Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
2. sep 2009

Pekne Michelle, zajtra by mal zaznacit. 😉
Ja som tie lekcie ani necitala 😀

sharmana
2. sep 2009

baby prave som si tu robila srandu z mm, že idem na umele oplodnenie... tak ma vyplieskal po zadku, že nech sa len opovažim a že so mnou vyzametá celý byt 😀 a ja že som chcela babo v maji, juni.. no teraz to asi nevyjde a nechcela by som, aby mimču zle padali rocky... a ešte som si z neho robila srandu, že ak sedí celý den za notebookom, tak bude určite dievčatko... a on že neva (pritom od začiatku chcel chlapcov), že bude žensky futbalovy tím...
inač som mrkla niekomu do alba a bol tam ten činsky kalendar... no ak by to "teoreticky" bola pravda, tak ja až do decembra samé dievča... no určite je to somarina...

lucialen
2. sep 2009

Sharmana, co mas 26? Lebo aj ja mam az do decembra dievca 😀

dzou
2. sep 2009

aj ja 😀 a mam 26 😀

brisilda
2. sep 2009

shami to je jasne ze je to somarina 😀 😀 😀 ale obcas to vyjde 😀 je to 50:50

dzou
2. sep 2009

vidis bris a ty co by si chcela?

michelle
2. sep 2009

luci skoda, niektore su fakt zaujimave 😉 ..ty si teraz co? cakatelka? nejako mi to uslo..
sharmana 😀 ...ten cinsky kalndar funguje asi tak, ze podla neho je moja dcera syn 😕

dzou
2. sep 2009

mich 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucialen
2. sep 2009

Michelle, ja som cakatelka, ale len na ovulku 😀 Dnes len 8DC

michelle
2. sep 2009

a cyklus mas aky dlhy?

sharmana
2. sep 2009

no ja mam 31, ale celkovo na tento rok ma dost vekovych kategorii podla toho kalendara dievča... asi je taky dievčenský rok... jasné že je to blbost.. v mojej praci čaka už štvrtá kolegyna dievča v priebehu dvoch rokov... každý na mna tlačí, že ja musím túto šnúru pretrhnút a musím mat chlapca ..ha ha..
mne je to v podstate jedno, lebo ešte deti nemám..

michelle
2. sep 2009

ja 35... 😒 asi som v tejto teme najstarsia 😕 sharmana ja tu snurur s tebou rada pretrhnem... ces? 😉 😀

nadenkaaa
2. sep 2009

sharmana mne vychadzaju zle roky 😉 lebo som 26.12 a teda v decembri budem mat tiez 31 a podla tych tabuliek mi vychadza dievcatko a moj mm chce radsej dievcatko ale mne je to uplne jedno 😵

lucialen
2. sep 2009

Michelle, tak to ja uz neviem 😒 Od 25 do 35 😕 Kazdy mesiac inak, zajtra poviem doktorke, nech so mnou nieco robi 😉

nadenkaaa
2. sep 2009

lucia a co sa deje?

lucialen
2. sep 2009

🙂 Aj mne je to jedno, len nech sa dockam 🙂

michelle
2. sep 2009

luci akurat dnes som citala, ze aj pri nepravidelnych cykloch sa dlzka lutealnej fazy nemeni... co ti sice nepomoze dopredu identifikovat den ovu, ale vies si po nej vypocitat, kedy by mala prist mrcha.

nadenkaaa
2. sep 2009

vsetky sa dockame toto je plodna tema 😵 😉 😀

lucialen
2. sep 2009

Teraz nic Nadi, len po mrche vzdy chcem ist k doktorke 😉 Pojdem sa dat pozriet, bola som len tyzden po kyrete a odvtedy nic, co je uz pol roka. Odvtedy mam cykly dlhe ako sa im chce a chcem sa opytat na tu lutealnu fazu, lebo aj ta sa mi z mesiaca na mesiac skracuje, uz len 9dni som mala. Nerada chodim po doktoroch ako hypochonder, ale kvoli baby sa pojdem dat pozriet 🙂

lucialen
2. sep 2009

Ked sa nieco mudre dozviem, tak vas informujem 😉

michelle
2. sep 2009

luci drzim place 😔

nadenkaaa
2. sep 2009

luci dufam ti ze vsetko dobre dopadne 😉

michelle
2. sep 2009

bavi, zatvaram kram... eee ci notebook 🙂
dobru nocku 🙂

lucialen
2. sep 2009

Aj ja koncim, dobru 🙂

nadenkaaa
2. sep 2009

idem sa tulit dobru noc 😉

groka
2. sep 2009

baby tak mna meranie nejako nazaujima uz ale viem preco,pretoze viem na beton ze ovulka bola podla folikulometrii a tak BT meriam ani neviem preco,a uz vobec nechapem ze ja som taka kludna tento cyklus

sharmana
2. sep 2009

groka a mala si odlisnu BT ako folikulometriu? teda podla jedneho ti to vychadzalo na taký dátum a podla druhého zase na iný?

sharmana
2. sep 2009

michelle. platí, môžeme to pretrhnút, nie som proti 😉
babenky všetko bude ok, ja viem že sa ochvilku pretrhne vrece, ak sa nepodarilo v auguste, tak tento september bude hyper plodno uspešný 😀

groka
2. sep 2009

sharmana ahojky,no ani moc nie,podla hlienu to bolo v nedelu aj podla bolesti a aj folikulometria dopadla tak ze ovu bola cez vykend,a co sa tyka teploty,tak klesla a ja stupla ovu vyznaci na vykend co bol graf 100 percent,BT neklame nikdy ak sa dodrzuju pravidla,

sharmana
2. sep 2009

aha, takže tebe to sedelo, len si proste prestala merat BT... a ako dlho sa už snažíš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre