Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
26. aug 2009

luci ty si taky odbornik na teplotu ked je ovu musi teplota nahle klesnut alebo ako to vlastne zistim ze je prave v ten den ovu?

lucialen
26. aug 2009

Ja uz mam na tento mesiac kupene nejake kvapky Gynex, nadopujem sa alchemilkou a kyselinou listovou a ked to nevyde, nech ma slak trafi 😀

brisilda
26. aug 2009

lucka tak hadam to vyjde 🙂 uz by bolo aj na case

nadenkaaa
26. aug 2009

slak ta netrafi 😀 ale treba tomu verit a vyde to 😉

lucialen
26. aug 2009

Nadenka, mala by klesnut, ale nemusi. Prvy mesiac je tazke zistit ovu, az ked vybehne teplota, vies ze vcera bola ovulka 😉 Preto snazilkuj a buduci mesiac budes vediet, kedy mas ovulku a kedy treba snazit intenzivnejsie 😉

brisilda
26. aug 2009

nadi nic nenechavaj na nahodu snazilkuj kazdy 2-3 den ovu tym padom nema kde uniknut 😀

lucialen
26. aug 2009

Bris, kuk sem http://merenibt.xf.cz/index2.html, najdi si mereni BT a podtym priklady krivek a tam si vyber ake krivky chces pozerat 🙂

nadenkaaa
26. aug 2009

aha no uvidime a s tym snazilkovanim je to tento mesiac blede 😔 myslim lebo sme s mm na vojnovom chodniku 😒 ach no uvidime a inak ked sa tak nad tym zamyslim tak z tych 8 mesiacov co snazilkujeme sme skutocne snazilkovali asi len od maja 😕 lebo predtym som vobec nepozerala ci mam ci nemam plodne dni a ked boli skusky a statnice tak to snazenie islo uplne do haja lebo ked je clovek nervozny tak sa neda 😔

brisilda
26. aug 2009

luci dik inak 98.8 je aka teplota???az sa viem zorientovat

lucialen
26. aug 2009

Si pod grafom klikli ze view in Celsius

nadenkaaa
26. aug 2009

tam si to bris musis prehodit viev charts in celsius

janulka04
26. aug 2009

juj, baby, ja som bola na hodinku prec a tu ste toho kolko stihli...

lucialen
26. aug 2009

Baby, inak v Polsku bolo dobre, som si objednala altanok, kupila latky na plot, stromceky a kvietky, sprostosti do kuchyne a koberec 🙂 A som velmi spokojna s polskymi cenami

andzi
26. aug 2009

ahojte ja vás vôbec nestíham čítať, maximálne tak jednu stranu a nechápem, ako niektoré baby tu stíhajú byť celý deň

nadenkaaa
26. aug 2009

a kde konkretne si bola v targu alebo v jablonke alebo?

janulka04
26. aug 2009

andzi, ja pracujem za notebookom, takze obcas odbehnem.... 😀 teeda, dost casto odbieham 😀 😀

lucialen
26. aug 2009

Andzi, ja som tu sice dnes nebola, ale pre nezamestnane a baby na materskej je to tu dobre 😀

brisilda
26. aug 2009

lucka tak si sikovna ked si toho tolko pokupila 🙂
mrkla som si ten graf a bola som milo prekvapena cize da sa povedat ze este nemusim stracat nadej 😀 😖 no rozhodne su tie grafi zahadne jedna tam mala graf anovulak a predsa sa zadarilo 😀 to je uzasne

lucialen
26. aug 2009

Nadenka v Jablonke, najblizsie 🙂
Inak uz si namacam piskoty do cokolady 🙂

andzi
26. aug 2009

luci - neprovokuj lebo urobím nájazd na chladničku, mám tam čok. puding na ráno. 🙂

brisilda
26. aug 2009

a ja ma tekute granko 😀 piskotky chybaju 😖

janulka04
26. aug 2009

luci...robis chute....este ze mi je nejako tazko, tak na noc neriskujem ☹

lucialen
26. aug 2009

Andzi, a niekedy si ich namacam aj s bananom, aby som mala nejake vitaminy 😀

nadenkaaa
26. aug 2009

😉 😉 baby idem od vas lebo sa mi bude chciet pri vas jest 😉 😀 😅 idem kuken 😎 true bood 😀 papapa

lucialen
26. aug 2009

Nadenka, a nepozerala si to vcera?

nadenkaaa
26. aug 2009

true blood som tym myslela 😉 a tam je tolko krvi ze sa mi uz jest nebude chciet 😀

lucialen
26. aug 2009

Bris, no niektore grafy su velmi zahadne co? 🙂

brisilda
26. aug 2009

😀 😀 😀 dobra rada ako schudnut 😀

janulka04
26. aug 2009

luci, take veci pis radsej cez den 😀 😀 😀

brisilda
26. aug 2009

lucka tak poviem ti ze ano 😉 ja by som sa s toho nevedela vysomarit uz je fakt najistejsia iba ta mrcha 😝 no uvidime zajtra ci si mozem trufnut biele nohavice 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre