• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
luci no mi hovor... este predvcerom som neplanovala merat teplotu a dens uz 2. den meriam :confused: ...a tie ovu testy... aspon sa vies co.. trenujeme na 2// na cas, kedy na ich ukaze na tom druhom teste :grinning:
bris dakujeme, urcite raz dobehneme :dizzy_face:
27. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky musim vas teraz opustit mam kopec zehlenia a varenia :frowning2: ak vsetko pojde podla planu a ciarka bude silniet tak v nedelu bude u nas striekat sampus :grinning:
lucka zasobu vlozik a tamponov ti mozem dat :sunglasses: mam toho dost
kocky sup sup aby sme tu mali cim skor dalsie virusiky a najlepsie by bolo kebyze sa daktorej zadaria 2 naraz :grinning: :grinning: :grinning:
prajem vela stastia a sil do snazilkovania poriadne si to vychtnajte :wink:
27. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, prepac, nejak nechapem :confused: Co ci testujem, myslis tehu testy, ci ovu? Nejak som mimo :grinning:
27. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano len zaciatok septembra spada pod maj ale pokial mate mat teraz plodne ni tak to vychadza :wink: luci este si kupim aj ovu testy a uvidime inak z toho ff som sa nejako dopatrala ze teplotam usi najskor klesnut a potm zacat stupat a to je ovu-teda aspon tam som videla jedden taky graf som zvedava co mi povie moje telo ako to bude vyzerat u mna :wink: inak u nas este nemame nikoho v maji to by bolo pekne maj mesiac lasky by sa narodilo dieta nasej lasky :grinning: ach jaj este si pockame posnazime uvidime :wink:
27. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie ovu testiky...ze ktorym dnom ich zacinas skusat testovat...podla BT
ja som niekedy ako talian a aj tak pisem....len neviem, ze na ktory DC zacinas testovat...to sa riadi asi BT,vsak?
27. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este ovu testy nerobila, riadim sa podla teploty, ale zase sa mi skratil o dva dni cyklus, takze asi ovulka bude skor. Ja skusim asi 5 dni pred ovulkou, ze co ukaze :wink: Neviem
Nadi, ved to, mala by klesnut a potom stupnut, ale mne nikdy viditelne nespadne. Napr. dva tyzdne mam 36,4 - 36,5 a potom si zrazu vyskoci :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, nadi..ja ze si si robila....no ono asi to sledovanie hlienu a meranie teploty ukaze dost...inac mne sa tiez skracuje cyklus, ale o jeden den..teraz som mala najmenej v "historii" mojej 27-dnovy
27. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kelu, ze nadi..malo tam byt luci...to ja robim tri veci naraz a takto to vyzera... :grinning:
27. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som si tiez kupila Femibion 800 - az do 3.mesiaca, potom je 400-ka :wink: som citala,ze tento najviac odporucaju lekari :confused:
27. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim to tak ze etse budem pri tej bt maturovat :wink: ale kupim aj ovu testy a ked sa mi bude zdat zeby mala byt ovu tak testnem :wink:
27. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nadi BT je zahadna treba ju sledovat :grinning:
cherlady ja mam este doma kys. listovu a vitamin E 200 mg. cize ja to musim najskor douzivat a potom s avrhnem na nieco lepsie :wink: Inak vitamin E odporucaju aj v tehotenstve kedze dobre prospieva na vyvin pluc a zdravie dietata po narodeni :wink: a u zien ktore sa snazia otehotniet podporuje dozrievanie vajicka u muza zase maju dobry vplv na spermie
27. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris v tom Femibione by mali byt vsetky vitaminy,co babatku treba pocas toho najhlavnejsieho vyvinu :wink: tak hadam pomozu :slight_smile: kokooooos,akurat som sa bavila o svokre a len sa mi zase tlak zvysil :angry:
27. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok bris ta tvoja ciarka je uplne super :grinning: dufam ze 12.9 aj ja nieco takeho uvidim na testiku :dizzy_face: idem babule dovarila som obed -zapekane mlete maso s rajcinami syrom sunkou a sampionmi a k tomu zemiaky tak uvidime ako bude chutit :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem od vas nieco robit hodila som prat a idem poupratovat kupelnu :zipper_mouth: papa :sunglasses:
27. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, ja tiez beriem tu 800, ze vraj to nema konkurenciu medzi preparatmi...
bris: ak beriem preparat, ktory ma kys.listovu a metafolin plus este aj ine vitaminy obsahuje...aj E je tam tusim 13 mg v tb., to staci ne? Ja som sa pri malych cgala calibrom, teraz ze vraj je toto naj, kvoli metafolinu..ale co ja viem...mna len zaujimalo, ze na co je E vit., tak dakujeeem
27. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani hod si do googla :wink: ja to uz mam kupene tak to douzivam ale isto si kupim aj ten femibion :wink:
27. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no ja som citala teraz o tom calibre dost zle veci - na co sa doslo a niektori kelari to vobec neodporucaju,dokonca ani magistra v lekarni mi hovorila,ze to mi neradi :astonished:
27. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady ja som uzivala tiez calibrum pri Samkovi ale to bolo asi az po 3 mesiaci :grinning:
27. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sranda, ako sa to meni, ze? ale tak som zvedava, cim sa budu napchavat raz moje male.... :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris to je uuuuuzasna sprava. gratulujem len pluj na nas tie tehu virusy.
aj ja chcem mat majovciatko. ale si ma navnadila a aj ked viem ze som to nemala robit tak som sa dnes testla. samozrejme negativny ale co by som chcela ked som 24DC. ja to do pondelka nevydrzim a ani to nebudem na istom. ak v pondelok rano nedorazi kupim si test a skusim testnut v utorok,
boze ja dufam ze nepride. inac ja na boha neverim ale uz vcera vecer som sa s nim bavila ze nech nam to dopraje a ze sebino potrebuje surodenca a ze chceme mat majove mimi tak dufam ze ma aj vypocul. ja nechcem mrchuuu.

ja sa krmim femibionom 800
27. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam tu 800femibion....jaaaj katy, dufam, ze bris ma maximalne nakazlive tehu virusiky
27. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka to dufam aj ja ze bris ma nakazlive virusy a hlavne rýchle a ucinne.
27. aug 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes ich naplula dooost......na nas :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ste ich este doobeda vsetky vyzbierali
27. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak aj tebe osobne posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ako vidim velmi ich potrebujes si v podadi :wink: ha-pci na teba :wink: :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze pomoze
inak baby testtovala som len dnes cize sa lahko moze stat ze // boli iba vadny test ved to neni viditelan ciarka :frowning2: len taka duchovska :frowning2:
27. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, ty pesimiska jedna....je tam potapac a basta.... :wink:
27. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris,to NIE JE duchovska ciarka!!! :angry: ked chces vidiet duchovsku ciarku,tak sa pozri na moj prvy test,to bola duchovska ciarka :grinning: a uz ziadne odvravacky,si proste tehu a hotovo! :grinning:
27. aug 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
staci??? :grinning:
27. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherlady ved prave som kukala tvoj album :grinning: az sa ukludnim a zacnem verit :sunglasses: ten z 11 je najkrasi :grinning:
27. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ten uz aj musel byt! :grinning:
27. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moje virusiky este nesu dostatocne silne :wink: no budu chodit pravidelne kazdy den pre vas vsetke :wink:
27. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok