Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
25. aug 2009

noo, ono to funguje uz dlhsie. len doteraz to bolo v skusobnej verzii, od vcerav je to vynovene...i ked je to asi pre teba taka "plienkova" verzia 😀 😀 😀

janulka04
25. aug 2009

tea, tu su maniacky, mna uz to tiez nakazilo, xaxaxa...snad nam to bude k prospechu a budeme moct zalozit temu: Finisujeme v juli(najneskor)... 😉

tea333
25. aug 2009

jani mna to tiez laka ale vstavanie, to nie je moje 😀 😀 ja vstavam kedy sa mi zachce, poobede, naobed, rano, a psom som davala rano jest, ale teraz prechadzam na barf (surova zdrava strava pre psov na vzor jedalnicka vlka)
a budu papat vecer, takze to uz sa vobec neprinutim..ale ked sa nebude darit este dva cykly dam sa do toho 🙂

janulka04
25. aug 2009

a kolko snazilkujete, tea?

cheerlady
25. aug 2009

ahojte holky,tak ja som si dnes bola pre lieky na stitnu zlazu - tie najslabsie,lebo vysledok som mala 4,22 - GROKA ty sa v tom vyznas,to je moc vysoke? 😕 doktorka hovorila,ze to je mierne zvysene,ze mi da lieky len preto,ze som tehu,ze su pre babatko len prospesne 🙂
som vas citala a milion stran o grafoch,uff,este ze to nemusim studovat 😉 tuk,tuk,tuk

janulka04
25. aug 2009

na ake zaujimave veci tu clovk nenarazi
http://ozene.zoznam.sk/cl/100225/248394/Kde-sa-...

groka
25. aug 2009

tak čiastočne upratané,ešte dlážky umyť a večer už len žehliť 😒

cheerlady,tak viem tolko,že ak je hodnota nad 5 tak sa nedoporučuje otehotnieť,ideálna je 2,ja som mala 3,25,no a kedže si tehotná tak tebe to bude trošku stúpať,takže preto ti dali lieky,ak by sa to zvýšilo neboli komplikácie,po 3 mesiaci tehotnestva si bábatko vystačí so svojou štíntou žlazou,takže sa nemusíš ničoho báť,nemala si vela tú hodnotu,nebojkaj,papaj liečiky,kedy ťa volala doktorka na krv štítnej?
ja ked otehotniem,tak som poučená,že ihned volať dokimu,tiež mi budú musieť zvýšiť dávku,ale ja som to mala dosť zlé a ake lieky ti dal?euthyrox kolko?

cheerlady
25. aug 2009

no ja som doteraz mala vysledky v norme,chodila som len pravidelne raz za rok na kontrolu a nic sa nemenilo,nebrala som ani ziadne lieky. ale povedala mi,ze ked budem tehotna,mam hned dojst.tak mi zobrala krv a podla vysledkov nasadila L-Thyroxin 50 - 1tbl rano. ja mam znizenu cinnost stitnej zlazy,ale ze to len kvoli tehotenstvu 😒 objednala ma na kontrolu za 3mesiace..

groka
25. aug 2009

ja mam tiez znizenu ale beriem euthyrox75

brisilda
25. aug 2009

kocky a to sa ako da zistit ze su problemi s tou zlazou?

groka
25. aug 2009

priznaky a potom odber krvy

tea333
25. aug 2009

jani vlastne 2 mesiace na ostro,ale aj ten mesiac predtym sme raz skusili 🙂
nevadi, do tretice vsetko dobre hehe

brisilda
25. aug 2009

a radsej mi to nehovorte ako sa poznam tak to budem mat tiez ☹ psychyka robi svoje 😢

brisilda
25. aug 2009

tea no jasne, ze do tertice nam to vyjde 😉

lucialen
25. aug 2009

Bris, uz som chcela pisat, ci si este problemy so stitnou zlazou nemala. Ti nestaci slepak? 😀
Uz som dokosila 😉

groka
25. aug 2009

brisilda,to nema s psychikov nic spolocne,tu ide o hormony,ale na snazilkovanie posobi psychika velmi

janulka04
25. aug 2009

luci, ja ta sledujem, ty si normalne zahradnicka na 1, xaxaxa
tea, my teraz ideme do tretieho kola....

brisilda
25. aug 2009

lucka veru veru stale ma to tak divne pycha ze som sa rozhodla rano testnut ak bude teplota hore ☹ ved ked si mohla ty tak hadam aj ja mozem 😀 😀 😀

brisilda
25. aug 2009

groka ja mam hadam vsetke priznaky ☹ som hrozna preto sa uz o chorobi prestavam zaujimat

brisilda
25. aug 2009

choroby 😀 😀 😀

groka
25. aug 2009

bris a vy ste sa ako snazili tento mesiac?tak ze pocas ovulky?

groka
25. aug 2009

bris ja som radsej ze mam stitnu ako keby som mala mat PCO napriklad,alebo endometriozu

groka
25. aug 2009

inak mna napadli skore priznaky ktore som mala pri malom,stale som grgala,lamali s ami nechty,to bolo take to prve,potom sa mi spravili velike zily na prsiach,velmi viditelne a po 1 mesiaci mi popukalo brucho ale len kusok,v 2 mesiaci na zaciatku nejako tusim mi uz byvalo zle ale veeeeelmi zle,len na zachod som bola schopna prejst aj to za pomoci opierania sa vsade a spat do postele,vela krat som volala dokimu znamemu s placom co mam robit aby mi neyvalo tak zle,ale negrcala som ani raz

brisilda
25. aug 2009

groka do 13 hadam aj kazdy den potom nic az teraz ked prisla chut z nudy 😀 😀 😀

groka
25. aug 2009

a ovu si mala na kolky den?myslis do 13DC alebo do 13 augusta?

sisa2
25. aug 2009

babule, vy uz idete do tretieho kola a ja som este ani prvu mrchu nedostala 😠 no je toto fer? ☹

groka
25. aug 2009

a dnes asi muza ozaj trosku nahovorim na plodenie,uz mam ovulacne,ci predovulacne priznaky

groka
25. aug 2009

sisa ja som da sa povedat v prvom kole,to snazenie v juli ani nebolo snazenie da s apovedat,alebo som v druhom koli

groka
25. aug 2009

kole

sisa2
25. aug 2009

no ja cakam od 08.07. a cakam a cakam. perstava ma to bavit 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre