Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

groka tak podla tvojho grafu neviem ale podla mna uz si mala ovu

groka
3. sep 2009

nadenka ta teplota 37 je krasna ja taku nebudem mat v tomto grafe,celkove mam nizke teploty,michel no a ty mas tiez pekny,tka nech vam to ide stale okolo tej 37 a nizsie uz nie,drzim vam palce velmiiiiiiii

malalady bude rada ze mas take nevolnosti uz len raz za cas,ja som umierala 14tt,potom som si zacala uzivat

cheerlady prii nam potom napisat ako si dopadla u doktora

groka
3. sep 2009

cher do skolky ano adaptacny

nadenka jasne ovu uz bola v nedelu,len este potrebuje raz vysiu teplotu ale ovu mi chce vyznacit o 2 dni neskor neviem preco,vtedy urcite nebola,ale snazenicko bolo aj aj,tak som rada a nadenka mrchu budeme "ocakavat"spolu d ten isty den

cheerlady
3. sep 2009

groka pridem urcite 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

no aspon ze tie teploty sa ti u mna vidia pekne 😉 a mozee klesnut jedine ak by sa uhniezdovalo to ma dovolene 😀 a ked uz sa v auguste podarilo len bris tak aspon nech v septembri sa tu poriadne rozsiria tehu virusiky takze //vsetkym 🙂

michelle
3. sep 2009

groka mozno bola ovu uz v sobotu. podla mna ti nechce vyznacit ovu preto, lebo tam mas ten 13DC velmi vysoku teplotu... skus si ju skusobne vymazat a uvidis, co ti vypise..

michelle
3. sep 2009

nadi ak nam to vyslo, aj my sme v podstate augustovky 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

groka tak uz sme tri adeptky v priblizne rovnaky termin ty michelle a ja 😉 a uvidis ono sa to podda s tym malym a skolkou tie zaciatky su tazke ale je dobre ked je dieta uz v urcitom veku v kolektive deti svojho veku 😉
cheer tesime sa na spravy o fazulke ako pekne rastie 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

v podstate mas pravdu michelle 😉 a ja by som aj presne vedela kedy k tomu prislo 😀

groka
3. sep 2009

michel nic sa nezmenilo to iste by spravil graf

groka
3. sep 2009

nadenka tak urcite budeme vsetky tehotne,ja by som teoreticky v nedelu mohla testovat,nie tuto ale buducu,to mame aj oslavy male 3 roky

michelle
3. sep 2009

nadi no my sme skusali 3 dni za sebou, takze u nas jeden z tych dni by bol zasah... 😉
groka skusila si to a nic sa nezmenilo?

groka
3. sep 2009

inak ja by som sa uz mala zacat obliekat na noc do pyzama,neviem ci som neprechladla,boli ma lavy vajecnik v tom bol aj folik a mam aj hlien mierne tahavy,ja chodim po byte jak pitpiritka a vzdy som bola nacylna na prechladnutie

groka
3. sep 2009

michel nic sa nezmenilo,asi ho myli ten hlien W alebo S jeden z nich

michelle
3. sep 2009

groak hlien by nemal mat taku "silu", aby ovplyvnil vysledok... graf sa riadi hlavne teplotou, pisu..

groka
3. sep 2009

idem pre maleho

tea333
3. sep 2009

baby mojmu drahemu vcera prislo zle, isiel na pohotovost s crevnou virozou, takze dnesny mesiac voooobec nic ☹

cheerlady
3. sep 2009

tea ved to mu nebude hadam trvat cely mesiac 😅

jeeejda baby,ja som si teraz spomenula,ze zajtra mam zapis do skoly! 😅

nadenkaaa
3. sep 2009

no uvidime nechcem sa k tomu privelmi upinat uvidime -aj slepy povedal hluchemu 😀
tea to mi je luto s tvojou polovickou to je neprijemne ta crevna viroza a ohrozuje to cloveka najma dehydrataciou
cheerlady tak este ze si si na to spomenula v predstihu 😉

fazulka1512
3. sep 2009

ahojte babule
neviem co sa deje ale mala som sen, ze som mala teke tehu brucho, normanlne som citila pohyby baba, prisiel ku mne lekar, chytil mi brucho a vravi ze mam chodit po chodbe a cvicit, zrazu som v sne kychla a na rukach som drzala chlapceka, tekeho zlatunkeho, mal take velke pery, prebalila som ho s kamoskou a zobudila som sa
dnes 27 dc, prisa prestali boliet, viac ma boleli minuly tyzden ako teraz, len pobolieva chrbat, a bolest podbruska len bola ked som bola na wc, tak ako pred mchou

nadenkaaa
3. sep 2009

fazulka to bol lahky porod k tomu ze si len kychla a mala si na rukach babetko 😀 😉 😉

fazulka1512
3. sep 2009

nadenka, no ani som sa velmi nenatrapila 😀
ale tie sny, neviem ci to nejake znamenie, no zajtra sa ukaze

michelle
3. sep 2009

fazulka zlatee, chceli by sme mat taky porod a la kychnutie 😀 zajtra uz testujes? drzim placekyyy
nadi jasne, netreba to prehanat 🙂

nadenkaaa
3. sep 2009

skus si zajtra odmerat bt 😉

fazulka1512
3. sep 2009

nadi zajra merat nebudem lebo ked nepride tak testnem, ale keby som merala tak by som mala mat teplotu 37

nadenkaaa
3. sep 2009

michelle a ako sa k tomu stavia tvoja dcera natalia ?pyta sa ,rozpravate o tom alebo ani nie?

nadenkaaa
3. sep 2009

no nemusis mat 37 ani bris nemala tiez sa zlakla ked mala 36,8 😉 a nakoniec je to tehu 😀

michelle
3. sep 2009

nadi ked mi minule vysiel negativny tehu test, povedala smutne "skoda"... tak asi tak sa k tomu stavia 🙂 ma rada male deti, uvidime ako sa bude mat k malemu, ed bude doma 24 hodin denne 😉 ..ale ja si myslim, ze to bude ok, citim to tak... a poznam ju uz trosku za tie roky 😎 ..a vela sa o tom nerozpravame, ona to berie ako nasu zalezitost..

michelle
3. sep 2009

tedy myslim tym ze "vyrobu" berie ako nasu intimnu zalezitost... 🙂

nadenkaaa
3. sep 2009

chapem 😉 skor som myslela ze ci budete konzultovat meno kociar a tak podobne chodit spolu na nakupy vybavicky pre babetko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre