• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
nadi mena uz mame davno vybrate... ked hilmerka porodila zaru, tak mlada ostala nastvata, ze nam zobrali meno pre jej sestru :angry: :grinning: ...myslim, ze sa velmi rada bude nagazovat pri nakupoch, celkovo rada nakupuje a na babatka sa dobre nakupuje... ved uvidime.. budem potom informovat :wink:
3. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle mne je jedno ze hilmerka dala zaru moja dcera bude zara lebo to meno uz mam vybrate asi 3 roky :wink: a ked bude chlapec tak Noel lebo on ma meniny kedy ja narodeniny :wink: len uz aby to bolo aby sme mohli nakupovat a tesit sa z brusiek :dizzy_face:
3. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi my tiez cca tolko :confused: :grinning: ..chlapca sme mali povodne Adama, ale prehodnotili sme ho na Tomasa :slight_smile: ..Noel - to nie je po nnorsky alebo finsky vianoce? :slight_smile: ...uz aby, veru :slight_smile:
3. sep 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano znamena to viaanocny a bude to nas najkrajsi darcek pre nas :wink: a okrem toho nechcela by som aby sa ked poviem jeho meno otocila polka ulice ako napriklad za menami samko jakubko filipko dominik a tak podobne :wink: a este sa nam to hodi k priezvisku tak preco nie :wink:
3. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi to je pekne :slight_smile: ..natalia znamena prvorodena a aj je, tiez to mame trefne :sunglasses:
3. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano michelle :wink:
3. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazilky :grinning: drzim vam palce aby ste ma v maji nenechali samu :wink: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fazulka mne teplota v case ocakavanej mrchy klesla tak ako pisala nadenka uz uz som cakala mrchu a kuk na drzhy den teplota 37,1 :grinning: to som uz vedela zesom tehu a hned som testla :wink: drzim ti palce az my nasledujes :wink: a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT dufam, ze sa k tebe dostanu :wink: a ty budes mat na teste //
3. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bris teba sme tu potrebovali s virusikmi :wink: :grinning: podla mna fazulka bude tehu :wink:
3. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, drrrrz :wink:
ja tiez davam fazulke nadej :dizzy_face:
3. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky len ju prosim vas nazarieknite to musite tak potichucky :wink: cize psssst pockame a uvidime ci chytila aspon jeden moj virusik :wink: juuuj bolo by super kebyze si najde // :wink: aspon by ma nenechala samu :wink: a vy nas budete pekne krasne nasledovat !!! :grinning:
3. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som uplne zvedava na zajtra :slight_smile: :wink: mimochodom mame 10000 prispevkov :sunglasses:
3. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved sme v pisani dobre nie? :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
nadi, na co si zvedava? na fazulkin test?
3. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to ze je to relativne "mlada" tema tak to sa snazime akoby nas za to platili :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi platia..... svojsky :wink: ...uspechmi :dizzy_face:
3. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na fazulkin test podla mna je tehu :zipper_mouth: :wink:
3. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako vam ale mne konik pomaha :wink:
3. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jej teraz posielam vela TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fazulka chytaj hadam sa nakazis :wink: tfuj tfuj tfuj az je poatapac v brusku :wink:
3. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi aj mne svojim sposobom.. v tom, ze sa mam s kym na tuto temu pobavit, aj sa vselico dozviem, aj to, ze je nas na tejto lodi viac...
3. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi aj mne pomaha ale aj skodi :frowning2: je tu velmi vela smutnych pribehov :cry: ale s vami tu je dobre :grinning: :grinning: :grinning: uz ziadnu negativnu stranku nekukam :wink: nadi a hladkam brusko pravidelne :grinning:
3. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak konecne zajtra mi zacne 5 tt cize v pondelok je nadej ze vacok uz budeme vidiet :wink: a pri troske stastia aj srdiecko stihneme pred dofcov :wink: drzte palce az sa to podari a uzijem si dovolenku konecne po 7 rokoch :wink:
3. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja sa snazim temy s problemami necitat a tym padom sa nezaoberat mysleinkami ze sa to nepodari a tu v za nemam este kamosky takze sa nem tak s kym porozpravat o zenskych veciach :wink: tak mne to pomaha ked pridem sem a mozem si pokecat o veciach ktorym chlapi nerozumeju alebo ich to nebavi sa o tom rozpravat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
3. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris drzim palce a drobcek v brusku tiez citi pozitivnu energiu ked ho hladkas a rozpravas sa s nim ako sa velmi nanho tesis :wink: :slight_smile:
3. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, som tu, bola som zo svagrom kupit oblek a topanky, lebo ide na svadbu
oblek nas vysiel 3100-nohavice, sako a vesticka tak sme sa potesili
baby ste velmi zlate ze si myslite ze som tehu, ale ja v to presvedcena niesom
bris dakujem za virusiky a co si myslis o mojich snoch
velmi som rada ze vas mam
3. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi zatial svoju radost aosi neprejavujem nechcem sa unahlit :unamused: poc kam do pondelka co povie doki lebo dnes som testovala a druha ciarka stale neni totozna s kontrolnou ale to je citlivost 25 :frowning2: uvidime co s toho bude dnes som 35DC no je vyrazne silnejsia ako pred tyzdnom :wink: dokonca mi uz aj pachy vadia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale da sa to predychat :grinning: :grinning: :grinning: a brusko hladka uz aj manzel :grinning: :grinning: :grinning:
3. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka ja neviem v snoch sa nevyznam mne sa snivalo z babkou :unamused: inak sa mi nikdy nic nesniva :angry: vtedy som mala sen vinimocne :wink:
3. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj o tom ze som dostala ms bol tiez taky zvlasty, mozno bolo znamenie aby som sa este raz v sne na ms pozrela lebo ju mozno tak skoro neuvidim :wink:
3. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave to moze byt znamenie fazulka :wink:
3. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco, ten vytok mi trosku beha hlavou, ja som si dnes nasla vytok ale strasne malo a bol taky biely a tahavy, inac nijaky ako byva ked pred mrcou, bris to tak ma byt alebo ako to je
3. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok