete 🙂
Som sa testla, a bola jedna pekna ciarka a jedna neviditelna 😀 Este stale ma popichava a pobolieva, tak mam nadej, ze len vcera vecer dorazilo a uhniezduje sa 🙂 Ved to moze byt 5-10dni, a dnes som 9DC

petafr
25. aug 2009

tak uz som naspat, ostrihana, spravili mi aj super masaz hlavy, to je pohodicka...
Idem studovat meranie BT, takze sa ozvem o par chvil... a uz nestraste anovulakmi 🤐
este otazka, pocas mrsky ma byt teplota hore alebo dole? Lebo ked je baba tehotna a ma ju aj tak, tak ta teplota zostava hore?

janulka04
25. aug 2009

luci, luci... 😀 ale tfuj, tuj, tfuj...
ja by som zase potrebovala vediet, ze kedy mi ovu pride, kedze mam iba jeden vajecnik, po laparoskopii...ale podla dok. som ok, tak by ma zaujimal, ze ktory mesiac pride ovu...kedze mam polovicne sance, no stale sance su....

nadenkaaa
25. aug 2009

ano luci to kvoli bt 😉 este s testikmi pockaj 😉 😉

brisilda
25. aug 2009

pati no teoreticky ano mala by byt hore 😀 no clovek je tvor zahadny 😀
lucka ano potrebujeme ta nechce sa nam citat dlhe clanka tak ti dame otazocku aka tepl,ota je ked je ovu resp, ako sa to zisti, ze bude ovu????
pocuj teba asi svrbia ruky co???? naco testujes ked si sama pisala, ze testujeme az po neprichadzajucej mrche 😀

lucialen
25. aug 2009

Myslela som 9DPO
Tak Nadenka, skus merat od zajtra, ved niektore baby meraju az od 12DC, ale to su uz proficky, co meraju rok. Hadam si ovulku este nemala. A pekne si to znac do FF. Pred ovulkou by ti mala teplota trochu klesnut, cca0,2, ale nemusi, a ked sa vajko uvolni, zacne sa ti zvysovat progesteron a ten zvysi teplotu o cca 0,2 - 0,4. Ked sa ti zvysi, znamena ze uz je po ovulke. Potom sa ti teploty budu pohybovat na vyssej urovni az kym nepride mrcha. Ked mrcha nechodi a teplota je hore, je to velmi nadejne 🙂

brisilda
25. aug 2009

lucka cize ak teplota skace hore dole je anovulak?????

brisilda
25. aug 2009

sorry ale aj to ma zaujima az nemam zbytocne nadeje

groka
25. aug 2009

caute,caute

som bola trosku mimo,som pozerala osobneho strazcu,to je namakany film a s tym jackom by som si dala povedat,to je taky sexos 😅 😅 😅

baby trosku ma pobolieval pravy vajecnik a trosku pri chodzi takze ze vy rastlo vajko mi???????????som sa potesila noralne tym chvilkovym bolestiam 😀 ja dnes by som snazila som 13DC ,ale muz je zas o nicom,ledva sa so mnou rozprava,a teraz odisli prec obaja,tak ja idem zehlit asi,co ine a prach utierat,ale bud jedno,alebo druhe ,lebo zehlenia mam strasne vela,tak asi teraz prach a vecer zehlenie pri filmoch,dnes si 2 po sebe a dobre

uz som si naladila novu televiziu Doma a mozem vam povedat,ze ked budem na materskej opat co najskor cize aspon o 10 mesiacov mam co pozerat popri kojeni 😅 ale uz september si doma budem v klude pozerat,moje oblubene telenoveli a Macochu davali ked som cakala maleho prve 3 mesiace,ze by som opat kukala prve 3 mesiace so surodencom?este by mohli davat Rosalindu

groka
25. aug 2009

lucia si 9DC ci 9 DPO?si napisala ze 9DC ale to potom na co si testovala?

lucialen
25. aug 2009

Ja viem, este mam jeden test, to som prikazala drahemu, nech ho skryje a v piatok budeme testovat zas 😀
Ten prvy mesiac merania je taky neurcity, ale aspon na prvom zistis ci a kedy bola ovulka a teda budes na dalsi vediet, kedy sa treba poriadne snazit 😉 FF ti vyznaci, kedy bola ovulka a uvidis ci sa zhodnete Mne sa zda, ze tento mesiac mi dal ovulku o den skor. Hovori sa, ze ked mas ten bielkovy hlien, tak posledny den bielka je ovulka, no ff sa rozhodol, ze bola uz prvy.

lucialen
25. aug 2009

Groka potom som sa opravila 9DPO
Bris, hodim sem nejaky anovulak aby si pozrela a nejaky pekny tehotensky graf 🙂

groka
25. aug 2009

mna zas laka ovu test,mam este rapiclear,no pockam este aspon 3 dni

lucialen
25. aug 2009

Tak krasny anovulak, teplota skace hore dole http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/583...
a pekna tehotenska, odkedy je zelena ciara, znamena ze u testla a mala // http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/581...

nadenkaaa
25. aug 2009

groka a normalne uz sa da ta televizia doma naladit? 😕
no asi to meranie bude tento prvy meisac velmi take este nesmerodatne 😉

brisilda
25. aug 2009

no skus hadam sa vysomarim 😀 a inak netestuj ja mam doma este 2alebo 3 testy no povedala som si, ze idem na istotu 😀 😀 😀 cize ty testuj az pomne 😉 no mam pocit ze pride mrcha mam vytok co som doteraz nemala ☹ je taky mliecny bez zapachu 😉 boze ja sa ani v tom nevyznam 😖 no vraj pred mrchou pride taky aky mam ja 🙄 😀 😀 😀

groka
25. aug 2009

nadenka ano uz sa da naladit,ale stale do okola davaju co bude vysielat,napriklad taku tu telenovelu rumunsku budu davat kazdy den o 20:00 to bude konkurencia jak hovado a celkovo telenovely su aj po 20:00 a nejake od 15:30 to budem chodit po maleho akurat do skolky

groka
25. aug 2009

brisilda,ja si myslim ze ty si tehula jasna,ten vytok je isto tehotnesky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre