Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
11. júl 2009

vidíš tea aj medzi mnou a mužom je osem rokov a tiež si veľmi dobre rozumieme, sme spolu od mojich 17, on mal vtedy 25 😀 a tiež ešte nebol finančne zabezpečený, on sa pozbieral až ked spoznal mňa

nadenkaaa
11. júl 2009

no inak pisem si tu s vami popri tom mi tu ide nejaka noc v archive no sranda tie hlody co tam ide :robotnicka trieda veduca sila v spolocnosti 😀 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

Osetrovatelstvo ja som inak sestricka aj ked teraz uz v zdravotnictve nerobim

biancarv
11. júl 2009

tea to si pekne napísala o tych riekach...... 😉

biancarv
11. júl 2009

tea a prečo si nedáš nejakú foto do pasu? 😉

tea333
11. júl 2009

biancarv- moj bol student 5. rocnika s podporou rodicov a vedlajsim prijmom..ale potom sa chytil (je pravnik) a zacalo sa darit..takze ked pre mna chodil pred skolu na mercedesoch, som si uzila..jaaaj fuj zle sa mi na to spomina

aj ja blahozelam ku statniciam 😀
ja som zajtra planovala robit lososa na pare, ale neviem neviem ako to dopadne, ked sme lenivy vzdy sa to zvrhne na sushi alebo donasku hahaha

tea333
11. júl 2009

idem nejaku pohladat 😀 nejaku schodnu fotku,lebo tu ich mam malinko v tomto laptope

biancarv
11. júl 2009

tea ked sa máte tak dobre aspoň vášmu bábätku nebude nič materiálne chýbať, aj ked to nie je najdôležitejšie ale ani nepodstatné

biancarv
11. júl 2009

a inak baby vy čo robíte okrem tohto písania, ja ležím v posteli, na sebe mám laptop a ledva vidím 😀

fomarik
11. júl 2009

ja som chystala do obedárikov papu pre manžela. ráno zase ide do práce a príde mi až v pondelok ☹ .

ja som študovala Slovenský jazyk a Teologiu. Predtým však zdravotníctvo. A pracujem v školstve.

nadenkaaa
11. júl 2009

babulky pojdem pomaly lebo mi strasne b lbne net a pekny vecer este, 🙂 dosiel moj mangel tusim bude tutumutu 😀 😉 😉

fomarik
11. júl 2009

Aj ja ledva pozerám na Pc, asi už pojdem pomaly bumbať a vymodliť si bábatko.............. 😉

fomarik
11. júl 2009

Nadenka, tebe je hej!

fomarik
11. júl 2009

Tea...no to je pekná fotečka!

tea333
11. júl 2009

no tak toto nie..idem hladat inu foto..juj

biancarv
11. júl 2009

dobrú noc baby a zajtra sa tu zastavte už nám chyba len pár odpovedí a máme tisícku 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

strasne sa mi dobre s vami pismenkovalo ale idem lebo moj mangel sa tu ku mne tuli to je podozrive 😉 😀 papapa

fomarik
11. júl 2009

jasné, ráno tu budem. pa a dobrú nocku!

biancarv
11. júl 2009

jej to je pekna fotka, vôbec som si ta tak nepredstavovala

biancarv
11. júl 2009

dobrú noc Tea , aj ty sa zajtra zastav 😉

tea333
11. júl 2009

idem hladat peknu fotku 😀

tea333
11. júl 2009

ok kaslem na fotku hehe ked urobim nejaku dobru tak ju sem dam,zatial ina neni 😀 kedze na vsetkych som so psikmi..vidim ze ste sa pobrali haji 😨
a ja stale cakam na skoncenie tej hry 😒

tea333
11. júl 2009

zajtra dame tisicku..aby som bola aspon trosku k teme,,ja som na prave 😀 myslim skolu..ale to som uz na fore spominala..tak asi to tu zabalim sama so sebou si uz nepopisem 😀

nadenkaaa
12. júl 2009

Dobre ranko fomarik,tea a bianca 😉 tusim tu strasim prva 😕 😅 😀 no co uz som od 6tej hore nemozem uz spat lebo ma hrozitansky zacali boliet prsia 😔 ☹ tak tu surfujem a cakam aspon do 7.3O aby som postavila na kuraciu polievku 😉

fomarik
12. júl 2009

dobré ránko všetkým !!!!!!!!!
No Nadenka, ty si nejaké ranné vtáča. Mne zobudil telefon, inak by som ešte spala. Ved ešte teraz som rozobratá 🙄 🙄

sisa2
12. júl 2009

ahojte. teda vas docitat, dalo mi to zabrat 😀
my sme hore od 05:45 🙄

fomarik
12. júl 2009

Ahoj Sisa! A zároven krásny den prajem! 😉 No, včera sme toho trošku popísali, ale aspon sme nemysleli na tehu a príznaky, a bla, bla, bla

fomarik
12. júl 2009

Tea...ja nechápem , akú tisícku chceš dať, aby si bola bližšie k téme?

sisa2
12. júl 2009

fomarik - jasne, len kym som sa cez tie strany dopracovala az sem, dalo mi to zabrat 😀
este ze mam doma take zlaticko, co ma necha za compom. pozerame rozpravku a popri tom kreslime 🙂

sisa2
12. júl 2009

tea myslela, aby sme mali tisic prispevkov v teme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre