• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Bre rano, ideme na nakup a potom som tu :slight_smile:
26. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea cakala si presne do 10 aby si nam napisala? :grinning: :grinning: :grinning: aj ja idem do mesta musim si it po skulky :slight_smile:))( okuliare)
26. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka tabulka baby, nieco som prehliadla?
26. aug 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peti, tabulka tehuliek a snaziliek tu z temy u nadenky v albume
alebo tabulka na meranie BT na ceskej stranke www.womanzone.cz neviem, ktoru myslis teraz
26. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule :slight_smile:
vidim, ze tu sa meraju teploty o 106 :sunglasses: ...takze...hlasim, ze som sa nechala ovplyvnit a dnes som si zmerala teplotu aj ja :confused: ...hoci este vcera som nic take neplanovala. dnesna teplotka bola 36,7 (je to vela alebo malo? :confused: ) a som dnes 7DC... no, sak uvidime ako to bude pokracovat... :sunglasses:
26. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michell mas dobru teplotu ono treba sledovat min. mesiac ja som rano mala 36,8 :confounded: nic moc no su zeny ktore nikdy nemavaju vysoke teploty a napriek tomu su tehu no v mojom pripade to neplati ked som mala uz aj 37 :grinning:
26. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u nma je to meranie teplot asi zbytocne ked ja viem kedy mam ovu, alebo si ju meriate aj napriek tomu
26. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby... kuknite sa na toto: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?interface=1 ...ja tomu akoze nerozumiem... podla toho mam plodne dni cez menzes a ovulaciu niekde tesne po... cudne, nie? vam to ako vychadza na ff? luci, ked si graf prehodis na kalendar, co ti pise? :confused:
26. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka meranie je prave preto, aby si zistila kedy mas ovu..
26. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze mna sa to nevztahuje,mam o starost menej
26. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka tak potom nie, ak si si ista... a teraz si na tom ako?
26. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel ako si na to prisla? mne na tej stranke ukazuje iba, ze sa mam prihlasit :angry: no ja tam registrovana niesom :grinning:
26. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ked si klikla na ten moj link, neukazalo ti to moj kalendar?
26. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 12-13 mala ovu, podla hlienu, a dnes som 19 dc, neviem ci z toho nieco bude aj ked keksikovali sme pred aj pocas ovu
zatial ma pobolievaju na dotyk bradavky aj dnes zacali trosku krize, ale to aj pred mrchou
v pondelok som si nasla ale len poobede raz taky husty hrudkovy hlien a od vtedy nic
26. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ani mne neukazalo tvoj kalendar, ukazalo mi tak ako brisilde
26. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, dala si zly odkaz....a moja teplota je uz tri dni 36,1...tak nestresuj..a co to znamena Dc...ja som mala 19. mrsky...ktory som DC?...sorry..Janka analfabet :grinning:
26. aug 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle nie neukazalo :frowning2:
26. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka DC sa pocita odod dna ked ti prisla mrcha cize ak si ju mala 19-teho tak dnes si 8DC
26. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj ja uz chcem mrsku :angry: je to hrozne cakat cakat a jej nikde :cry: kedysi by som za to dala neviem co len aby som mala mrchu raz za pol roka :grinning: no to iba preto aby ma neotravovala :grinning:
26. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka mozno vas to nepusti, ja ked si tam kliknem, tak ma to hodi rovno na tu stranku, takze link je dobry.... s teplotou nestresujem, sa pytam, ci je vysoka, nizka alebo ok... DC je den cyklu, cize ak ti menzes zacal 19., teraz si DC8 :slight_smile:
a akoze hodilo mi to tam jeden zly datum, preto mi tam vychadzali chaosy. uz je to opravene a zda sa, ze je to ok :slight_smile: skuste este raz: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=2009-8-05
26. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, michellka, dakujem, aj som si myslela, len som nevedela, co ta skratka znmena... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase ma to hadze na prihlasenie sa......michelle, neviem :confused:
26. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka asi preto, ze je to na heslo... potom neviem, ako je mozne, ze sa dostaneme cez link na nejaky graf, co tu baby davaju... zahada :confused: :slight_smile: a DC som si aj ja nechala vysvetlit :sunglasses: ..a DPO je den po ovulacii, aby si to mala komplet :grinning:
bris a ako to citis? ze uz pride?
26. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to moje chodenie na wc, to je len take cvrkanie, a bolset krizov je taka hrejiva dole pri zadku, to tak ma byt, neviem
26. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - davas zly link. tebe to ukaze, lebo si zaregistrovana a prihlasena, nam ostatnym nie. resp. mne to ukaze moj graf, kedze som tam tiez zaregistrovana.
klikni si na home page setup a skopiruj link hore - nieco ako www.fertilityfriend.com/home/ ... za tym home bude este nieco
26. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - tvoja teplota je ok, kedze este ovu nebola. do ovu si nizsie teploty, po ovu stupnu a su hore az kym nepride mrcha
26. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - pokial si sa len teraz registrovala a mas VIP, tak si text za "home" mozes zmenit, napr. na "michelle" a bude sa ti lahsie pripajat link na graf
26. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule....zase som o riadny kuuuuuuuuuus mudrejsia :sweat_smile:
26. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, po kliknuti na home page setup mi dava hore link http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php ... :unamused:
26. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - to je ok. tam je potom vo fialovom napisane "Your Charting Home Page Web Address:" a pod tym je link. ten skopiruj a prihod
26. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok