• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
luci ty si taky odbornik na teplotu ked je ovu musi teplota nahle klesnut alebo ako to vlastne zistim ze je prave v ten den ovu?
26. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja uz mam na tento mesiac kupene nejake kvapky Gynex, nadopujem sa alchemilkou a kyselinou listovou a ked to nevyde, nech ma slak trafi :grinning:
26. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka tak hadam to vyjde :slight_smile: uz by bolo aj na case
26. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slak ta netrafi :grinning: ale treba tomu verit a vyde to :wink:
Nadenka, mala by klesnut, ale nemusi. Prvy mesiac je tazke zistit ovu, az ked vybehne teplota, vies ze vcera bola ovulka :wink: Preto snazilkuj a buduci mesiac budes vediet, kedy mas ovulku a kedy treba snazit intenzivnejsie :wink:
nadi nic nenechavaj na nahodu snazilkuj kazdy 2-3 den ovu tym padom nema kde uniknut :grinning:
26. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bris, kuk sem http://merenibt.xf.cz/index2.html, najdi si mereni BT a podtym priklady krivek a tam si vyber ake krivky chces pozerat :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no uvidime a s tym snazilkovanim je to tento mesiac blede :pensive: myslim lebo sme s mm na vojnovom chodniku :unamused: ach no uvidime a inak ked sa tak nad tym zamyslim tak z tych 8 mesiacov co snazilkujeme sme skutocne snazilkovali asi len od maja :confused: lebo predtym som vobec nepozerala ci mam ci nemam plodne dni a ked boli skusky a statnice tak to snazenie islo uplne do haja lebo ked je clovek nervozny tak sa neda :pensive:
26. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci dik inak 98.8 je aka teplota???az sa viem zorientovat
26. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Si pod grafom klikli ze view in Celsius
26. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam si to bris musis prehodit viev charts in celsius
26. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj, baby, ja som bola na hodinku prec a tu ste toho kolko stihli...
26. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, inak v Polsku bolo dobre, som si objednala altanok, kupila latky na plot, stromceky a kvietky, sprostosti do kuchyne a koberec :slight_smile: A som velmi spokojna s polskymi cenami
26. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja vás vôbec nestíham čítať, maximálne tak jednu stranu a nechápem, ako niektoré baby tu stíhajú byť celý deň
26. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde konkretne si bola v targu alebo v jablonke alebo?
26. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andzi, ja pracujem za notebookom, takze obcas odbehnem.... :grinning: teeda, dost casto odbieham :grinning: :grinning:
Andzi, ja som tu sice dnes nebola, ale pre nezamestnane a baby na materskej je to tu dobre :grinning:
lucka tak si sikovna ked si toho tolko pokupila :slight_smile:
mrkla som si ten graf a bola som milo prekvapena cize da sa povedat ze este nemusim stracat nadej :grinning: :confounded: no rozhodne su tie grafi zahadne jedna tam mala graf anovulak a predsa sa zadarilo :grinning: to je uzasne
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nadenka v Jablonke, najblizsie :slight_smile:
Inak uz si namacam piskoty do cokolady :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci - neprovokuj lebo urobím nájazd na chladničku, mám tam čok. puding na ráno. :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja ma tekute granko :grinning: piskotky chybaju :confounded:
26. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci...robis chute....este ze mi je nejako tazko, tak na noc neriskujem :frowning2:
Andzi, a niekedy si ich namacam aj s bananom, aby som mala nejake vitaminy :grinning:
:wink: :wink: baby idem od vas lebo sa mi bude chciet pri vas jest :wink: :grinning: :sweat_smile: idem kuken :sunglasses: true bood :grinning: papapa
Nadenka, a nepozerala si to vcera?
26. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
true blood som tym myslela :wink: a tam je tolko krvi ze sa mi uz jest nebude chciet :grinning:
26. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bris, no niektore grafy su velmi zahadne co? :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dobra rada ako schudnut :grinning:
26. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, take veci pis radsej cez den :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka tak poviem ti ze ano :wink: ja by som sa s toho nevedela vysomarit uz je fakt najistejsia iba ta mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidime zajtra ci si mozem trufnut biele nohavice :wink:
26. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok