Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
27. aug 2009

andzi ved ano ja viem 😉 som totiz strachopud a obcas riesim veci dopredu ktore sa este nestali ☹ to je taka moja zla vlastnost

janulka04
27. aug 2009

bris:nestresuj...vsetko bude ok, tvoje obavy su pochopitelne....poznam to....bude vsetko ok 😉

brisilda
27. aug 2009

no tak povodne som chcela ist k dokimu az 14 sep. no pojdem tam asi zajtra resp. zavolam tam a objednam sa na bud. tyzden v pondelok nech mi aspon krv vezmu 😉 aby to mal lekar aspon v karte 😀

janulka04
27. aug 2009

juuuuj, bris a v sobotu oznamko manzelovi....to bude u vas ale veselo cez vikend.... 😝

lucialen
27. aug 2009

Andzi, ja len tak travicku, kvietky, stromceky 🙂 Zelenina - fuuuuj 🙂 Este aj tie ovocne stromceky ma seru, lebo to nestihame jest a to som sa uz zbavila 9jabloniek 🙂

brisilda
27. aug 2009

janka ja som mu to uz povedala 🙂 prisiel s prace a siel do sprchy ja som to nevydrzala a musela som u to povedat 😉 tak ci tak podla mna aj coto tusil kedze mrcha neprisla 😉

lucialen
27. aug 2009

Bris, ty nestresuj, aj ked je to napatie ist k dokimu, ci je vsetko ok, ale neboj, bude 😉

lucialen
27. aug 2009

A co, ako reagoval mm? 🙂 Ja by som to tiez nevydrzala tajit ani den 🙂

brisilda
27. aug 2009

luci ja nestresujem len sa bojim 😀 inak mam doma test Woman secret baby citlivost 25 no pisu ze sa moze uz 7 az 10 den po oplodneni robit myslite ze ho mam zajtra skusit?

brisilda
27. aug 2009

lucka no ako asi mohol reagovat ked to tusil 😀 😀 😀 je jesne ze bol stastny 😀 😉

janulka04
27. aug 2009

jeee, luci....tak to si tam taku "oazu"....to bol moj sen, take nieco..ja musela domcek nechat na Slovensku, kedze sme sli sem...dufam, ze cim skor budeme mat "to svoje" aj tu

lucialen
27. aug 2009

Bris, skus, ved ten hormon sa minimalne zdvojnasobuje za den, a niektorym babam ukazuju tie s citlivostou 20 skor ako s 10 😉
Bris tak ty myslis, ze si otehotnela hned na zaciatku cyklu?

brisilda
27. aug 2009

lucka ja neviem ☹ ale 14 a 15 som mala tie bolesti brucha nie vajecnikov ☹ myslim si to iba

lucialen
27. aug 2009

Janulka, ja budem mat oazu, ale susedia maju wc len vonku, takze pocujem vsetko 😝

janulka04
27. aug 2009

xaxaxaxaxa...do kelu, luci 😀 😀 😀 😀 😀 .....take este existuje???????

brisilda
27. aug 2009

😀 😀 😀 a to kde mas ten domcek????v minulosti? 😉 to je dobre ak pocujes dufam ze aj necitis

brisilda
27. aug 2009

inak ako vies ze sa hormon hcg za den zdvojnasobuje???

lucialen
27. aug 2009

Bris to co su za ksichty ☹ , vycer zuby 😀
Ozaj vycer ci vicer? 😀

janulka04
27. aug 2009

briiis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si tomu dala teraz.....

brisilda
27. aug 2009

to bol nevinny pohlad 😀 😀 😀

lucialen
27. aug 2009

Ja tiez nechapem, ved sme v 21st ci nie?
Na dedinke, niektory stary ludia este maju, le vacsinou su tu normaly ludia. Oni ani niesu taky stary, ziju s tromi dospelymi detmi, dvomi psami a 10timi mackami, jeden robi, inak su vsetci doma, pestuju zeleninu 😉 Inak keby sa vsetci zamestnaju aspon na tyzden, tak by mali luxusnu kupelku 😀
To ma najviac sere, ze aj citim, ked je nizky tlak, tak to je nadhera 😝 😝 😝 Hotova oaza 😀 😀 😀

lucialen
27. aug 2009

Bris som videla niekde taku tabulku, ako stupa hormon, ked ju najdem, tak ti ju sem hodim 😉

janulka04
27. aug 2009

luci, bris....od testov ku kadibudkam....xaxaxaxaxaax 😀

lucialen
27. aug 2009

MUDr. Turkota dodáva: „Test je dobré zopakovať s odstupom troch, štyroch dní. Približne každých tridsať hodín sa totiž množstvo hCG hormónu v tele zdvojnásobuje. Ak aj prvý test prítomnosť hormónu nezachytí, druhý by ho mal spoľahlivo odhaliť.“

brisilda
27. aug 2009

no lucka nam ocividne chcela dvyhnut naladu 😀 😀 😀 😀 co sa jej aj podarilo ja som rada, ze oazu tu nemmam ale nedavno rozvazali hnoj cize tiez sme sa nafetovali

janulka04
27. aug 2009

ano, podarilo, sa rehnim az ma este viac to brucho boliiii 😀 😀 😀

brisilda
27. aug 2009

lucka cize zase vasadim na teplotu 😉 ja len dufam, ze neklesne lebo dnes som cakala nizku ale zajtra uz ne !no uvidime ci to neni iba plany poplach .Kazdy vravi ze ak raz test ukaze // tak jednoducho tam budu aj nadalej tak teda uvidime podla teplot

janulka04
27. aug 2009

bris, zajtra budeme cakat tvoju BT nameranu 😕

brisilda
27. aug 2009

janka dohodnute ja dufam ze pod 36,8 uz neklesnem 😒 lebo to bude zle znamenie velmi zle

janulka04
27. aug 2009

tfuj tfuj tfuj, som ta oplula nA dialku a idem hajat, som si bola kuk krcok....a je otvoreny...co netusim, co znamena....ale hadam bicikovci budu vediet....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre