Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
4. sep 2009

sabiatko juuuj ako ti je super ked uz mas po rizikovom obdobi 😉 ja uz chcem byt v 6 mesiaci az nestresujem 😀 😀 😀 uz v pondelok budem vediet na com som a pri velkom stasti tesne pred odchodom na dofcu uz aj srdiecko by malo byt takze drzte mi palce 😉

brisilda
4. sep 2009

michel jasne ze chcem super mne to vychadza oneskoreny porod 23 😀 😀 😀 😀 takze nesme daleko od seba 😉 aj nadenku , lucku , groku, teu a vcetky kocky tam chcem co este nesu tehule az su v maji preplnene porodnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drzim palce 😉 tfuj tfuj

michelle
4. sep 2009

bris 23.5. ma narodky moja mama 🙂 ..ja som mala skoro ovulku, preto mi to na ff dalo tento termin, ine vypocty hovoria o 27.5.... ale teda... este je otazne, ci to vobec vyjde, ze ano? inac nadenka a tusim aj rhodosbb by sme to teretise mohli v tom maji stihnut..

dzou
4. sep 2009

bre ranko vsetkym 🙂 mi tu mame o hod menej takze si to este moze dovolit 😉 fazulka hlavu hore, tento sept sa to uz musi podarit aj mne a budeme tehulovat spolu... si dame taku dohodu 😉
nadi graf je super dufam, ze sa to udrziiiiii
ja som teda akurat dnes zacala aj s mm ten vitE multivit sme preistotu vynechali.. mam take balenie 60ks takze preoboch akurat na mesiac , no a uvidim co to spraviii sa uz neviem dockat.. na bud. tyzden 7.8.9.sept mam plodne dni podla astrol.(nieco take jak jonas) tak aj to urcite vyskusaaaaaam
ale akurat predvcerom ma tak neskutocne nas...li mm rodicia(nie sme zobraty, ale aj tak je to moj muzik 😀 )... lebo mm stratil pred mesiacom pracu, ale hned zacal s jednym kamosom podnikat takze to zatial vyzera nadejne... a oni ze sak ked bude zle tak mame predat dom!!!!!!no skoro ma porazilo, nie aby navrhli, ze nam pomozu keby daco(sak penazi maju jak h..o)ale oni toto 😠 😠 😠 😠 taky sme boli stastny ked sme si konecne kupili vlastne byvanie nechapem ako to mohli z huby vypustit, no my celkovo mame s nimi problemy s mm sme spolu 7rokov a stale to nechapu(ma nemaju radi) ze ostaneme uz asi spolu, furt dufaju ze sa rozideme... aked im naaaahodou o mesiac povieme ze som tehu tak ich slak trafi 😀 😀 😀 ze uz padla posledna nadej ze sa rozideme tak skoro(lebo nikdy nehovor nikdy, ze?)a urcite si budu mysliet ze sa nam smyklo, lebo oni nevedia ze snazilkjeme , no to ja len tak som sa potrebovala vykcat z toho, lebo ma ide porazit 😠 😠 😠 😠

tea333
4. sep 2009

baby ale viete co? mozno to tak ma byt, ked otehotniem o 2 cykly tak budem junovka/julovka alebo cosi take, mozno mam otehotniet az o 3, to by som dokoncila dalsi rocnik (aj ked s bruchom)
vsetko zle je na nieco dobre, nie je tak?
ja mam citlive prsia bradavky bolia ale u mna je to hocikedy, oni sa par posl. rokov tvaria ze idu rast a stale nic 😀 😝

dzou
4. sep 2009

nooooooo ja som vzdy bola na tom tak ze v juni moc nechcem mimco, lebo ze nechcem blizenca, ale teraz mi je to uuuuuuuuuuuuuuuuuuplne jedno nech je aj blizenec ako repa, hlavne nech je 😀 (a preto sa mi to urcite ako naschval aj teraz podari 😀 )

michelle
4. sep 2009

dzou no nemate to lahke.. ale pokial si tvoj muzik uvedomuje, ze teraz ma svoju najblizsiu rodinu inde, teda v tebe, nenecha sa ovplyvnit...
tea presne tak, asi to tak ma byt 🙂

brisilda
4. sep 2009

tea tak u mna je to o tom istom 😀 😀 😀 ale ak budem kojit tak budu velke 😉 a s tym mas pravdu vsetko zle je na nieco dobre 😉 ja mam teraz sice stresi ze co a ako s dofcou ale na druhej strane ak bude vsetko dobre tak slubujem ze uz sa nicoho bat nebudem a na dovolenku pojdem proste t risknem 😉 samozrejme ak bude mrnusko v maternici a bude mat srdiecko v poriadku 😉
dzou tak len papkajte E cko a + si naordinuuj kys. listovu tu treba aj pred otehotnenim uzivat 😉

lucialen
4. sep 2009

Dzou a kde byvate?

dzou
4. sep 2009

joooooooooj to on nieee,on stale drzi pri mne, ono cele to je take komplikovane na straaaaaaasne dlho, cely zivot vlastne uprednostnovali a aj stale upred. jeho starsiu sestru...on je taka cierna ovca rodiny a nikdy s nimi az tak dobre nevychadzal...roznymi problemami s jeho rodinou uz prechadzame asi 4 roky ( az vtedy sme zistili ze ma nemaju radi-dovtedy sa pretvarovali, a musim povedat ze velmi dobre im to slo) a stale sme splo a aj on furt na nich kydaaaa...len jedno co ma mrzi, je ze vpodsate len kvoli tomu este nie sme zobraty a ani neviem ci to tak skoro bude... i ked kazdy hovori, ze sa mame na nich vyprdnut...ale je to trochu zlozitejsie kedze jeho mamina mala rakovinu tak on ju na svadbe chce, ale otca nieeeeeeee 😎 takze chapete...

dzou
4. sep 2009

aj listovku uziva uzivam uz 3 mesiace
luci v UK

dzou
4. sep 2009

no obaja sme slovaci jak repa 😀 len problem je v tom ze jeho segra tu uz je cca10rokov a aj jeho rodicia tu robia kazdy rok od febr-marca do novembra takze ani tu nemame od nich pokoj 😖

brisilda
4. sep 2009

dzou tam zije aj moja sestra 😀 😀 😀 vraj tam je lepsi zivot ako na SK a ma pravdu neni tam az taka bieda ako u nas 😉 a vela veci lacnejsich 😀 😀 😀 😀

lucialen
4. sep 2009

A kde v UK? Som tam tiez zila chvilu, tak preto sa pytam. A vy tam chcete ostat natrvalo?
🙂

dzou
4. sep 2009

pravdu ma 😀 ako tak sa na zivot nestazujem sme si tu kupili dom po roku a pol co sme tu boli na SK by sa nam to podarilo asi o sto rokov....a taky uver by sme platili ze ani jednu plienku by som asi nemohla kupit
akuart tu nemam moc kamosiek preto som furt na konikovi tak mam aspon vas 😀 😉 a lacnejsie je tu VSETKO!!!

dzou
4. sep 2009

pri Sheffielde( nie v Londyne ako si kazdy mysli 😎 )v takej alej dedinke ale je nam tu super, ked daco potrebujem tak skocime do auta a nemame problem, zatial to vyzera ze tu ostavame na trvalo...sak tu mame ten dom a uver na 25rokov 😀 ale tak este raz nikdy nehovor nikdy a raz sa mozno vratie na SVK

brisilda
4. sep 2009

dzou viem aky tam je zivot sestra zije sama s malou ma 3 izb. byt a zvlada to tu na slovensku by zila v biede tam je na lepsiej urovni ako ja 😀 😀 😀

lucialen
4. sep 2009

Mne tam len to pocasie vadilo 😝 Ja som bola v takom mestecku pri Oxforde, pekne tam bolo, aj pocasie uslo. Ale ked som zila v Dubline, katastrofa, 350 dni v roku prsalo 🙄

brisilda
4. sep 2009

lucka v Oxforde som bola aj ja ale len tak kuknut inak sestra zije v Lutone 😀

dzou
4. sep 2009

no saaaaaaak to pocasie je to jedine hrozne, ale uz som si nejak zvykla ani mi to uz nejak nepride ked prsi 😀 akurat musim casto kupovat stierace na auto 😀 😀
bris to ti verim este ktomu tu je na vsetko okolo deti mensia dan, takze napr. moja segra kupila prvacikovi tasku do skoly za 40eur a jedna bab co tu bola kupila za £5!!!takze rozdiel je neskutocnyyyyy
no jeh rodicia byvaju pri Bedforde je tam velmi pekne a my tu hore mame este horsie pocko ako dole pro Oxforde 😉

dzou
4. sep 2009

no nic baby na chvilu vas opustim musim ist na postu a tak ale ja sa vratiiiiiim 😉

lucialen
4. sep 2009

Bris, Luton, akoze niekde pri letisku, hej?

brisilda
4. sep 2009

lucka tak ano je tam letisko maju k nemu autom cca 15 minut 😀 😀 😀 a ked sme boli v parku tak nam ponad hlavu leteli lietadla to bol zazitok 😀 😀 😀 leteli vo vyske 8 posch. bytovky toto u nas nevidiet 😀 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

no este toto musim napisat lebo zabudnem 😉 na SVK sme povodne chceli kupit garsonku 28ms. a tu mame dom s 2 spalnami(takze mimi uz ma aj vlastnu izbu, len sa mu do nej nejak nechce 😀 ) a aj zahradu velku a vsetko a uver platime taky ako by sme priblizne platili aj na SVK ale platy asi 3x vacsie...takze tak
a stymi jeho rodicmi nie aby boli radi, ze ich syn je samostatny, ze ma kde byvat a nezije u rodicoch ako kopu inych ale este aj to nam zavidia ze mame ten dom 😠 no ale sak oni by asi aj boli najradsej keby sedel len doma a oni by mu dirigovali zivot, no hruuuuuuuza joj take mam nervy uz aby som bola tehu ze ich slak trafi 😀 😀 😀

brisilda
4. sep 2009

dzou ved sa uz nerozculuj 😉 skodi to 😀

sisa2
4. sep 2009

ahojte, po sto rokoch sa aj ja hlasim 😀 tiez sme v stredu nastupili do skolky ... detaily radsej nepisem. ale groka, plne ta chapem. dufam, ze si drobci rychlo zvyknu a bude sa im v skolke pacit. ono sa vzdy hovori, ze deti, co na zaciatku najviac placu, potom nechcu pomaly domov chodit 😀

u mna mrcha stale nikde. chcela som ist k lekvoske, ale dovolenkuje. tak snad buduci tyzden. ALE podla FF som sa na 55 DC dockala ovu 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

lucialen
4. sep 2009

Sisa, tak gratulujem k ovulke 😀 Tie tvoje vajka nejako dlho dozrievaju 😉 Lekvoska je lekarka? 😀 😀

dzou
4. sep 2009

no teeed 55DC to je teda dlhy cyklus co mas....
tak ja som sa akurat vratila a kupila som uz aj ten vitC s pomalym uvolovanim, lebo ten mm je taky posera, ked som mu nardinovala to E-cko a povedala, ze multivit na chvilu vysadi hned bol dosr...y ze co ak bude chory a dostane tu svinnu flu 😀 (my to tu tak volame 😀 )tak mu dam aspon to C-cko aby neplakal chudacik moj boze ty chlapi nic nevydrzia

dzou
4. sep 2009

bris sak ja viem, ze to skodi...keby som sa mala rozculovat nad kazdou blbinou co ta jeho rodina vymysli tak uz u asi nie som, ale toto fakt nasr...o 😠

sisa2
4. sep 2009

luci - diiiik 😀 hehe, sa tesim ako mala. ono to vyzera, ze sa skratka len mrcha cez leto rozhodla neprist, aby som si uzila slnko, vodu a veget 😀 som zvedava, co bude BT robit dalej.
a hej, lekvoska = lekarka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre